Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (3. January - 9. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

    [quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg224635#msg224635 date=1294576414]
    I ja mislim da nece uzeti ove godine,ali ni ne moraju vise,imaju za svaki prst po jedan prsten
    [/quote]
    Pa mislim da im je to i dovoljno! h5g6k8
    Kada im ode Phil Jackson predstoji rekonstrukcija tima tako da stvarno (bez zajebancije) mislim da oni nece skoro do titule.
    Mislim da ce vecinu titula u ovoj dekadi pokupiti timovi sa Istoka (i ovo misljenje nije navijacko)!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

      [quote author=Branislav link=topic=3143.msg224640#msg224640 date=1294576718]
      [quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg224635#msg224635 date=1294576414]
      I ja mislim da nece uzeti ove godine,ali ni ne moraju vise,imaju za svaki prst po jedan prsten
      [/quote]
      Pa mislim da im je to i dovoljno! h5g6k8
      Kada im ode Phil Jackson predstoji rekonstrukcija tima tako da stvarno (bez zajebancije) mislim da oni nece skoro do titule.
      Mislim da ce vecinu titula u ovoj dekadi pokupiti timovi sa Istoka (i ovo misljenje nije navijacko)!
      [/quote]


      Normalno kada svi bolji igraci idu na istok,jer na zapadu ne mogu nista od L.A.-a i San Antonia.
      I timovi sa istoku su imali najlosije rezultate te su dobijali prve pikove na draftu.
      sigpic

      Comment


      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

        I ja se slazem sa svim sto si rekao Branislave


        A black mamba,bio je to odlican tekst,treba uskoro i drugi deo

        Comment


        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3143.msg224644#msg224644 date=1294576810]
          [quote author=Branislav link=topic=3143.msg224640#msg224640 date=1294576718]
          [quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg224635#msg224635 date=1294576414]
          I ja mislim da nece uzeti ove godine,ali ni ne moraju vise,imaju za svaki prst po jedan prsten
          [/quote]
          Pa mislim da im je to i dovoljno! h5g6k8
          Kada im ode Phil Jackson predstoji rekonstrukcija tima tako da stvarno (bez zajebancije) mislim da oni nece skoro do titule.
          Mislim da ce vecinu titula u ovoj dekadi pokupiti timovi sa Istoka (i ovo misljenje nije navijacko)!
          [/quote]


          Normalno kada svi bolji igraci idu na istok,jer na zapadu ne mogu nista od L.A.-a i San Antonia.
          [/quote]
          Konacno se potpuno slazem sa tobom! #$&+|r

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Comment


            • [/quote]
              Bojane care, jel bijemo nocas Portland? @(*6sd$%

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                [quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg224645#msg224645 date=1294576856]
                I ja se slazem sa svim sto si rekao Branislave


                A black mamba,bio je to odlican tekst,treba uskoro i drugi deo
                [/quote]


                Ima drugi deo,na dnu stranice je.


                Prvi deo:
                http://www.sportal.rs/news.php?id=42645


                Drugi deo:
                http://www.sportal.rs/news.php?id=42707Tim čiji igrači daju trojke za pobedu posle isteka vremena.[/quote]


                Nadji mi takav klip na youtube-u,sigurno postoji.


                I Minnesota je pobedila Lakerse na europe touru,pa ko kakav skor sada ima? (%fsd%&j
                sigpic

                Comment


                • [/quote]
                  Bojane care, jel bijemo nocas Portland? @(*6sd$%
                  [/quote[/quote]

                  Comment


                  • [/quote]


                    &+I}\ da si ti postao Hitov fan od 1 oktobra... o*2#

                    Comment


                    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                      Mayo opet odigrao katastrofalan mec...
                      Pa daj dovedite ga u pm, ne mora dobiti veliki ugovor sledece sezone ako se uvede hard cap, samo nemojte da se bez veze baci ova sezona, Rose-u i Boozer-u treba pomoc!!!
                      Koliko smo razvalili Boston sinoc govori i cinjenica da smo imali 13 izgubljenih lopti vise, a opet dobili 10 razlike...
                      Jedino mi Rondo i dalje nije jasan, ko je gledao utakmicu, jeste videli kada mu je Rose asistirao $#^%RT i kada je bio potpuno sam u kontri? Odjednom se sklonio u stranu i naterao Allen-a da natrci na loptu kako bi dobio asistenciju. Isto tako su jednom on i Big Baby krenuli na isti skok, a on je tako dreknuo na Davis-a da se skloni da to nije normalno. Decko mi potpuno nije jasan, mada bih i ja bio nervozan da me neko onako zapalio. +*@WT*48*


                      EDIT: Komentator na recap-u je sve rekao komentarom: "D-Rose is just sick" h5g6k8


                      EDIT 2:
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                        Nisam gledao Bulse...To da, sto si naveo ovde za Razona,jeste lako podleze pritisku *(z$8 ! Znam ga iz situacije sa Lejkersima,cuvao ga Derik pa izgubise titulu #%d* ,pa ga je cuvao Kobi *(z$8 i Razon se pogubio malo...Mislim da ako ga cuva neko sa autoritetom dobije neki strah ili tako nesto... (*#^R^

                        Comment


                        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                          Rondo je dobar timski igrac i to je sve...Posaljite ga u neki slabiji ofanzivni tim,npr netse,wizardse,Buckse-ne bi bio ni senka ovoga sto je sad...

                          Comment


                          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                            [quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg224680#msg224680 date=1294581988]
                            Rondo je dobar timski igrac i to je sve...Posaljite ga u neki slabiji ofanzivni tim,npr netse,wizardse,Buckse-ne bi bio ni senka ovoga sto je sad...
                            [/quote]
                            Ja to govorim vec ko zna koliko &+I}\
                            On je savrsen plejmejker za svoj tim, ali evo ne moraju da ga salju u neki ocajan tim, dovoljno je u Bulls-e. Rose se u Boston-u ne bi snasao, a Rondo bi u Chicago-u bio katastrofalan.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                              Ja iskreno gotivim Ronda jer on jedini nema 40 godina u Bostonu,a i realno je decko unikat na pozciji pleja...samo,ako on nauci da sutira,a mozda i hoce,e onda ce biti najbolji plej u nba &+I}\

                              Comment


                              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                                Cak i da Rondo popravi sut, on nikad ne moze biti bolji plej od Rose-a &+I}\
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X