Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ja to za Bilbiju nigdje nisam ni cuo ni vidio osim sto medju vama kruzi mahalska kao i obicno...

    Ma ne interesuje me Nadarevic uopste...nije covjek ni bio nas igrac i kraj price sto bi rekao tata
    Ne znam sto ti je cudno sto se navijaci Sarajeva ljute na Nadarevica ocigledno nemas osjecaj za neke stvari,igraci koji dobiju trofej "Ismir Pintol" valjda trebaju biti vrednovani drugacije od ostalih.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Ne znam sto ti je cudno sto se navijaci Sarajeva ljute na Nadarevica ocigledno nemas osjecaj za neke stvari,igraci koji dobiju trofej "Ismir Pintol" valjda trebaju biti vrednovani drugacije od ostalih.
      Nemam osjecaja ja,vi ste osjecajni
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Pravo mu je to znacilo...a i Torlaku isto pri pregovorima

        Comment


        • Torlak ocigledno nije htio u Zeljeznicar ne znam sta njega spominjes,inace gadi mi se svaki igrac koji tako prelazi.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Pa nije mu znacilo nista u pregovorima s vasom upravom

            Takav vakat dosao...od ljubavi se kod nas ne zivi
            Last edited by shminka; 20-09-13, 16:17.

            Comment


            • Nego, dobijamo li Sirokog sutra soe? Valjda je doslo vrijeme za vracanje dugova

              Comment


              • Ma meni je to sve smijesno cuj gadi mi se hahahah pa nije ti ovo United i City plata 5 miliona ili 5,5 pa se opet otimaju igraci a ne ovdje jad i bijeda...ljudi sebi traze selameta kako znaju,sta ima meni da se gadi boli me briga...

                To samo vi mozete koji ste se nagledali filmova pa bi da prouzrokujete nekakvu vjestacku tenziju i rivalstvo kojeg nikada nije ni bilo ,posebno danasnja "omladina" koja pojma nema ni ko je bio Ismir Pintol ni sta ta nagrada predstavlja

                Dobijamo shminka,ako dobijemo imaju izgovor,a ako ne dobijemo pa nikome nista
                Last edited by AK47; 20-09-13, 16:24.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ma meni je to sve smijesno cuj gadi mi se hahahah pa nije ti ovo United i City plata 5 miliona ili 5,5 pa se opet otimaju igraci a ne ovdje jad i bijeda...ljudi sebi traze selameta kako znaju,sta ima meni da se gadi boli me briga...

                  To samo vi mozete koji ste se nagledali filmova pa bi da prouzrokujete nekakvu vjestacku tenziju i rivalstvo kojeg nikada nije ni bilo ,posebno danasnja "omladina" koja pojma nema ni ko je bio Ismir Pintol ni sta ta nagrada predstavlja

                  Dobijamo shminka,ako dobijemo imaju izgovor,a ako ne dobijemo pa nikome nista
                  Rivalstvo je uvjek postojalo ne znam sta lupas jeste da su sa mladjim generacijama dosle neke retardirane furke ali reci da rivalstvo nikada nije postojalo je glupost.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    To samo vi mozete koji ste se nagledali filmova pa bi da prouzrokujete nekakvu vjestacku tenziju i rivalstvo kojeg nikada nije ni bilo ,posebno danasnja "omladina" koja pojma nema ni ko je bio Ismir Pintol ni sta ta nagrada predstavlja
                    I filmova, ali i utakmica pa valjda mogu biti nezadovoljan prema onom koji ode u klub koji nam nije bas drag.

                    Comment


                    • Rivalstvo na nivou neke tenzije sam mislio,vidi se jasno sta sam htio da kazem
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma dobro sta ja znam ja sam ipak iz filmova naucio sve.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Pusti ba filmove soe, jel sutra Zeljo siguran po tikete

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Pusti ba filmove soe, jel sutra Zeljo siguran po tikete
                            Ne znam sta se brko sa listicanima dogovorio ,bez nekih prevara mislim da je kec.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Борац 1926 у прва три кола примио 25 комада. Ал добро за сад им је једина веза са Борцем, наши дресови и рачун који користимо као алтернативни

                              Сутра ће бити добра утакмица на Градском, цијели дан по граду најава утакмице, да те језа начисто ухвати уфф Добар су они тим, неко рече од играча, најбољи с којим се састајемо у досадашњем дијелу лиге
                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 20-09-13, 23:51.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                                Борац 1926 у прва три кола примио 25 комада. Ал добро за сад им је једина веза са Борцем, наши дресови и рачун који користимо као алтернативни

                                Сутра ће бити добра утакмица на Градском, цијели дан по граду најава утакмице, да те језа начисто ухвати уфф Добар су они тим, неко рече од играча, најбољи с којим се састајемо у досадашњем дијелу лиге
                                Ja cuo da u Borac 1926 igraju ozbiljni ljudi, msm ne igraju juniori kako je bilo najavljivano nego neka raja koja ima 23+ godina...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X