Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    Daj ba,ne mozes ovako udarat covjeka na zemlji

    http://www.gifti.me/i/pkxcnQA0F.gif
    Da su ga ranije tako udarali ne bi on ulazio kao indijanac...ide da baci baklju na covjeka,majmun
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by FC Nadal View Post
      Daj ba,ne mozes ovako udarat covjeka na zemlji

      http://www.gifti.me/i/pkxcnQA0F.gif
      Malo su ga udarali, poslije svega ovog da sazaljevam debila. Zbog kojeg ce klub dobiti novcanu kaznu, mozda i prazne tribine na nekoliko utakmica i izgubiti bodove.

      Comment


      • Ja za policijsku brutalnost nemam dvostruki arsina,na zemlji kada se neko preda ni ubice se ne diraju

        Comment


        • Ovi s beretkama ga mogu i ubit ako hoce nikome oni ne odgovaraju ako postoji opravdana sumnja. Jebiga nisu djaba specjalna jedinica

          A ovi jadnici sad sigurno kontaju kako ce da pisaju narednih par mjeseci jer su im izbili bubrege od batina dole u onoj buhari na Marijin Dvoru, al neka debilima i treba..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Odakle je trcao hebo sliku svoju, sa sjevera? Kako ga nisu ranije uhvatili

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Ja za policijsku brutalnost nemam dvostruki arsina,na zemlji kada se neko preda ni ubice se ne diraju
              To vrijedi u zemljama u kojima ima zatvor i zakon koji to rjesava. Kod nas toga nema. Jedini nacin da se ovi idioti kazne jeste da ubiju boga u njima i nece im naumpast vise, jer oni su sutra ujutro vec na slobodi...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                To vrijedi u zemljama u kojima ima zatvor i zakon koji to rjesava. Kod nas toga nema. Jedini nacin da se ovi idioti kazne jeste da ubiju boga u njima i nece im naumpast vise, jer oni su sutra ujutro vec na slobodi...
                Kazem ti?Sta cemo sa ubicama na slobodi,kako sa njima?Glavu im odrubit na sred ulice?

                Comment


                • Za ubice nema ljeka. Oni ili su u Zenici ili su negdje na slobodi. Ali i oni su batina dobili. Neko vise neko manje. Problem su ovakve budale i to treba u korijenu sasjec i to se radi na ovaj nacin. Znam ih kamaru sto su radili druge pizdarije pa te opali cizmom po glavi samo zato sto je imo topovski. Da ne pricam da ti odbiju bubrege ako ti nadju ket spida. Za travu vec manje. Tu su vec tolerantniji..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Da su ga ranije tako udarali ne bi on ulazio kao indijanac...ide da baci baklju na covjeka,majmun
                    A to je znaci taj policajac kojeg svi hvale i govore da mu treba dati povisicu

                    Neka , neka , jedini lijek da se ovi bolesnici izbace iz fudbala , ili idi gledaj tim kako igra , ili se ne glupiraj .. Pravo je pomogao Sarajevu , bit ce novcana kazna , a mozda i 0-3 ne znam , ali da je malouman to je sigurno tacno ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Valjda ce i ostali razmisliti o pokusajima igranja olimpijske discipline bacanja baklji kad vide ovakav klip



                      Majstor

                      Vidi se da ga noga boli, ali je svejedno oduzeo barem 7-8 lopti...ne boji se duela koliko sam mislio da ce
                      Attached Files
                      Last edited by shminka; 25-09-13, 20:56.

                      Comment


                      • Jedini način da se ovakvi maloumnici zaustave jeste da dobiju po labrnji i to dobro kao što je ovaj levat gore. Još vjerujem da će mu igranku praviti na leđima u pritvoru. Kakav retard moraš biti da ideš sa bakljom u ruci sa očiglednom namjerom da povrijediš gostujuće navijače, a uz to praviš ogromne probleme svom klubu. Zaista ne shvatam takav način ramišljanja, a jedini način da se on iskorijeni jeste ovaj. Znaju oni nekada biti nekorektni i nesolidarni, ali kada je u pitanju ovakva situacija ovo je jedino i najbolje riješenje.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Како год, не смију га овако тући јер не пружа отпор. Још пред камерама ????? Ал тражити памет код полицијаца то је већ ....
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment




                          • http://sportsport.ba/bh_fudbal/nakon...fortuna/114474
                            Last edited by shminka; 25-09-13, 22:30.

                            Comment


                            • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                              Како год, не смију га овако тући јер не пружа отпор. Још пред камерама ????? Ал тражити памет код полицијаца то је већ ....
                              Ona beretka na glavi mu daje takvu moc da mu puca u celo na podu bukvalno. Ono su ljudi koji su fakultet zavrsili i vjeruj mi nisu oni glupi. Ne moze svako nosat one beretke na glavi to sa sigurnoscu znam. Nek ga je malo presluso i treba mu kad je se kurcio nek se kurci jacem od sebe..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ona beretka na glavi mu daje takvu moc da mu puca u celo na podu bukvalno. Ono su ljudi koji su fakultet zavrsili i vjeruj mi nisu oni glupi. Ne moze svako nosat one beretke na glavi to sa sigurnoscu znam. Nek ga je malo presluso i treba mu kad je se kurcio nek se kurci jacem od sebe..
                                Ma bolan jel ti znas kakav mentalni sklop moras biti na isutas zivo bice onako na zemlji,jos ga specijalkom u glavu udara?Kakav beretka kakvi bakraci,nije ovo policijska zemlja ili nesto sl.Onako javno pred kamerama izudarati covjeka koji lezi je za svaku osudu.Nikakava beretka niti sta ga moze odbraniti

                                Comment

                                Working...
                                X