Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Sarajevo sam i navikao da ne prenose tako cesto, do duse, ove godine je i dobro kako je prije bilo.

    Comment


    • Originally posted by Fanta View Post
      Za Sarajevo sam i navikao da ne prenose tako cesto, do duse, ove godine je i dobro kako je prije bilo.
      Ma velika im je glupost ovo što moraju da ispadnu korektni prema svima i da sve barem jednu utakmicu prijenose. Tako da će npr. Sloboda ili Travnik dobiti prednost u odnosu na ekipe iz vrha tabele.

      Još nigdje veze, zove se "Derbi kola", a prijenose ekipe iz donjeg dijela tabela, pored ovakvih derbija.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post
        Za Sarajevo sam i navikao da ne prenose tako cesto, do duse, ove godine je i dobro kako je prije bilo.
        Fanta nista ne brini moci cemo mi sve gostujuce utakmice gledati na bhtelecom web tv ;) , a domace na Kosevu.

        Comment


        • Merline prvo kolo prenose Zeljo-Siroki

          Comment


          • E dobro onda, malo sam se zbunio.

            A i prije je bilo slučajeva, kada su recimo prijenosili utakmicu iz Gradiške koja je završila 0-0 i bila tolika dosadna za nepovjerovati, a imali su toliko većih i boljih utakmica koje su mogli odraditi.

            Šta je sa zapadne tribine na Grbavici, da li će se osposobiti do početka prvenstva?
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Mislim da se nece osposobiti jer je to samo jedan dio i sada nije neophodno to da se pravi. Ove prave navijace s juga boli uho za tu tribinu jer tamo idu samo guzonje

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                Mislim da se nece osposobiti jer je to samo jedan dio i sada nije neophodno to da se pravi. Ove prave navijace s juga boli uho za tu tribinu jer tamo idu samo guzonje
                Sve ce biti popravljeno do Sirokog ;)

                http://www.fkzeljeznicar.com/vijesti...e-konstrukcije

                Comment


                • Odlično onda. Jer očekujem da će biti posjeta dobra, a na zapadu je uvijek cijena karata oko 20km tako da bi opala zarada.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Merlin,reci ti meni kad je vjeciti derbi za koga navijas,koliko god da si neutralan moras tu odrediti stranu,a meni se nekako cini da si nas,tj da navijas za Zeljeznicar
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Merlin,reci ti meni kad je vjeciti derbi za koga navijas,koliko god da si neutralan moras tu odrediti stranu,a meni se nekako cini da si nas,tj da navijas za Zeljeznicar
                      merlin je u dusi hordas tj.pitar 100% ;)

                      Comment


                      • Sarajevo - Mura 3:1 (Krpic, Torlak i Bajraktarevic)

                        Evo izvjestaja sa utakmice

                        Spoiler
                        Šef stručnog štaba FK Sarajevo, Dragan Jović, u prvom poluvremu na teren je izveo slijedeći sastav: Adilović, Čomor, Zrnanović, Dupovac, Belošević, Husić, Sesar, Šćepanović, Obuća, Krpić i Matko, a prvo uzbuđenje pred golom Mure desilo se u 8. minuti kada Šćepanović nakon centaršuta Beloševića šutira glavom, no lopta odlazi malo pored stative.

                        Golu Sarajeva prvi je zaprijetio nekadašnji golgeter Travnika, Nusmir Fajić, no nakon njegovog udarca sa 20 metara lopta odlazi pored gola.

                        Sredinom prvog poluvremena, tačnije u 23. minuti bordo momčad je imala kolosalnu priliku, ali golman Mure uspješniji je od Krpića.

                        Sedam minuta kasnije udarac je isprobao i Šćepanović, ali opet je golman slovenačke ekipe nesavladiv.

                        I nakon promašaja Sarajeva uslijedila je kazna. Igrao se 38. minut kada je Dohar nakon jednog kontranapada savladao Adilovića. Međutim, izabranici Dragana Jovića nisu posustali i pred sami kraj prvog dijela došli su do izjednačenja. Husić je sjajno uposlio Krpića, koji glavom matira najboljeg pojedinca slovenačke momčadi.

                        U drugom dijelu za Sarajevo su nastupali Pantić, Tatomirović, Trebinjac, Torlak, Dupovac, Bajraktarević, K.Handžić, Suljić, F. Handžić, Krpić i Haskić, a već u 47. minuti Haskić nakon asistencije Farisa Handžića ima priliku da dovede bordo momčad do prednost, ali ostaje 1:1.

                        Malo kasnije Mura je zaprijetila, no Pantić je siguran, a u 52. minuti nakon centaršuta Krpića Trebinjac šutira, ali jedan od odbrambenih igrača Mure s gol linije izbacuje loptu.

                        U 55. minuti još jedna velika prilika za Sarajevo. Ovaj put Haskić šutira glavom, no prečka je saveznik slovenačke momčadi.

                        Sedam minuta kasnije inicijativa Sarajeva konačno se isplatila. Bajraktarević je izveo korner, a Torlak je najviši u skoku i glavom loptu šalje u mrežu.

                        Petnaest minuta prije kraja mladi Faris Handžić sjajno upošljava Suljića, koji izlazi sam pred golmana Mure, ali promjene rezultata nema. Razigrani Handžić u 78. minuti dobro je šutirao, ali golman Mure je opet nesavladiv.

                        Deset minuta prije kraja susreta Bajraktarević nakon asistencije Suljića postiže pogodak za konačnih 3:1.

                        Sve u svemu dobra predstava fudbalera Sarajeva, koji su u svim elementima fudbalske igre nadigrali Muru i na kraju su sasvim zasluženo slavili.

                        Comment


                        • Originally posted by edohz View Post
                          merlin je u dusi hordas tj.pitar 100% ;)

                          Hehehe, ma vjeruj da me ne vuče ni na jednu stranu. Draga su mi oba kluba, a posebno mi je drago kada pobijede u Europi nekoga. Ali ovako da nekoga izdvojim ne bih mogao.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Hehehe, ma vjeruj da me ne vuče ni na jednu stranu. Draga su mi oba kluba, a posebno mi je drago kada pobijede u Europi nekoga. Ali ovako da nekoga izdvojim ne bih mogao.
                            A odakle si? Ako si iz Sarajeva,ovo ti ne vjerujem!

                            Comment


                            • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                              A odakle si? Ako si iz Sarajeva,ovo ti ne vjerujem!
                              Nisam iz Sarajeva zato i govorim. Da jesam vjerovatno bih bio na nečijoj strani. ;)
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Danas Sloboda remizirala sa Proleterom 1-1. Maksumić se na kraju korektno rastao sa Sarajevom, a vrlo moguće da sada ode u Slobodu.

                                Sutra u Čitluku prijateljska utakmica Željezničar - Olimpic.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X