Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Al loše komentariše ovaj brat meč, jače rade to čak i oni Rusi sa sopcast-a. Mrtvilo, plus što masovno meša igrače, plus ima prazne hodove u vidu ćutanja od po pola minuta.
    padaća

    Ja naso sopcast sa Italijanskim komentatorom

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      padaća

      Ja naso sopcast sa Italijanskim komentatorom
      Najpristrasniji komentatori u istoriji sportskog novinarstva, čega već, tačno svaki klub ima svog komentatora i što je najjače oni se javno deklarišu kao takvi, kao navijači nekog od kluba.

      Comment


      • Idemo, idemo, iedmo....100:0 da bude !!!

        Comment


        • Ma bravo bre momci,samo da se sad ne branimo kao sto znamo,ovaj lik sto komentarise vodi one sportske vesti na SK-u
          Moze meni neki ugovor da prenosim samo kup Italije ne trazim puno
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • @Brajki

            Ma najaci su ljudi u svemu, moraju kako znaju i umeju da se vrate stazama stare slave.

            btw Morata la dominazione

            Comment


            • Cao zdravo Fiore....
              Koja razlika prva utakmica i ova, nebo i zemlja..
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ajmo razlaz

                Alvaro otac.

                Comment


                • Borja Valero izrode mrtvi treba te na tribine poslati. Ne znaju sta ce, pa udaraju gde stignu.

                  Comment


                  • Morata deli lopte kao Pirlo
                    Sa gotovo slabijim sastavom ih dobijamo u gostima 3-0

                    Ma daj covece zbog cega crveni daj bre jesi ti slep sudija????
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Kakvo magare ovaj sudija, neverovatno. Baš pravi pajser onako.

                      Comment


                      • Moratta glupane .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ako je ovo bio faul za crveni ja pojedem i moje i Brajkino i Protino govno onako isprzeno na tiganju.
                          Cekaj Alegri izbacuje Komana a ubacuje Ljorentea?Nije mi jasno...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • e sudija smradu bedni, upropasti mi ovako lijepo vece. Nema nam Alvara u finalu

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Moratta glupane .
                              Ne troluj nije bilo za crveni, izglupirao se sudac do kraja.

                              Pa imali su Violini bar tri jača starta od ovog i bili su ili žuti ili bez sankcije, plus što cenim da je kod nekih postojao i umišljaj.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ne troluj nije bilo za crveni, izglupirao se sudac do kraja.

                                Pa imali su Violini bar tri jača starta od ovog i bili su ili žuti ili bez sankcije, plus što cenim da je kod nekih postojao i umišljaj.
                                Nije za crveni ali bezpotrebno je ono raditi na 3:0 i propustas finale.Mozel Marcha igrat u finalu?
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X