Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (3. January - 9. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

    [quote author=bojan heat fan link=topic=3143.msg225131#msg225131 date=1294629391]
    [quote author=Branislav link=topic=3143.msg225021#msg225021 date=1294616818]
    [quote author=dusan1610 link=topic=3143.msg225008#msg225008 date=1294616008]
    Pobeda Klipersa i novi dabl dabl Grifina. #$&+|r
    [/quote]
    Griffin je cudo-dete! Jedva cekam da ga vidim protiv Heat-a i Celtics-a! :fc-[
    [/quote][/quote]
    Ovaj, pa da, mislim, to sam i mislio! &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Oborice malisa nosic! &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
    "Die Kreatur muss sterben!" $#^%RT $#^%RT $#^%RT

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

      Znaci prespavao sam pola tekme ukljucujuci i kraj, zaspao sam kad je Portland bio na +8 jer nisam spavao pre tekme kao prosli put,pratio neke rezultate, plus se zavalio,nije ni cudo, ali zato u 18:30 ima snimak na SK pa cu sve lagano i na tenane da odgledam. LET'S GO HEAT &8@^J
      One is the King...

      Comment


      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

        sigpic

        Comment


        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

          sigpic

          Comment


          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

            sigpic

            Comment


            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

              sigpic

              Comment


              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                sigpic

                Comment


                • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                  Ovako Miami nece moci protiv jacih ekipa,James,Wade i Bosh zajedno 96 poena,a ostalih 6 igraca zajedno 11 poena.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=3143.msg225218#msg225218 date=1294657394]
                    Ovako Miami nece moci protiv jacih ekipa,James,Wade i Bosh zajedno 96 poena,a ostalih 6 igraca zajedno 11 poena.
                    [/quote]

                    Ajde sedi 1. LBJ the king!

                    Comment


                    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                      Pa dobro, ali treba imati u vidu da je Miller jos uvek nespreman, kad on i Haslem budu spremni 100%, ovaj tim ce biti mnogo jaci nego sada. Do tada, LeBron i D-Wade ce resavati sami utakmice. A nije igrao veceras ni Dampier, ne znam zasto, po meni je bolji nego ZI, pogotovu u cuvanju protivnickih centara. Ali ja ocekujem do trade deadline-a jos neko pojacanje, posebno u reketu.
                      One is the King...

                      Comment


                      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                        Nisam gledao Lakerse jutros,jer mi je slava...ali vidim da pobeda nije dolazila u pitanje,Kobe odigrao odlicno u drugom poluvremenu,a Bynum (citajuci Krletove postove) rasturio Amarea.Zbog Bynuma mi je draze nego zbog pobede. +*@WT*48*
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                          [quote author=caniggia7 link=topic=3143.msg225007#msg225007 date=1294615978]
                          [quote author=Branislav link=topic=3143.msg225004#msg225004 date=1294615824]
                          Nemoj se nervirati. Kladza treba da ti je zabava, a ako ces "kidati zivce" zbog nje onda bolje batali. @(*6sd$%
                          [/quote]
                          &+I}\

                          Nego jel igrao neko over na Griffina?Trebalo je 25 ili vise,a on je dao 23 i Vinnie ga je samo na kratko ubacio u 4.cetvrtini.
                          [/quote]


                          Nije me varala moja intuicija.Igrao sam Gordona a ne Griffina. h5g6k8
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X