Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cini mi se da je rekao onaj na Areni desetak tacnije nesto manje od deset navijaca mada ja sam vidio samo onog sto je sa bakljom trcao
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Bila su tri ili cetri momka koji su popili strasne batine od specijalaca...

      Zeljo vodi 4:1 inace,Hodzic tri gola za poluvrijeme
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Znaci posle ovog kola +5 ispred Sarajeva i +6 ispred Zeljeznicara, jako vazna utakmica protiv Slavije za vikend, ako se to dobije a neko od Sarajlija kiksne bice to lepa zaliha.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Zeljo ima bas zajeban raspored ovu polusezonu i to je ono sto me tjesi za naredni period

          Gostovanja Zrinjskom,Borcu,Celiku,Sirokom,Sarajevu....tako da ako ovu polusezonu izguramo na nekih -6,7 bodova za vodecim opet se mozemo boriti za titulu

          EDIT: Vratio se Zolota majstor nakon one tragicne povrede protiv Zrinjskog prije 5,6 mjeseci...neopisivo mi je drago
          Last edited by AK47; 25-09-13, 18:56.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ne znam sta da kazem,nisam mogao od dima nista da vidim.Ali odmah sam shavtio da je ovo za Borac fiks i prilika za 3 boda i nije bilo sanse za vracanjem

            Comment


            • Glupost bi bilo da se registruje 0:3,debili su uhvaceni i postojali su uslovi za igru tribine je posle sva ispraznjena ali obzirom na odnos saveza prema FKS jasno mi je kako ce ovo zavrsit.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Zoloticev ulazak u igru je trebalo dozivjeti, bas neopisiv osjecaj od Stanica je odmah dobio i kapitensku traku

                Odlican odgovor nakon 0-1. Nisu forsirali igru kroz sredinu, vec su razvukli protivnika. Stanic bio odlican, rastrcan. Mozda se opametio

                Hodzic imao 4 sanse u prvom, zabio 3 komada.

                Drugo poluvrijeme-trening

                Comment


                • Originally posted by soe View Post
                  Glupost bi bilo da se registruje 0:3,debili su uhvaceni i postojali su uslovi za igru tribine je posle sva ispraznjena ali obzirom na odnos saveza prema FKS jasno mi je kako ce ovo zavrsit.
                  Ista situacija kao Borac-Zeljeznicar kad je bila frka pre 2-3 sezone, prekid trajao sat vremena, ispraznili celi istok i onda kad su ispraznili stize obavestenje da se nece nastaviti...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Po nekim portalima pise da je delegat naredio da se utakmica nastavi,ako je tako onda je sve jasno.Podsjeticu ljude na situaciju kad je navijac Borca udario igraca Sarajeva i tada je utakmica registrovana 3:0 za Borac zbog ne izlaska nasih igraca.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Штета што овако заврши. Баш неки глуп осјећај у стомаку, имао сам осјећај да ћемо им дати барем један из контре, кад крену грлом у јагоде али ..... Све у свему осредњи Борац без готово икаквог учинка средњег реда прије свега - Јоцо, Ђелмић и лоше Сарајево практично без шута у оквир гола.

                      Кад смо већ код тога да је "све јасно", могу рећи да би било јасно да је играна у БЛ, овако ништа није јасно и не би ме зачудило да нађу некакво соломонско рјешење да се игра тих 20 мин, пред празним стадионом или нека слична глупост.
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 25-09-13, 19:48.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        Po nekim portalima pise da je delegat naredio da se utakmica nastavi,ako je tako onda je sve jasno.Podsjeticu ljude na situaciju kad je navijac Borca udario igraca Sarajeva i tada je utakmica registrovana 3:0 za Borac zbog ne izlaska nasih igraca.
                        Isto citam da kada se odigra 70 minuta utakmice,sumnjam da moze biti regovana nekim rezultatom

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          Isto citam da kada se odigra 70 minuta utakmice,sumnjam da moze biti regovana nekim rezultatom
                          72 minuta moraju da se odigraju da bi se utakmica registrovala rezultatom koji je bio kad se prekinula, pricao komentator dosta o tome, trebala jos 3 minuta da se odigraju...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ne znam sta se prica kad je ovo 0:3 sigurno,isto sam rekao kad je okoncana utakmica onda Borac-Zeljo(mada su neki pametovali i imali druga rjesenja) i tako isto mislim i sada...tri boda za Borac
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nije to isti slucaj nikako i ako je delagat naredio da se nastavi ne znam sto bi bilo 0:3.Mada kako nas vole u savezu zavalice nas bez problema.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Zavalili su vas ti idioti od navijaca

                                Comment

                                Working...
                                X