Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 15 (31. January - 6. February)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Week 15 (31. January - 6. February)

    Ma i Gilbert se raspada, on vec dugo nije ni senka one igracine kada je svakoj ekipi mogao da uvali 40 poena, a da se ni ne oznoji.
    Hedo i dalje ima ocajnu selekciju suta, mada mi se cini da ipak on ubedljivo najbolje saradjuje sa Howard-om.
    Spominjali ste i J-Rich-a, nema on slobodu u igri kao u Phoenix-u, to sam vec spominjao. Sve se vrti oko Howard-a i ako ne skupljaju oko njega nece biti otvorenih suteva za Richardson-a i kompaniju. Jedino ako ugrabi nesto u tranziciji, ali bas ga malo koriste.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #32
      Re: Week 15 (31. January - 6. February)

      Van Gandi je covek koji zna dosta o kosarci i bio bi super komentator,jer ja kad god ga slusam covek nista ne kaze konkretno nego sve prica u fazonu"mi moramo...Ajmo malo...Bravo,super..."
      Orlando po mom misljenju ima mozda i najkompletniju spoljnu liniju.Da se trejduje Q. Ricardson i Kris za nekog solidnog centra i onda ce mozda moci da se igra nesto ozbiljnije plej of.

      Comment


      • #33
        Re: Week 15 (31. January - 6. February)

        [quote author=T-Mac link=topic=3224.msg240654#msg240654 date=1296586583]
        Ma i Gilbert se raspada, on vec dugo nije ni senka one igracine kada je svakoj ekipi mogao da uvali 40 poena, a da se ni ne oznoji.
        Hedo i dalje ima ocajnu selekciju suta, mada mi se cini da ipak on ubedljivo najbolje saradjuje sa Howard-om.
        Spominjali ste i J-Rich-a, nema on slobodu u igri kao u Phoenix-u, to sam vec spominjao. Sve se vrti oko Howard-a i ako ne skupljaju oko njega nece biti otvorenih suteva za Richardson-a i kompaniju. Jedino ako ugrabi nesto u tranziciji, ali bas ga malo koriste.
        [/quote]
        Arenas je realno uvek bio igracic,nikada igrac i sad kad je konacno sazreo u igrackom smislu sa 27 godina i kad je dosao u ozb ekipu,on greje klupu Nelsonu??!?!?!?!?
        Ricardson je bar za 10 % slabiji igrac zbog Nesa,on ga je trpao loptama kako je god mogao.Sad je dobio drugaviju ulogu sa jacom spoljnom linijom pored sebe i jos se nije uklopio.Hedo je igrac koji samo u Orlandu moze da igra na viskom nivou.

        Comment


        • #34
          Re: Week 15 (31. January - 6. February)

          Ajde bre koji crni Orlando klasicna Tripkovic ekipa ako ih krene sut najebes ako ne onda ih bijes bez problema. Polufinale istoka max i to ako doguraju.

          EDIT:

          Comment


          • #35
            Re: Week 15 (31. January - 6. February)

            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3224.msg240660#msg240660 date=1296587307]
            Ajde bre koji crni Orlando klasicna Tripkovic ekipa ako ih krene sut najebes ako ne onda ih bijes bez problema. Polufinale istoka max i to ako doguraju.

            EDIT:
            [/quote]
            Da sacekamo februar i moguci trejd @(*6sd$% @(*6sd$%

            Comment


            • #36
              Re: Week 15 (31. January - 6. February)

              Sta mislite, kako ce se veceras odigrati LAL - Houston? (%fsd%&j
              Da li ce se Kobe & co. trgnuti i konacno odigrati jedan kvalitetan mec ili ce se nastaviti ocajna forma?
              Btw, GM Lakers-a je najavio trade koji ce malo razdrmati roster jer ovo ne lici ni na sta. Ako je ono na pocetku sezone delovalo kao sprdnja i zezanje, Phil je posle Boston-a izjavio da je zaista zabrinut kako njegov tim izgleda na terenu.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #37
                Re: Week 15 (31. January - 6. February)

                Ja ne ocekujem da se LAL probudi pre All Star pauze, jednostavno vezali su dosta utakmica gde se nije videla svetla tacka, izuzev Mambe . Koliko cela petorka igra lose, toliko i rezerve ( citaj: svi osim Lamara ) nemaju veze s vezom .
                Potrebna im je samo jedna utakmica gde ce biti svi na nivou, i od tada ce sve ici na bolje. (mada ipak ne bih voleo da se to desi, jer ne volim LA ) .


