Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam vala zasto si sumnjao,pa mi uvijek namjestimo kad zagusti,a da danas to ne bude slucaj protiv velikog Radnika iz Bijeljine...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ne znam vala zasto si sumnjao,pa mi uvijek namjestimo kad zagusti,a da danas to ne bude slucaj protiv velikog Radnika iz Bijeljine...
      http://www.flashscore.com/match/0rBnm1Kd/#match-summary

      I vi imate nekog Toleta?

      Comment


      • Znam da si ironican sa tim velikm Radnikom ali taj veliki Radnik je nas tukao lagano,Siroki demolirao 4-0,nemaju poraza ove sezone kuci,Borac u najjacoj postavi im nista nije mogao i ode veliki Zeljo njima u goste i bez 8 igraca vodi 2-0 do 20 minute.Pazi da ne povjerujemo da je sve posteno

        Comment


        • Sta bi trebalo biti namjesteno ?

          To sto Zeljo vodi protiv Radnika ?

          HAHA , pa ne vodi protiv Porta jbt
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment




          • Standardica, ne mozemo mi nikad nista uraditi bez namjestanja

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Sta bi trebalo biti namjesteno ?

              To sto Zeljo vodi protiv Radnika ?

              HAHA , pa ne vodi protiv Porta jbt
              Ti si mi vise ekspert za lige petice,ne znam koliko si upucen u ovu nasu saban ligu

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Znam da si ironican sa tim velikm Radnikom ali taj veliki Radnik je nas tukao lagano,Siroki demolirao 4-0,nemaju poraza ove sezone kuci,Borac u najjacoj postavi im nista nije mogao i ode veliki Zeljo njima u goste i bez 8 igraca vodi 2-0 do 20 minute.Pazi da ne povjerujemo da je sve posteno
                Znaci njih je nemoguce dobiti kuci,jel ti to rezon?

                Mi kao najbolja ekipa u ligi mozemo svakoga da dobijemo bez problema,ne znam sta je cudno da mi kao prvoplasirani dobijemo ekipu koja je 12. na tabeli,to je samo vama cudno

                LBJ,imali smo Toleta pa je on otisao,a sada kada ga nema kupujemo utakmice
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ma brate da je bio prelaz ili go u 94. pa hajd ok , ne bih se ja ukljucivao , ali vode 0-2 vec , jbg nezz sta bi tu moglo biti sumnjivo
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Znaci njih je nemoguce dobiti kuci,jel ti to rezon?

                    Mi kao najbolja ekipa u ligi mozemo svakoga da dobijemo bez problema,ne znam sta je cudno da mi kao prvoplasirani dobijemo ekipu koja je 12. na tabeli,to je samo vama cudno
                    Kada se pogleda trenutno situacija pred ovaj mec, pa rijetko ko od vasih je vjerovao u pobjedu,bod vam bio puna kapa.

                    Radnik i dalje nista ne pokusava


                    Originally posted by Dale View Post
                    Ma brate da je bio prelaz ili go u 94. pa hajd ok , ne bih se ja ukljucivao , ali vode 0-2 vec , jbg nezz sta bi tu moglo biti sumnjivo
                    Bilo je i toga kod njih Samo su ovaj put isli na sigurnu varijantu
                    Last edited by DinoFC; 13-04-13, 16:07.

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      Kada se pogleda trenutno situacija pred ovaj mec, pa rijetko ko od vasih je vjerovao u pobjedu,bod vam bio puna kapa.

                      Radnik i dalje nista ne pokusava
                      Koja situacija,povrijedjeni igraci...pa meni je draze sto puta da igra ovaj mali Hodzic nego Svraka ili Jamak,Tomic je i ranije znao da igra prvu,tako da ne vidim problem,Stanic odlican u zadnje vrijeme a Urdinov zatvara lijevo.Jedino sto sam se bojao fenomenalnog igrackog kadra Radnika,ti pretpostavljam znas njihovih 4-5 igraca nabrojati
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ako ti ne vidis problem sto vama ne igraju Vasilic,Zolotic,Svraka,Jamak,Bekric,Bogicevic,Seli movic itd,itd i cak stavise to ti odgovara onda ne znam. I ako se tu doda dobra ekipa Radnika,to je ta situacija u kojoj ste vi ovdje mogli tesko do pobjede.

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          Ako ti ne vidis problem sto vama ne igraju Vasilic,Zolotic,Svraka,Jamak,Bekric,Bogicevic,Seli movic itd,itd i cak stavise to ti odgovara onda ne znam. I ako se tu doda dobra ekipa Radnika,to je ta situacija u kojoj ste vi ovdje mogli tesko do pobjede.
                          Pa nabroj mi 3 igraca Radnika koja su bolja od ovih sto sada igraju u nasem timu,eto ne moras ni koja si bolja,samo mi nabroj tri igraca Radnika kad kazes da su dobra ekipa...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by FC Nadal View Post
                            Znam da si ironican sa tim velikm Radnikom ali taj veliki Radnik je nas tukao lagano,Siroki demolirao 4-0,nemaju poraza ove sezone kuci,Borac u najjacoj postavi im nista nije mogao i ode veliki Zeljo njima u goste i bez 8 igraca vodi 2-0 do 20 minute.Pazi da ne povjerujemo da je sve posteno
                            Inace je Borac u najjacoj postavi bauk. Sa sve najboljeg igraca Bilbije koji nije mogao da se izbori za vise od 12 minuta u Vojvodini.

                            Comment


                            • Znaju i ovi momci koji su na terenu igrati, sto i pokazuju...jos su rastrcani samo tako

                              Ne vidim u cemu je problem dobiti Radnik, kad je recimo Zrinjski nama uzeo bod s juniorima fakticki

                              Sve su ovo momci koji se u izuzetnoj konkurenciji bore za prvi tim i ovo im je odlicna prilika da se pokazu

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Pa nabroj mi 3 igraca Radnika koja su bolja od ovih sto sada igraju u nasem timu,eto ne moras ni koja si bolja,samo mi nabroj tri igraca Radnika kad kazes da su dobra ekipa...
                                Pa taj isti Radnik je sa vama igrao nerijeseno na Grbavici i ja ovdje ne pokusavam da kazem da su oni bolji od vas ili od ove ekipe koja je izasla na teren i valjda znas kako ovdje to kod nas ide,koliko su teska gostovanja kod ovih srednji ekipa

                                Comment

                                Working...
                                X