Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Desnom ubija, leve se i sam boji.

    Comment


    • Mora li sve u ovom mrtvom Napoliju Gonzalo veliki da odradi
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ljajić baš rešio da u drugom poluvremenu nikome ne doda loptu

        Comment


        • Ispaljuje se Visko da je Mertens Holandjanin dva puta
          sloboda ili ništa

          Comment


          • To je ta izmjena
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Rafa doktor

              Comment


              • Martins

                Evo ga sad je Mertens kad je vidio komentator na dresu kako pise prezime covjeku.
                Last edited by Rossonero; 05-02-14, 21:24.

                Comment


                • Originally posted by chofy88 View Post
                  Ispaljuje se Visko da je Mertens Holandjanin dva puta
                  Kod njega me ništa ne čudi od kada sam čuo da Naingolana zove Raja.

                  I posle neko kaže ovaj Kastan štoper, gledaj ti kako on lako ispadne smešan, baš onako.

                  EDIT: Što se izmene tiče cenim da je istu Rafa zacrtao još pre meča te da bi je odradio bez obzira na rezultat. Priča tipa krenuće mi Hamšik, ali se tek oporavio pa nema snage za celu, te će da igra oko sat vremena, zamenim ga Mertensom ne gubim na kvalitetu, pojačam ritam svežim igračem, sve ostane isto. Druga je priča što se to na kraju ispostavilo kao pogodak.
                  Last edited by Brajkula; 05-02-14, 21:19.

                  Comment


                  • A ne zamerajte Visku, covek prati samo Engleze i tenis, a uvalili mu zabare da prenosi

                    Comment


                    • Igra ovaj Zervinjo, a? Ne pratim, samo pogledam imena strelaca ...
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ne mogu ljudi da čuvaju Žervinja, jednostavno ne mogu...

                        Ako Roma prođe Napoli može slobodno da podigne pehar osvajača Kupa, jer se finale igra u Rimu a to je ogromna prednost u odnosu na klubove koji nisu iz tog grada.

                        Ipak, neizvestan revanš je sigurno pred nama.

                        Što se Viška tiče, ja kapiram da ne zna za nekog igrača, ali taj igrač došao iz lige koja se prenosi na kanalu na kom on komentariše tekme....

                        Comment


                        • Ala se Gervinho sprda. Bice on u Romi novi Toti

                          Comment


                          • A Gervinho da si tako igrao i za Arsenal. Ja samo onaj promasaj protiv Bradforda ne mogu da zaboravim kad nije na prazan gol smestio loptu u gol.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Imao je i ovdje tragikomicnih promasaja , ali to mu je jedina mana u igri , bukvalno jedina
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Imao je i ovdje tragikomicnih promasaja , ali to mu je jedina mana u igri , bukvalno jedina
                                Jebiga kad mu je mana da ne moze da zavrsi akciju. Sve odradi i onda promasi nestvarno, isto ko da nije ni stvorio sansu..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X