Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja da jurim po tviteru nesto sto je bilo pre mesec dana, ne pada mi napamet. Samo ti kazem sta sam procitala, jer su se ljudi pitali sto nema Delpa, pa je neko od novinara tako odgovorio
    Pitaj svog prijatelja koliko tenisera ima na toj inicijalnoj listi, ja da poznajem nekog igraca, ja bih ga sigurno pitala
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
      Mislim da ti je pogresna ova fraza, do you mean to say..

      Mogao si, do you mean, pa nastaviti bez to say, ili do you want to say..
      Nije moja prepiska, ne mogu da je nadjem iako se odigrava u isto vreme.


      Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja da jurim po tviteru nesto sto je bilo pre mesec dana, ne pada mi napamet. Samo ti kazem sta sam procitala, jer su se ljudi pitali sto nema Delpa, pa je neko od novinara tako odgovorio
      Pitaj svog prijatelja koliko tenisera ima na toj inicijalnoj listi, ja da poznajem nekog igraca, ja bih ga sigurno pitala


      Pa ako tvrdis nesto valjalo bi da pruzis neki dokaz, da li kopala po Tviteru ili kako god.

      Znaci bira ITWA, kao International Tennis Writers Association, ne vidim ovde nikakve igrace da biraju. Osim sa suzenog menija kao u restoranu. Inace bivsi clan ITWA-e je onaj car Neil Harman.

      Da rezimiramo - "Stefan Edberg Sportsmanship Award" listu ne prave kolege teniseri. Da li se slazes?
      "But Pascal what are you saying?"

      Comment


      • Rekoh ti da sam procitala na tviteru pre mesec dana, suludo je ocekivati da kopam po tviteru, posebno sto ne znam ni ciji je tvit, samo znam da je bio neki novinar u pitanju.

        A ja ne tvrdim da teniseri biraju, nego da sam procitala na tviteru oni imaju listu top 20 po rankingu i da odatle biraju 4 koji ulaze u uzi izbor.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Izvini ali rekla si:

          Originally posted by bojanaBG View Post
          To moras da pitas igrace, jer ih oni nominuju, a evo ti definicija
          Zato sam i reagovao.

          Onako iz glave, Smicek je bio nominovan one godine kada je Rafi dao prvi servis u Australiji, bese '14. Tad nije bio ni u top 100, tako da ta teorija pada u vodu.
          "But Pascal what are you saying?"

          Comment


          • Originally posted by thrillseeker View Post
            Izvini ali rekla si:


            Zato sam i reagovao.

            Onako iz glave, Smicek je bio nominovan one godine kada je Rafi dao prvi servis u Australiji, bese '14. Tad nije bio ni u top 100, tako da ta teorija pada u vodu.
            Onda je taj neko na tviteru pogresio
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Monfils propusta Paris zbog povrede.

              Comment



              • POBESNEO Obradović za "Blic": Pričati o nameštanju na vrhunskom nivou je bedno i neprofesionalno!


                Zašto bi uopšte to neko radio kada kroz sport može da se zaradi na lepši način. Realno, svi u tenisu dobro žive, treneri, sudije, skupljači loptica čak.
                skupljaci loptica dobro zaradjuju i zive od toga
                a ja ucila tolike skole skupljac loptica i Bog da me vidi
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post

                  POBESNEO Obradović za "Blic": Pričati o nameštanju na vrhunskom nivou je bedno i neprofesionalno!




                  skupljaci loptica dobro zaradjuju i zive od toga
                  a ja ucila tolike skole skupljac loptica i Bog da me vidi
                  Ma tako nam I treba, samo neka kida Boca.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Novak Djokovic hopes 'love and peace' can return him to his imperious best as world No 1 turns to ex-journeyman player and spiritual guru Pepe Imaz

                    jeste ovo DailyMail, ali zbog ovog dela, meni lici kao da je Marko skroz prso i da je bio u depresiji, a Novak sad radi sve da pomogne bratu

                    Later, questions are taken from the audience, and an emotional Marko tells his story of how meeting Imaz lifted the depression he suffered after his tennis career failed to lift off like that of his brother

                    'I felt free because in front of me I had a person who looked at me with just love, without judgement,' according to the middle Djokovic brother, who says that the 42 year-old Spaniard brought him closer to his family.
                    'Finally after four years I can tell my Dad, my Mum, my brothers, my friends that I love them.'
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sad kad vidim ove nove informacije, odmah mogu da kaze, Novak Djokovic ubija svoju najvecu prednost, a to je kanalisanje bjesa u izvodjenje frapantnih udaraca.

                      Da mi je znat kako on misli pobjediti protivnika kada ce mu najveca zelja biti da ga zagrli.

                      Meditacija i dusevni mir, joga i to 100% podrska, al ovo je sad vec preseravanje.

