Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Milos Raonic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: ATP Miloš Raonić

    Ivane ti si teniser,pa mi reci kakvi su ti uslovi za rad?
    Interesovanje je za tenis svakako mnogo vece u zadnjih par godina,ali mi smo vaterpolo velesila pa PG nema klub,sve sam ti rekao...
    sigpic

    Comment


    • #92

      Comment


      • #93
        [/quote]
        Pa evo ja sad ponavljam,uslovi su ocajni...I zbog toga se nadam da ce makar i na kraju karijere zaigrati za nas, jer bi ulozio u nas tenis i koliko-toliko uslovi bi bili bolji...
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • #94
          neigranja za CG nije nikakvo hejtovanje vec cista realnost. &+I}\
          Ti ako zelis da zivis u ubjedjenju da ce on zaigrati za Crnu Goru, slobodno... *T_*@SR
          A to da on voli CG i da voli da ide tamo, da ima babu i tetku i ne znam koga, to je super, to mu potpuno vjerujem i veoma je lijepo sto postuje Crnu Goru i svoje pretke... #$&+|r Koliko god ga cijenim kad kaze da je on iz CG, da voli CG i sve to, toliko bi mi pao u ocima kada bi zaigrao za CG... A i Crnogorci su ga se sjetili ove godine, gdje su bili prosle, pretprosle... *%@(D!RY- I, da naglasim, nemam nista protiv CG kao drzave ni protiv TS, malo me nerviraju sto su ga se sada sjetili, priznajem, ali jos cudniji ste mi vi koji mislite da ce on zaigrati za CG... $#^%RT
          I jos nesto, vi stvarno mislite da ce tenis u CG nesto bitno napredovati ako Milos Raonic zaigra za CG??? *T_*@SR

          Comment


          • #95
            [/quote]

            E to ni meni nije jasno &@/+W
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #96
              [/quote]
              To je jedina sansa,kad bude veteran da ce zaigrati za CG @(*6sd$%
              I treba da voli i postuje to odakle je,ali je on na kraju krajeva srecan sto je otisao iz CG,a Kanada mu je toliko dala,zna to Milos dobro.
              A evo koliko Srbija ima vrhunskih tenisera pa nista nisu uradili za to vrijeme,nema novih terena,uslovi su i dalje losi i dalje roditelji moraju da se pate da bi pogurali svoje dijete,ne ide to tako lako,ali ja na kraju ispadoh hejter...
              sigpic

              Comment


              • #97
                neigranja za CG nije nikakvo hejtovanje vec cista realnost. &+I}\
                Ti ako zelis da zivis u ubjedjenju da ce on zaigrati za Crnu Goru, slobodno... *T_*@SR
                A to da on voli CG i da voli da ide tamo, da ima babu i tetku i ne znam koga, to je super, to mu potpuno vjerujem i veoma je lijepo sto postuje Crnu Goru i svoje pretke... #$&+|r Koliko god ga cijenim kad kaze da je on iz CG, da voli CG i sve to, toliko bi mi pao u ocima kada bi zaigrao za CG... A i Crnogorci su ga se sjetili ove godine, gdje su bili prosle, pretprosle... *%@(D!RY- I, da naglasim, nemam nista protiv CG kao drzave ni protiv TS, malo me nerviraju sto su ga se sada sjetili, priznajem, ali jos cudniji ste mi vi koji mislite da ce on zaigrati za CG... $#^%RT
                I jos nesto, vi stvarno mislite da ce tenis u CG nesto bitno napredovati ako Milos Raonic zaigra za CG??? *T_*@SR
                [/quote]
                Pa naravno da hoce...ja ne znam,kako vi mislite da ce napredovati?Jedino da vas postavimo u TSCG,mozda tako...
                Ajde upoznajte nekog ko se bavi tenisom u CG,pa nek vam on objasni sta nam je potrebno,jer lako je vama da ovdje na forumu donodite neke vase zakljucke...Ajde,recite,na koji nacin ce tenis u CG napredovati?
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • #98
                  [/quote]
                  Pa da,ali zamisli sada da nema Djokovica da ih ovoliko promovise-onda bi tek uslovi bili ocajni
                  A i ne mozete reci da su vam losi uslovi,mnogo dobrih mladih igraca imate sada...
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • #99
                    [/quote]

                    Ivane, mi imamo no.3, Troicki je u top 20, Tipsarevic luta od 30.-50. mesta, Ziki je osvojio svasta u dublu, bio je no.1 i jos smo osvojili DC i nema nikakvih pomaka sto se tice uslova, sve je isto kao i ranije, samo sto vise ljudi prati tenis i sto klinci po ulici mlate sa reketima na svakom koraku.
                    A ti mislis da ce jedan Raonic, koji je trenutno zasijao, ali tek treba da se dokaze da nesto bitno promeni u crnogorskom tensiu? &@/+W
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Comment


                      • [/quote]


                        Pa sve i da im Nadal, Federer, Djokovic i svih top 20 igraca bude igralo pod zastavom CG, ako ostane slaba infrastruktura, losi treneri, nesposobni ljudi u TS i slabo interesovanje djece za tenis - bice isto... &+I}\

                        Comment


                        • [/quote]
                          Problem je sto su uslovi i sad u Srbiji ocajni,samo sto imaju svjetske tenisere,e to znaci mnogo za Srbiju,za promociju Srbije,ali su uslovi za mlade tenisere i dalje katastrofalni,to ti je valjda jasno...


                          A vidis ta Kanada kako je ulagala u Milosa,finansirala ga,nalazila mu trenere,nema toga ovdje,Balkan je to...
                          sigpic

                          Comment


                          • [/quote]
                            Dovoljno,za pocetak i Milos...Nekako mora da se pocne /#*^D
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • [/quote]
                              Ne moze da pocne od tudjeg gotovog proizvoda @(*6sd$%
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • [/quote]

                                Pa slobodno se ti nadaj, ali tesko da ce se to desiti, cak sam ja ubedjena da nema sanse da se desi.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X