Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Znam video sam i ja na telextu kad si ti rekao ... Ma Borac ovo dobija cinka 0:2
    Sigurno.

    Comment


    • Evo gol Željezničara protiv Šerifa

      Comment


      • Kako naslov govori
        http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=22276

        Comment


        • Ja sam priželjkivao Spartu jer ako igramo treće daj mi negdje gdje mogu otici. Mislim ako Bog da u četvrtak prođemo Orebro, da se možemo nositi sa Česima, još nam je trener Čeh. Zna ih dobro. Željo se pretplatio na Izraelce, nisu imali srece.

          Comment


          • Da je Borac prosao Maccabi tj odigrao povoljno tamo i prosao u Banja Luci igrao bi 3.kolo sa Mariborom i mozad usao u Evropu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Steta za zapadnu tribinu
              16750417860434862451094.jpg

              Comment


              • Sad koliko je ovo tačna informacija vidjet ce se, mada ovi sto su napisali znaju toliku glupost napisati da se . Samo bi ovo veliki gubitak bio za Željezničar, ali pare koje se nude nisu loše.

                Zajko Zeba, pružio je sjajnu partiju u prvoj utakmici 2. pretkola Lige Evrope protiv moladavskog Sheriffa iz Tiraspola. Samo zahvaljujući sjajnom Bugarinu Stojanovu na golu Moldavaca Zebino ime nije na kraju utakmice stajalo u rubrici namijenjenoj strijelcima. Željo je pobjedio i u uzvrat u Moldaviju putuje sa prilično dobrih 1:0.

                Upravo ta utakmica koja je na programu u četvrtak, mogla bi Zebi biti posljednja u dresu kluba u kojem je ponikao.

                Naime, iz izvora bliskih klubu sa Grbavice i veznjaku Plavih, dobili smo informaciju da bi Zeba prije početka premijerligaške sezone mogao napustiti Grbavicu i obući dres austrijskog Sturma, aktuelnog prvaka te zemlje.

                Nezvanično, na ime obeštećenja Plavi bi trebali inkasirati 700.000 eura.

                Comment


                • Velibor Đurić, novo je pojačanje Olimpica. Ovaj 29-godišnjak koji je 2008. godine kao igrač Zrinjskog proglašen za najboljeg fudbalera Premijer lige BiH, potpisao je dvogodišnji ugovor sa sarajevskim premijerligašem.

                  Đurić među Vukove stiže, nakon što je sporazumno raskinuo ugovor sa poljskim Widzewom.
                  Poslije ovog pojačanja po mom nekom mišljenju Olimpic je jedan od glavni favorita za titulu u narednoj sezoni, samo imaju problem sto su im komšije Sarajevo i Željezničar pa kad igraju kod kuce isto ko da su gosti. Želježničar se fino pojačao, Sarajevo još uvjek nije ali se očekuje potpis najvećeg sina sa Koševa Alena Škore pa je sve moguće u prvenstvu.

                  Comment


                  • Jos su u Europi ostali Sarajevo I Željezničar i oni večeras igraju 2. pretkolo Lige Europe.

                    Sarajevo dočekuje švedski Orebro u prvoj tekmi je bilo 0:0 i za očekivat je večeras pobjedu i onda

                    Željezničar igra protiv Šerifa u gostima uzvrat a u prvoj je bilo 1:0 za
                    Attached Files
                    Last edited by danijelkr; 21-07-11, 09:32.

                    Comment


                    • Bravo za Sarajevo i za Zelju

                      Lijepo je imati dva sarajevska kluba u 3 pretkolu

                      Nadam se da Plisek moze iznenaditi Spartu mada ce biti mnogo tesko.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Evo tek sad sam došao sa tekme. Stvarno lijepa stvar da su dva kluba iz Sarajeva u trećem pretkolu. Sarajevo vrlo dobro odigralo mec ni jednom trenutku nije dolazo u pitanje prolaz i poslije promasaja penala Obuće u 45 min. Odmah na početku Haskić zabija i na tribinama nastaje ludilo i za 2:0 ponovo Haskić, nakon sjajne asis. Torlaka. Sad put Praga.

                        Comment


                        • Jos malo pa pocinje nova sezona BiH Premier Lige ... Liga pocinje za tacno 2 sedmice i ima dosta kandidata za titulu , nadam se da ce Borac ponovo uzeti titulu
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Zeljo je najjaci ove godine ponovo,onda Sarajevo,Olimpik pa tek onda Borac...mada mislim da ce se za titulu boriti Zeljo i Sarajevo ove godine
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ovo bi mogla biti najzanimljivija sezona od kad se igra zajednička liga. Željezničar se odlično pojačao i sacuvao kvalitetne igrace a odstranio sljam. Sarajevo pokušava malo da pospremi u klubu, ali ponovo ce imati ekipu za borbu za prvo mjesto. Borac ako dovede mladog Džafića i brzog Bućana bit će bas jaki. Olimpic je nekako četvrta ekipa, a po mom mišljenu najbolje su trgovali.

                              Comment


                              • Selektor U-21 reprezentacije Vlado Jagodić za prijateljsku utakmicu sa Crnom Gorom pozvao je sljedeće igrače

                                Code:
                                Na spisku se nalaze:
                                Stefan Tomovic, FK Slavija, I. Sarajevo
                                Semir Bukvic, FK Željeznicar, Sarajevo
                                Mato Mašic, HNK Cibalija, Vinkovci - Hrvatska
                                Toni Markic, HŠK Zrinjski, Mostar
                                Amer Dupovac, FK Sarajevo
                                Enes Sipovic, FC Petrolul Ploesti - Rumunija
                                Benjamin Colic, FK Željeznicar, Sarajevo
                                Josip Kvesic, FK Željeznicar, Sarajevo
                                Sead Husic, NK Zvijezda, Grdacac
                                Denis Comor, FK Sarajevo
                                Ermin Bicakcic, VfB Stutgart
                                Adnan Zahirovic, Spartak Nal'chik - Rusija
                                Srdan Grahovac, FK Borac, Banja Luka
                                Kenan Handžic, FK Sarajevo
                                Aldin Šišic, NK Celik, Zenica
                                Edin Višca, FK Željeznicar, Sarajevo
                                Miroslav Stevanovic, FK Vojvodina, Novi Sad - Srbija
                                Dženan Durak, FK Olimpik, Sarajevo
                                Goran Zakaric, NK Široki Brijeg
                                Nemanja Bilbija, FK Vojvodina, Novi Sad - Srbija
                                Mile Pehar, HŠK Zrinjski, Mostar
                                Amer Bekic, HŠK Zrinjski, Mostar
                                Muhamed Mujic, FK Buducnost, Banovici
                                Utakmica se igra u Nikšiću 10. augusta
                                Last edited by danijelkr; 16-04-12, 17:50.

                                Comment

                                Working...
                                X