Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Borac

    Bolje reci prinove. Ima par imena koja se spominju i po meni bi bila pojacanja.

    @FC Nadal

    Vec nadu gubis? Husref je tu i dosta polazem nade u njega.

    Comment


    • Kakvo je stanje s Borcem oko licence , jel' to gotova prica ili ima jos nesto da se kaze ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ako odu Hadzic i Torlak,ni Mourniho ne moze pomoci.Sad jedino te pare sto smo dobili ako se pametna pojacanja dovedu,tu cu jos mogucnost ostaviti s obzirom na iskustva,tesko.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Kakvo je stanje s Borcem oko licence , jel' to gotova prica ili ima jos nesto da se kaze ?
          Па управо тако, готова прича ал има још нешто да се каже. УЕФА још има доставити свој одговор на жалбу и тиме су правни лијекови исцрпљени.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • @Miko

            Odluka je definitivna, jer je rok istekao za prijavu. Nema efekta sto se zalite.

            @Fc Nadal

            Nista mi necemo dobiti za ovu dvojcu jer nemaju ugovore sa nama. Zavisi ko dodje umjesto te dvojce. Meni je Vule Trivunovic bolji stoper od Torlaka. Ne treba prerano donositi zakljucke nije bajno ni u jednoj PL ekipi, mi smo bar skontali da ne mozemo dovoditi i obecavati nemoguce stvari i onda pusiti licencu zbog toga.

            Comment


            • Glupost teska , ja se ne secam slucaja u Evropi da je bilo ovako da se na ovaj nacin ne da licenca , pa Zvezda je maltene bila u goroj situaciji pa je dobila

              Mada ozbiljnost u klubu je ocajna , sama situacija sa Starcevicem sve govori. Vidio sam u pregledu sinoc na dnevniku gol Radnika , onakav gol ne bih ni ja primio , jbt golman kroz noge iz slobodnjaka prima gol. Niti imam zelju da pratim ni da gledam dok se neko stanje ne popravi , pratim malo rezultate , drago mi je sto ce iz RS biti 6 timova naredne sezone , valjda ce svi uspeti da sacuvaju status , Radnik me ugodno iznenadio , bila prica na pocetku sezone da se nema para , da ce ispasti sigurno a oni drugi dio odigrali perfektno , svaka im cast
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                @Miko


                Nista mi necemo dobiti za ovu dvojcu jer nemaju ugovore sa nama. Zavisi ko dodje umjesto te dvojce. Meni je Vule Trivunovic bolji stoper od Torlaka. Ne treba prerano donositi zakljucke nije bajno ni u jednoj PL ekipi, mi smo bar skontali da ne mozemo dovoditi i obecavati nemoguce stvari i onda pusiti licencu zbog toga.
                Ma znam da necemo feninga dobiti za njih ali sam mislio za pare od Sesarovog transfera,sve ce zavisit od pojacanja.Da je u Evropi dogurati do 3.pretkola kakav kes uzeti super bi bilo

                Comment


                • Znaci do sada smo ostali bez Zlatkovica,Hadzica i Torlaka koji su bili dio prvih 11 i jos smo ostali bez Miljuskovica,Cizmica,Matosevic i Xomora koji nisu imali nikakav uticaj na ekipu.Da bi bili konkurentni sljedece sezone moramo dovest lijevog i desnog beka,stopera,zadnjeg veznog i napadaca.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Glupost teska , ja se ne secam slucaja u Evropi da je bilo ovako da se na ovaj nacin ne da licenca , pa Zvezda je maltene bila u goroj situaciji pa je dobila

