Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li iko informaciju ocel savez za normalizaciju dopustiti da idu gostujuci navijaci na utakmice ?

    Comment


    • Originally posted by mostarac View Post
      Ima li iko informaciju ocel savez za normalizaciju dopustiti da idu gostujuci navijaci na utakmice ?
      Kako sad stavari stoje ostat ce zabrana gostujucim navijacima. Nisam optimista i mislim da ce potrajati i ovu polusezonu.

      Comment


      • Originally posted by danijelkr View Post
        Kako sad stavari stoje ostat ce zabrana gostujucim navijacima. Nisam optimista i mislim da ce potrajati i ovu polusezonu.
        Mi nismo mogli ici na Grbavicu i u Banja Luku, tako da bi bio red da oni ne mogu nama dolaziti sad

        Comment


        • Zabrana je još uvijek na snazi, osim ako se nešto ne promijeni. A vala, iskreno i lijepo je ovako nema incidenata, al' sa druge strane uništiše derbije (Željo-Sarajevo/Sarajevo-Željo itd.), jer ipak nije to to ako nema recimo Manijaka ili Hordi.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • U polufinalu kupa igramo protiv borca,naravno da sam prizeljkivao Velez,ali opet je draze izbaciti jaceg protivnika

            Comment


            • Ovi parovi su po mom ukusu odnosno dobri posto gledam iz ugla FK Sarajevo. Velez je dobio Siroki Brijeg i dosta tesko ce proci i njihovim ispadanjem u ligi bih cetvrta pozicija vodila u Europu. U drugom paru Zeljeznicar je veliki favorit jer tesko i jedna ekipa u nasoj ligi moze suprostaviti Osimovom Zeljeznicaru na dvije utakmice.
              Prolaskom u finale Zeljeznicara i Sirokog opteretili bi svoj raspored sa dodatne dvije utakmice. Znamo da i veci klubovi u Europi tesko mogu biti konstantni tokom cijele sezone.

              Ova polusezona ima 4 srijede u kojima ce se igrati utakmice PL i klubov koji dodju do finala imat ce jos 4 dodatne srijede.

              Ipak postoji nada neka za ukljucenje Sarajeva u borbu za titulu, samo ne zavisimo samih od sebe vec od igara Sirokog i Zeljeznicara.

              Comment


              • Ti si Borac skroz otpisao iz trke za titulu ? Ja mislim da Borac ima dosta vece sanse od vas ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ti si Borac skroz otpisao iz trke za titulu ? Ja mislim da Borac ima dosta vece sanse od vas ;)
                  Nisam ga otpisao vec sam gledao iz ugla Sarajeva. Valjda ako ocekujem borbu za titulu onda ocekujem da se borimo sa trenutno dva tima koja su ispred Sarajeva, a ne sa timovima iza Sarajeva ;)

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ti si Borac skroz otpisao iz trke za titulu ? Ja mislim da Borac ima dosta vece sanse od vas ;)
                    Ja cu tako nesto prognozirati kada krene sezona,posto stvarno nemam predstavu kako ce to sve izgledati na pocetku,tesko je prognozirati osim cinjenica da je Zeljo najjaci

                    Comment


                    • Nisu iza , imaju isto bodova kao vi ;) ... Ja ti samo kazem da su se dosta pojacali koliko sam ja cuo pa cemo videti
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Nisu iza , imaju isto bodova kao vi ;) ... Ja ti samo kazem da su se dosta pojacali koliko sam ja cuo pa cemo videti
                        Ti si cuo da su se pojacali? Strasnog navijaca... Ja akam drnjo na tebe! Mislim da se zna ko ove godine osvaja

                        Comment


                        • Ja nisam navijac Borca ;) ...

                          edit : odem , gledam utakmice , cisto onako , volio bih da uzmu ligu da gledam kvale za LS ,ali nista vise od toga ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Ja nisam navijac Borca ;) ...

                            edit : odem , gledam utakmice , cisto onako , volio bih da uzmu ligu da gledam kvale za LS ,ali nista vise od toga ;)
                            Pa abilu denjo ides na utakmice Borca,navijas da osvoje ligu,i ti si navijac Travnika onda?

                            Comment


                            • ne, ja sam navijac Partizana ;) ... Idem na utakmice jer mi je lepse izaci vikendom do stadiona i pogledati fudbal nego biti na kompu ili slicno ... Ne navijam da osvoje ligu nego bih volio da osvoje zbog kvala za LS ,ali 77 puta mi je vaznije da Partizan bude sampion u Srbiji nego Borac u BiH ...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                ne, ja sam navijac Partizana ;) ... Idem na utakmice jer mi je lepse izaci vikendom do stadiona i pogledati fudbal nego biti na kompu ili slicno ... Ne navijam da osvoje ligu nego bih volio da osvoje zbog kvala za LS ,ali 77 puta mi je vaznije da Partizan bude sampion u Srbiji nego Borac u BiH ...
                                Da,ti odes navijas da ne pobjede,ali da osvoje ligu kako sam ja shvatio?

                                Comment

                                Working...
                                X