                      Poceo ie da lovi nesto sto se ne moze uloviti na ovaj nacin na koji on to hoce da napravi. Pinasa se kao da mu nesto fali u zivotu i ukljucivanje ovih svih silnih novih praksi ce ga samo otjerati na jos ludji lov necega sto nikada ne moze uloviti.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ali najjace sto je tog vudu kurcolomca, dzabalebarosa, uzmimisvepare prevaranta, doveo Kengur (Marko), koji je opstepoznato najveci salabajzer i debilcina.
                        I zamisli sada kada ovaj naznamnistadaradim Marko Djokovic, nahvata takvu jednu pojavu i dovuce ga pred lakovernog i glupsamkaonoc Novaka. Pa kombinacija je prejebena, divna, toliko mocna da me ne bi iznenadilo da pocne da osvaja turnire sada Novak.
                        Kakav jebeni trio. Neznamnistadaradim ocigledno zeli i da rodjenom bratu upropasti karijeru, jer ni za sta drugo sem za upropascavanje i nije. Onaj mladji je isto go kurac, ali ovaj srednji je stvarno pojava nad pojavama.
                        Razumem ja njih nece da se trude - drugim recima i sto bi, kada im je brat sve obezbedio u zivotu: brat i roditelji, da budem odredjeniji. Ali sto se onda nesto mesaju i pokusavaju nesto (verujem ja da je to iz najbolje namere) da popravljaju i budu od nekakve koristi.

                        Sto pre shvate da je njihovo postojanje i uloga i bitisanje na ovom svetu iskljucivo parazitske prirode i vrate se takvom ponasanju to bolje i po njih i po njihovu blizu okolinu.
                        Btrate zivi zivot, trosi lovu koju je neko drugi mukotrpno zaradio, uzivaj smrdi (figurativno) i pusti druge da mirisu. Ovako samo zasmrde sve cega se dotaknu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Potpis i pecat. Dolje jogasi.

                          Srdjan je prije 5 godina rekao da je vrijeme da Marko ostavi tenis i da ne moze svako da bude dobar u sportu i da je jos toliko zanimanja u kojima moze biti dobar, ovaj izgleda to nije htio i mogao da prihvati. Nego povrh svega molim te on upada u depresiju. Ne zna sto ce od para ali ga razjeda depresija pa mu treba neki spiritualni guru da mu izgura depresiju. Kako fucked up svijet.

                          Valjda ce mu guru otvoriti cakre i uciniti da dodje do duhovnog zadovoljstva. Svi ti jogasi su potpuno vidimose, davno sam to rekao.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja prakticiram meditaciju i planiram da ukljucim jogu, ali ja necu da ubijem ono sto imam u sebi, a meni se cini da Djokovic hoce da ubije nesto u sebi. Cim pocnes da ubijas djelove sebe, nema od toga nista.

                            Meditacija i joga su praksa kojima naucis da prihvatis sebe, svoje mane i vrline i koristis ih na najbolji moguci nacin.

                            A ne dodjes i hoces da ubijes temperament, pa naravno da ces se sjebat skroz.

                            Inace ovi gurui sto ih placas da ti budu spiritual lider, to je najveci scam ikad. Ako neko hoce da se posveti tome i da nauci to, odes fino na Tibet kod budistickih svecenika i nauce te svemu besplatno.

                            Ima u onoj seriji Silicon Valley, onaj Gavin ima nakog spiritual lidera pa eno na sta je to ispalo. Cista prevara.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ovo je jezivo, svakom normalnom ko pogleda taj video Amor & Paz odmah sve bude jasno. Bice mi jako krivo ako jedna ovakva velicina kao sto je Novak zavrsi kao hodajuci zombi poput brata mu.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Sto se mene tice,sta ce ko da radi van terena,bilo da je fudbaler,kosarkas,teniser briga me,ja ga gledam kao tenisera i dokle god to ne utice na rezultate nikakav problem ,a mislim da je jos rano za to cak i sad ako odigra lose,tek cu posle Australije moci da zakljucim dl je stvarno mislio ono sto je izjavio, na kao konfernciji za stampuna teniskom terenu

                                Sto se tice mog stava privatno,mislim da preteruju i da se glupira sa ovim,al generalno njgovo ponasanje van terena se meni ne svidja,nevezano sad za ovo ,ne znam kako da ih nazovem stvari(meditacija,joga sta god daje ),najvise me iritira sto hoce svima na silu da se svidi i sl

                                Al opet kazem za mene je on nas najveci sportista ikada,i gledam ga samo kroz sportske rezultate i igre na terenu,i nadam se da ce dohvatiti tih 18 slemova
                                Last edited by 61563; 01-11-16, 17:53.

                                Comment

                                Working...
                                X