Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad smo kod Morate, crko brat.

    Daj Makse Leminu protiv Bajerna, otac fudbala je dečkić.

    Comment


    • Pljušte kartoni kao u Serengetiju za vreme kišne sezone.
      sigpic

      Comment


      • Bravo Karizo barem za nadu
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Odlična tekmica. Dinamično ako ništa.

          Aj sad malo da se đuskamo sa adrenalinom.

          Comment


          • Sta je odbranio Karizo ne mogu da verujem
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Lepa tekmica, lepi i penali, sve lepo.

              Comment


              • Što ne prikazaše Palasiov penal na usporenom...kakva komedija jbte....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Jeba nas nas igrac Jes bilo lepo sve
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Cestitam Interu na pobedi, definitivno su nas izubijali u regularnom delu, mogli i do pobede, mi smo bolji bili u produzecima, jbg prodjosmo dalje, ali valjda je ovo za nauk Alegriju da se ne sprda vise sa ovakvim kombinacijama i da se ne opusta nikad.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Cestitam Interu na pobedi, definitivno su nas izubijali u regularnom delu, mogli i do pobede, mi smo bolji bili u produzecima, jbg prodjosmo dalje, ali valjda je ovo za nauk Alegriju da se ne sprda vise sa ovakvim kombinacijama i da se ne opusta nikad.
                      Pa nije bila sprdnja, jbg 3:0 smo imali i ja bih isto ovakav sastav izveo.

                      Lemina je brat moj najveći.
                      Last edited by Brajkula; 02-03-16, 22:38.

                      Comment


                      • Umalo da se od gotovog napravi veresija.

                        Comment


                        • Lemina bio solidan od kada je usao, ali Pogba nas je pokrenuo svojim ulaskom u igru, vidi se koliko nam ipak znaci on na sredini iako voli da se zajebava.

                          @Zola prikazali na SK posle snimak, lopta metar van linije.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Umalo da se od gotovog napravi veresija.
                            Najveći si navijač protiv Juventusa na svetu moram ti priznati, ako samo gruvaj ljubi te brat.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Lemina bio solidan od kada je usao, ali Pogba nas je pokrenuo svojim ulaskom u igru, vidi se koliko nam ipak znaci on na sredini iako voli da se zajebava.

                              @Zola prikazali na SK posle snimak, lopta metar van linije.
                              Bio i vise nego solidan, cak sta vise veoma dobar. Mora se otkupiti pod hitno.

                              Comment


                              • Brozovic nakon ove tekme definitivno ide za velike pare. Perisic samo potvrdio da je sjajan na otvorenom terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X