Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • retard
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Mauri kretencina...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • PRSKAJ BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE <3 <3 <3 <3 <3 <3 koja sreca
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Lulic princ Rima .
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Morace dobro da razmisle sta im je bitnijie LE i prvenstvoOni idu u kvalifikacije ili direktno?

            Comment


            • Direkt. Ja bih voleo da se fokusiraju na prventsvo, Juve ce biti jak kao zemlja, ali uz par pravih pojacanja nista nije nemoguce. U svakom slucaju mnogo bi mi vise znacio Skudeto nego titula Lige evrope
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • E moj Brajko, smešan ti ovaj fudbal u Kupu što si više očekivao od onog finala LŠ, a pogotovu njihovi akteri. Kakvo foliranje, ležanje, prenemaganje, rasprave sa sudijom,a u tome prednjačio Toti, naravno.
                Drago mi je zbog Lacija.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Gledao samo drugo poluvreme... kako nekvalitetan fudbal, majko mila...

                  Ali drago mi je da je Lacijo osvojio na kraju!

                  Comment


                  • Pobjednicki trenutak je izjava Visokovica da Totti nikada ne pada tek tako vec samo kada je faul...covjek je brat bratu milion nepostojecih faulova iznudio ove sezone tako sto nakon sto vidi da nema rjesenja ili nakon sto izgubi loptu jednostavno padne i na ime dobije faul

                    Katastrofalan prenos s njegove strane jer se nije pripremio sekunde,sramota
                    Last edited by AK47; 26-05-13, 19:05.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ubedjen sam da sam se sa Brajkulicom kladio da ce Lazio osvojiti kup, al ne mogu da nadjem nigde nista. Mozda sam i utripovao. U svakom slucaju uzvratice mi on sa par slika i klipova sa finala
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Sramota za SK sto nisu prenosili dodelu trofeja vec pustaju spansku ligu na tri kanala, a englesku ligu poslednje kolo prenosili deset tekmi na jedan kanal.

                        Comment


                        • Jbga Barsa se bori za titulu, gusto je
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Senad Lulic

                            Ovo je nevjerovatno. Ovo je moj najvažniji gol karijere i ovu pobjedu nikada neću zaborivati. Postići gol protiv Rome u finalu je nešto nevjerovatno. Ne znam hoće li se ovo ikada ponoviti, a gol posvećujem svojoj supruzi, koja očekuje naše dijete

                            Comment












                            • Comment


                              • За мог брата из света бодибилдинга, прскаја, још која слика































                                Comment

                                Working...
                                X