Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (3. January - 9. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

    [quote author=caniggia7 link=topic=3143.msg224798#msg224798 date=1294594899]
    Ljudi po meni su Fisher i Harris za Ronda kraljevi.Ne znam gde sam to citao,pisalo je kako je Rondo novi Nash. &*#GI(]

    Stocktona nisam gledao,pa ako moze neko da ga opise u par recenica ili da to postavim Pemarinkovicu za kolumnu?Kaze mi cale da je strasan bio ali da je Nash za nijansu bolji.
    [/quote]


    Ma i Jason Kidd je za Ronda igracina iako covek ima vec 100 godina &*#GI(]
    sigpic

    Comment


    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

      [quote author=caniggia7 link=topic=3143.msg224790#msg224790 date=1294594304]

      Pa Rondo i moze da ima tolike asistencije kad ima oko sebe takve igrace da to fino realizuju.Naravno,zna se koji igrac je kralj asistencija i ima najbolje oko za pas.Njega takodje zbog katastrofalnog suta slabo cuvaju i cesto i zaborave i na njega,sto on kao dobar plej koristi.Koliko ga puta samo ne zagrade pa lagano pokupi skok u napadu.Odmaknu se 3 metra od njega,zbog cega ima savrsen pregled igre odakle samo pjuste asistencije.Voleo bi da vidim Ronda ga neki plej malo stisne.Ta statistika sigurno ne bi bila tako dobra.Sa Roseom se ne moze porediti.Rose ima bolji dribling,sut,prvi korak,uopste prodor,dok je Rondo bolji defanzivac.Rondo je izuzetno pozrtvovan timski igrac,ali reci da je najbolji u ligi u konkurenciji ovakvih plejmejkera je smesno.Uloga Rosea u Chicagu jeste i razigravanje,ali od njega se ocekuju i poeni,pre svega oni najvazniji.[quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg224787#msg224787 date=1294594098]
      hahaha Stokton je tata za sve danasnje plejmejkere &+I}\
      [/quote]
      Nisam ga gledao nazalost,bio sam mali,mada mi cale kaze da je Nash bolji od njega za nijansu.

      @Bojan heat fan,to sto si bio u AAA ne znaci da pratis kosarku vec da imas kintu da odes do Amerike kao i da volis Miami.A koliko pratis kosarku,to se vidi iz toga sto kazes da Lakersi do dolaska Phila nista nisu osvojili,a bili su i ostali 2. najtrofejniji tim lige,dok Miami nije nista osvojio do one titule 2006,tako da sto se toga tice Miami ne moze sa Lakersima da se poredi.
      [/quote]

      Comment


      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

        [quote author=T-Mac link=topic=3143.msg224712#msg224712 date=1294583435]
        Popaje, ko sve ne igra za Toronto veceras?
        Ajde pa vidi da mi odgovoris do 7. @(*6sd$%
        [/quote]

        opet sam zakasnio #%d* ne provalih da je ranije mech...... nista od mene danas #%d*

        Bayless bi trebao da se vrati najzad... Bargnani is back, ostalo standardno, Calderona muci stopalo ali bi trebao ipak da igra

        Znaci petorka Kleiza Johnson Bargnani Derozan Calderon
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • [/quote]


          Ocu da vidim ulaznice?? l5'%9

          Comment


          • [/quote]


            Ocu da vidim ulaznice?? l5'%9
            [/quote]

            Comment


            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

              Evans ne igra za Kings-e 7&@%q #%d*


              Znaci propao sam na fantasy-u, opet se povredio &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                Nema veze, ja igrao 1-1. h5g6k8
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                  Ja sam igrao Bargnani-a preko $#^%RT
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                    [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg224818#msg224818 date=1294597156]
                    Evans ne igra za Kings-e 7&@%q #%d*


                    Znaci propao sam na fantasy-u, opet se povredio &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                    [/quote]


                    Ja sam igrao Evansa preko,ne daj Boze da udje 15 minuta,ili tako nesto(ako nije neka teza povreda).
                    A igrao sam i na Toronto i Bargnania preko.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                      Nece Evans sigurno igrati, povredio je zglob, mada se ocekuje da nece dugo pauzirati. Ne treba mi toliko sada, ali ce mi trebati sledece sedmice.


                      Mamba, hocemo li gledati Warriors-e ? (%fsd%&j
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                        [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg224827#msg224827 date=1294597582]
                        Nece Evans sigurno igrati, povredio je zglob, mada se ocekuje da nece dugo pauzirati. Ne treba mi toliko sada, ali ce mi trebati sledece sedmice.


                        Mamba, hocemo li gledati Warriors-e ? (%fsd%&j
                        [/quote]


                        Verovatno hocu ja,jer one kasnije ne mogu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                          Bayless se najzad vratio.

                          jel ima neko dobar link, na atdhe ne radi a p2p4u secka.... 7&@%q
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                            Bargnani 10 poena u 1/4. #$&+|r @R&}*
                            Samo napred...


                            [quote author=Popaj77 link=topic=3143.msg224831#msg224831 date=1294598468]
                            Bayless se najzad vratio.

                            jel ima neko dobar link, na atdhe ne radi a p2p4u secka.... 7&@%q
                            [/quote]


                            Meni nije radio atdhe ali je sada proradio.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                              Ovaj Sacramento nikakvu odbranu ne igra, ljudi prolaze do kosa kad god pozele. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                              Ispade da Toronto ima bolji napad od Boston-a. &*#GI(]
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                                Samo da se Toronto ne odlepi,jer bi se u tom slucaju Andrea premestio na klupu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X