                Da se vratim Arenasu . Covek bre jos ni mator nije, 29 god. , ne znam sta Stan Van Gundy ceka, takav igrac nije za klupu, jednostavno .
                Garantujem da ce, ako ikada ove sezone odigrati jednu 30+ min game, pripucati 30 poena .

                Comment


                • #38
                  Re: Week 15 (31. January - 6. February)

                  [quote author=LBJ link=topic=3224.msg240673#msg240673 date=1296588446]
                  J

                  Da se vratim Arenasu . Covek bre jos ni mator nije, 29 god. , ne znam sta Stan Van Gundy ceka, takav igrac nije za klupu, jednostavno .
                  Garantujem da ce, ako ikada ove sezone odigrati jednu 30+ min game, pripucati 30 poena .
                  [/quote]
                  Odigrao je vec par %QWT&W %QWT&W %QWT&W %QWT&W %QWT&W
                  Nije bas on toliko dobar igrac,ali nije bas ni da greje klupu Nelsonu.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Week 15 (31. January - 6. February)

                    Gilbert trenutno pokazuje 40-50% svojih mogucnosti.Ako dodje na svojih 70%,tu je vec tata za Nelsona,a da ne govorimo sta bi bilo da se vrati i zaigra kao nekad.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Re: Week 15 (31. January - 6. February)

                      [quote author=T-Mac link=topic=3224.msg240667#msg240667 date=1296587819]
                      Sta mislite, kako ce se veceras odigrati LAL - Houston? (%fsd%&j
                      Da li ce se Kobe & co. trgnuti i konacno odigrati jedan kvalitetan mec ili ce se nastaviti ocajna forma?
                      Btw, GM Lakers-a je najavio trade koji ce malo razdrmati roster jer ovo ne lici ni na sta. Ako je ono na pocetku sezone delovalo kao sprdnja i zezanje, Phil je posle Boston-a izjavio da je zaista zabrinut kako njegov tim izgleda na terenu.
                      [/quote]
                      Ne znam da li ce se nesto posebno "trgnuti" ali mislim da dobijaju Houston.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • #41
                        Re: Week 15 (31. January - 6. February)

                        ovo Drazene za DZ.Ricardsona da ga je Nes kljukao loptama pa je zato igrao bolje nije bas tacno ,a kako je igrao u G.Wariorsima
                        sam davao 25 poena zakucavanja, trojke tu sam ga bas zavoleo ,a sada dosta slabo ja mislim
                        da DZ.Ricardson od ovoga moze bolje sigurno..
                        GIFSoup

                        Comment


                        • #42
                          Re: Week 15 (31. January - 6. February)

                          Pa gotovo da ga uopste ne koristi i sto je najbitnije za njega nema gotovo nikakvu slobodu u igri. Prva opcija je Howard, ako ne on onda Hedo, a ako ne Hedo stupaju na scenu Nelson/Arenas.
                          Vidim i da se ne svidja mnogim fanovima Magic-a, pre svega zato sto ne igra odbranu.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #43
                            Re: Week 15 (31. January - 6. February)

                            Nisam siguran i mozda gresim ali mislim da u Orlandu glavnu rec vodi Howard, da se sve okrece oko njega, da on odredjuje "ko ce, sta ce, kako ce...", a da Van Gundy tu sluzi za "hajde momci idemo, mozete vi to, daj da razbijemo ove pedere, ...itd".
                            Uostalom sta bi on pa pametno imao da kaze Howard-u? Verovatno isto sto i Spoelstra James-u i Wade-u, a to je NISTA! 7&@%q

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • #44
                              Re: Week 15 (31. January - 6. February)

                              Ljudi meni nece nesto ATDHE !! fghj48d Prikazuju mi neke orlove,tetrebe americke ptice valjda??? $%&5qw7 Pomagajte!

                              Comment


                              • #45
                                Re: Week 15 (31. January - 6. February)

                                [quote author=nidz@ link=topic=3224.msg240880#msg240880 date=1296606990]
                                Ljudi meni nece nesto ATDHE !! fghj48d Prikazuju mi neke orlove,tetrebe americke ptice valjda??? $%&5qw7 Pomagajte!
                                [/quote]

                                http://www.sportklub.info/forum/inde...html#msg240754

                                Comment

                                Working...
                                X