Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kajkutu je ovo treci put da igra za Borac zadnji klub u kojem je igrao je Fk Baku iz Azerbajdžana, sad koliko on moze pomoci Borcu je upitno. Šipovac nije normalan kad rece: ''Onaj bijeli Brazilac.... ja

    Comment


    • Nemoj molim te , Kajkuta je X puta publika izvizdala kad je izlazio jer lik pojma nema ,ako se on vrati
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Mando evo na jednom portalu pise da je Maletic otisao na potpis ugovora u Kazahstan(mislim da je mozda mogao i bolje,ali su garant pare dobre),a posto i nisu bas puno grijesili sto se tice domacih transfera mislim da je ovo tacno,a i ti si nesto spominjao...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Prvo je objavljenjo da je potpisao 6.mjesecni ugovor za Borcem,i onda neki dan gledam izjavu trenera,kao dobio je ponudu koja se ne odbija,mi ga nismo htjeli spreciti ipak on ima 31.-godinu,u fazonu neam vise vremena tolika,ako hoce da zaradi pare.
          Velika steta,samo nemam pojma da li ce igrati u izraelu,pa onda ici ili je vec otisao.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Vec je kazu tamo napotpisu uguvora,e sad rekao je prije jedno mjesec dana da ce igrati protiv Makabija i ako dobije ponudu da ce tek onda otici,ali sada se samo moze dalje nagadjati jer se vise od ovoga ne zna...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Vidicemo na cemu je Borac za par dana,kako ce proci
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • 3:0 ce biti uspeh

                Zar nije Maleticu bolje u Borcu nego u nekom Kazahstanskom klubu
                Last edited by Mr.M; 10-07-11, 17:53.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  3:0 ce biti uspeh

                  Zar nije Maleticu bolje u Borcu nego u nekom Kazahstanskom klubu
                  U Kazastanu mu je sto se tice para bolje, ali za sve ostalo je bolje u Borcu. Igro bi ligu šampiona i ako bi odigrao kako zna mogao bi naci i bolji klub. Blize bi bio selektoru i mogao bi ocekivati poziv u repku, a ovako tesko da ce ga zvati. Izgleda da je on odlučio da zaradi i obezbjedi se. U Želji je prije dvije godine igrao Samir Bekrić koji je sigurno kalibar za reprezentaciju jos je dosta mlađi od Maletića i on je odlučio da ne ceka neku ponudu kluba u kojem bi bio na vidiku selektoru vec je otisao u Koreu fino zaradio sad igra u Tobolu i tu je strasno placen ali sto se repke tice on je sam sebe precrtao.

                  Comment


                  • Igra sa Kazastancima i isto LS,meni se cini

                    Nista od prenosa na BHT1,koja su to goveda,jednu utakmicu ne mogu kupiti,sramota,a sve nase prestavnike u nazad nekoliko godina prenosili,i bas sada Borac ne moze.


                    Evo strimo nema sta drugo:
                    http://myp2p.eu/broadcast.php?matchi...96&part=sports
                    http://www.eurolivescores.co.cc/1_4_Live-Stream.html
                    http://www.fromsportcom.com/v-2/10/104/v-310467.html
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Manda slazem se da su goveda, ali isto tako nisu prenosili utakmice Sarajeva kad smo igrali protiv Spartaka Trnave ni kući ni vani, isto to i kad je se igralo protiv Helsinborga a najžalosnije kad smo igrali odlučujuću utakmicu za grupnu fazu sa Klužom isto tako je bilo. Evo dok sam ovo pisao vidjeh na teletekstu IMA PRENOS.

                      Comment


                      • Isprozivasmo ljude a ipak ima prenosa
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Evo slika


                          treba ih naružiti nisu u staanju da nam obezbjede prenose pa privatne televizije moraju to raditi.

                          Comment


                          • Znam video sam i ja na telextu kad si ti rekao ... Ma Borac ovo dobija cinka 0:2
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Vidio sam da ima,prenos kosta pisljivih 12.000eura,i nisu mogli da plate.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Pa ima prenos,ne znam zasto ova rasprava uopste,ali zato nema za Zeljeznicar,mada kome se gleda ici ce na tekmu...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X