                    Mada ozbiljnost u klubu je ocajna , sama situacija sa Starcevicem sve govori. Vidio sam u pregledu sinoc na dnevniku gol Radnika , onakav gol ne bih ni ja primio , jbt golman kroz noge iz slobodnjaka prima gol. Niti imam zelju da pratim ni da gledam dok se neko stanje ne popravi , pratim malo rezultate , drago mi je sto ce iz RS biti 6 timova naredne sezone , valjda ce svi uspeti da sacuvaju status , Radnik me ugodno iznenadio , bila prica na pocetku sezone da se nema para , da ce ispasti sigurno a oni drugi dio odigrali perfektno , svaka im cast
                    hebiga klubovima u SRB i HR pomaže savez uveliko oko dobijanja licence, lobira kod UEFE .... tako da su do neki dan mogli izmirivati obaveze ako još šta imaju. A kod nas grupa kriminalaca u tim komisijama koji se tale, a da Boracu neće dati licencu pričali su još i prošle god.
                    Malo je to sve uređenije u drugim sportovima, ima i poštenih ljudi u savezu a u fudbalu se velika para vrti od UEFE tako da je gotovo sve sam kriminalac u tim strukturama i onda se dogovaraju, tale, podvaljuju, lobiraju ... ma jbo im ja mater, preživjećemo nekako i bez tih 200 000
                    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 03-06-13, 21:36.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Znaci do sada smo ostali bez Zlatkovica,Hadzica i Torlaka koji su bili dio prvih 11 i jos smo ostali bez Miljuskovica,Cizmica,Matosevic i Xomora koji nisu imali nikakav uticaj na ekipu.Da bi bili konkurentni sljedece sezone moramo dovest lijevog i desnog beka,stopera,zadnjeg veznog i napadaca.
                      Da bi bili konkuretni,to znaci da imamo sanse da budemo medju TOP 5.Nama ce cilj da bude titula,a ono sto je potrebno za to mi to necemo imati.

                      I jos dodaj da Melunovic,Haurdic mogu svake sekunde otici ako dodje neka ponuda
                      Last edited by DinoFC; 03-06-13, 21:38.

                      Comment


                      • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                        hebiga klubovima u SRB i HR pomaže savez uveliko oko dobijanja licence, lobira kod UEFE .... tako da su do neki dan mogli izmirivati obaveze ako još šta imaju. A kod nas grupa kriminalaca u tim komisijama koji se tale, a da Boracu neće dati licencu pričali su još i prošle god.
                        Malo je to sve uređenije u drugim sportovima, ima i poštenih ljudi u savezu a u fudbalu se velika para vrti od UEFE tako da je gotovo sve sam kriminalac u tim strukturama i onda se dogovaraju, tale ... ma jbo im ja mater, preživjećemo nekako i bez tih 200 000
                        Koja svrha onda igrati PL , izadji i igraj Ligu RS , isti ti djavo.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                          hebiga klubovima u SRB i HR pomaže savez uveliko oko dobijanja licence tako da su do neki dan mogli izmirivati obaveze ako još šta imaju. A kod nas grupa kriminalaca u tim komisijama koji se tale, a da Boracu neće dati licencu pričali su još i prošle god.
                          Malo je to sve uređenije u drugim sportovima, ima i poštenih ljudi u savezu a u fudbalu se velika para vrti od UEFE tako da je gotovo sve sam kriminalac u tim strukturama i onda se dogovaraju, tale ... ma jbo im ja mater, preživjećemo nekako i bez tih 200 000
                          Dovodili ste skupe igrace za nase uslove a klub vam se finansijski raspadao.Nije to nikakav attak na vas licno nego su takva pravila tj.ona nova postrena pravila da bi izgledali bar malo ko ozibljna liga..Druga je stvar sa Zvezdom u Srbiji pa da onda ne dobiju licencu pobuna bi nastala u drzavi

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Koja svrha onda igrati PL , izadji i igraj Ligu RS , isti ti djavo.
                            Ne znam, ima svakojakvih razmišljanja, sinoć je bio sastanak i sa Miletom Kovačevićem na tu temu, ali ja nisam za istupanje.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              Dovodili ste skupe igrace za nase uslove a klub vam se finansijski raspadao.Nije to nikakav attak na vas licno nego su takva pravila tj.ona nova postrena pravila da bi izgledali bar malo ko ozibljna liga..Druga je stvar sa Zvezdom u Srbiji pa da onda ne dobiju licencu pobuna bi nastala u drzavi
                              Nema to veze sa sadašnjim igračima, već sa nekim podvalama u posljednji čas tik pred taj 31. mart, otprilike 20 000 KM pa onda ovi iz Olimpica i Čelika nisu htjeli čitaj smjeli da potpišu da su primili itd. itd. uglavnom klopka
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Originally posted by FC Nadal View Post
                                Da bi bili konkuretni,to znaci da imamo sanse da budemo medju TOP 5.Nama ce cilj da bude titula,a ono sto je potrebno za to mi to necemo imati.

                                I jos dodaj da Melunovic,Haurdic mogu svake sekunde otici ako dodje neka ponuda
                                Kakvih top 5?
                                Sarajevo nikad posle rata nije bilo ispod petog mjesta pa nece ni sada,nama je jedini gubitak Hadzic sa igracke strane a Torlak sa ljudske ali igracki vrlo zamjenjiv igrac pogotovo ako Vuleta ugrabimo.Doci ce opet neki kvalitetni igraci kako obicno i bude.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X