Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ово вам је добар везни ред, покидаше Вучицу, само да се Страма опамети још и умест Занетија стави Гуарина на десног MC, горе Рики и Касано и Паласио кад се опораве. Није то да се оде до Скудета, али је за бољу позицију од тренутне на тебели. У осталом гледај овај вечерас Интер и онај интер против Каљарија и још црње Аталанте.

    Comment


    • Znas li ti da je meni fascinantno koliko je slobode on dao Guarinu a decko 6 od 10 napada sjebe ako ne da npr Kasanu loptu ili ako bas ne baci neki lagan pas. Ubija me u pojam sto ugusi kretnju saigraca kad nabije glavu i krene negde u desno ne zna ni on da tera. CMF Guarin a da ispred sebe ima kreativca pa da vidis kakav je to igrac.
      Da vidimo koliko ce para od onih Rusa da ide u budzet za transfere i da se konacno odradi krsten prelazni rok, nije ovo toliki krs od igrackog kadra koliko se predstavlja.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Da vidimo koliko ce para od onih Rusa da ide u budzet za transfere i da se konacno odradi krsten prelazni rok, nije ovo toliki krs od igrackog kadra koliko se predstavlja.
        5. место са овим играчким кадром је реалност, не заноси се, а ту ће негде на крају и да будете. Дакле, водећа тројка, Фиорентина и ви, Рома и Лацио ту борба за пето место.
        Премија би вам била освајање Купа, извукли би сезону лудачки, таман да се Морати истрипује да шибне бар 50 милиона ако уопште има намеру да од ове последње добити улети неке паре у клуб.
        Ето повезујете се са Иском

        Comment


        • Daće Bog da ne gledamo više Guarina kao traquertista-u.

          Šta reći za Sarmu!!!
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Мора се рећи да вас је ова хоботница на голу ишчупала добрим делом да наполувремену водите, три маестралне одбране за полувреме.

            Comment


            • Ja bih sigurno nastavio sa Ranokijom i Žuanom jer imam veru u njih da mogu da budu nosioci Interove odbrane u budućnosti ali pad forme je primetan...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Da vidimo koliko ce para od onih Rusa da ide u budzet za transfere i da se konacno odradi krsten prelazni rok, nije ovo toliki krs od igrackog kadra koliko se predstavlja.
                Originally posted by Brajkula View Post
                5. место са овим играчким кадром је реалност, не заноси се, а ту ће негде на крају и да будете.
                Citaj malo lesu raspali sta sam pisao...vec sam se prebacio na sledecu sezonu i generalno sastav sa sve letnjim pojacanjima. Negde sam procitao da ce 70-90 milki da se sibne na transfere ali ne znam koliko je verodostojna informacija. U svakom slucaju razna imena se vec vrte ali najvise od svega bih voleo promenu trenera.

                @ Krle pa reci majke ti koja je tuga kad uzme Guarin da je vuce onako bez ikakvog plana Traci i sebe tom nesposobnoscu da bude neki napadacko-kreativni vezista sto on definitivno nije. Da se poslazu kockice na leto i da ne omasimo sa igracima, ja cu biti pun optimizma pusti ovog napucanog Brajkulu

                ----Handa
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Il Capitano View Post
                  Ja bih sigurno nastavio sa Ranokijom i Žuanom jer imam veru u njih da mogu da budu nosioci Interove odbrane u budućnosti ali pad forme je primetan...
                  Нзм да ли си знао да је у 2013. само Пескара примила више голова од Интера.

                  Originally posted by Condition23 View Post
                  Citaj malo lesu raspali sta sam pisao...vec sam se prebacio na sledecu sezonu i generalno sastav sa sve letnjim pojacanjima. Negde sam procitao da ce 70-90 milki da se sibne na transfere ali ne znam koliko je verodostojna informacija. U svakom slucaju razna imena se vec vrte ali najvise od svega bih voleo promenu trenera.:
                  Шиштање

                  Comment


                  • Taman da pohvalim mog brata Valtera za ono uklizavanje Torosidisu kad on kiksnu i ne napravi ofsajd
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Повратак мезимца онако прекаљено. Каква је штета она повреда, какав је то нападач, лудница....нема зиме за Жабаре са њим, Балотелијем и Шаравијем, додамо ту и Инсињеа....дакле, зиме без!

                      Comment


                      • Kakav pas de Rossija
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Боља је била Интерова акција код првог гола, али ево овом су им добрим делом вратили.

                          Оде Дестро напоље, два комада, сјајан повратак. Човек у 1/2 купа дао све голове за Рому, 4 комада

                          И ако Страму после овога не смене онда је Морати стварно луд, реално постоји ли један разлог због којег би он и даље држао своје дупе на тој функцији ?

                          Comment


                          • Grk golcinu stavio, golcinu!
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Шта је ово вечерас, какав полуволеј или шта год

                              Страмаћони креће суза.

                              Comment


                              • Ma bolje Strama da ostane do kraja sezone, taman da se izbegne LE naredne sezone...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X