Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
    Ne znam, ima svakojakvih razmišljanja, sinoć je bio sastanak i sa Miletom Kovačevićem na tu temu, ali ja nisam za istupanje.
    To treba da sednu svi timovi iz RS i da istupe ako je tako , ako se ne moze igrati Evropa preko BH lige koja svrha onda ? Ako je cilj s namerom da se Borcu oduzme pravo igranja LE. Mada opet nzm , nisam upucen i necu previse da pricam na tu temu.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Sami ste sebi uzeli evropu

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        To treba da sednu svi timovi iz RS i da istupe ako je tako , ako se ne moze igrati Evropa preko BH lige koja svrha onda ? Ako je cilj s namerom da se Borcu oduzme pravo igranja LE. Mada opet nzm , nisam upucen i necu previse da pricam na tu temu.
        Imate moju podrsku u istupanju svakako liga nema nikakve koristi od tih klubova.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          To treba da sednu svi timovi iz RS i da istupe ako je tako , ako se ne moze igrati Evropa preko BH lige koja svrha onda ? Ako je cilj s namerom da se Borcu oduzme pravo igranja LE. Mada opet nzm , nisam upucen i necu previse da pricam na tu temu.
          Ja mislim da bi to bio ustupak svima posto bi se tako liga skratila na zeljeni 10-12 klubova

          A mogli ste lagano da zavrsite 4. i da Celik bude 3. i opet da ne ode u Evropu ali ne ovo je urota protiv Borca

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            To treba da sednu svi timovi iz RS i da istupe ako je tako , ako se ne moze igrati Evropa preko BH lige koja svrha onda ? Ako je cilj s namerom da se Borcu oduzme pravo igranja LE. Mada opet nzm , nisam upucen i necu previse da pricam na tu temu.
            Problem je što zatvaranjem u ligu bez teorijske mogućnosti izlaska u Evropu znatno smanjuješ ulaganja u fudbal, imaš totalni odliv igrača koji to igraju iole profesionalno i svodiš sve na amaterizam, čitaj gasiš klubove. Do 2002. je bilo OK ali sad vratiti se na to, nisam baš. Imaju i drugi modaliteti borbe za bolji položaj, to je možda neki krajnji, najradikalniji
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Ja mislim da bi to bio ustupak svima posto bi se tako liga skratila na zeljeni 10-12 klubova

              A mogli ste lagano da zavrsite 4. i da Celik bude 3. i opet da ne ode u Evropu ali ne ovo je urota protiv Borca
              To je priča ŠBB KBB. Možemo pričati i da je Borac savladao Travnik ili bilo koga drugog da bi to sve bilo i ranije riješeno ali ovako, šta je tu je. Činjenica je da smo 3. i da je administracija nepravedno, izbacila klub iz evrope, tj. izbacila ga je još prošle god. ostalo je predstava za narod
              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 03-06-13, 21:54.
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Nemoj da me pogresno shvatis,ako je savez nasao bas sad da trenira strogocu a ako ste vi zakasnili sa uplatom par dana,ne podrzavam to i Sarajevo je bilo u slicnoj situaciji prosle godine.Mislim da je tu ipak treniranje strogoce i novih pravila a ne nesto protiv odredjenog kluba.Ja to hocu da kazem a da to podrzavam,daleko od toga

                Comment


                • Па сад то је дискутабилно. Тренирам строгоћу против својих клубова, који крпе крај с крајем да фудбал уопште преживи, улажу нешто, праве .... јбу се читаву сезону и на крају резултатски обезбиједе Европу и ти им залупиш врата у марту и пошаљеш 9. у лиги практично без ваљаног образложења или било какве жеље за договор, разговор ..... а други савези оставе отворена врата до јуна. Мсм чак и да су невиђене поштењачине, питам се да ли су са марса пали у нашу стварност или ....

                  Није више ни битно, било прошло, чекамо крај јуна и почетак припрема
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • I ako je neka mucka u pitanju onda je to da se Zrinjski posalje u Evropu,drugo mi nista ne pada na pamet.Sad kome je to u interesu, ne znam

                    Comment


                    • Danas 15. godisnjica Zubandana, nek` je sretan

                      http://www.youtube.com/watch?v=NQ3dahARaD8

                      Comment


                      • Slusaj Bahe starog pitara,ja mislim da mu je ovo najblaza reakcija na bilo koji gol ikad

                        Comment


                        • Stojcev izmedzu Sarajeva I Zeljeznicara:

                          Sarajevo objavilo listu potaencijalnih pojacanja sa kojima se vrse pregovori:

                          -Haris Duljevic (Olimpic)
                          -Veldin Muharemovic (Olimpic)
                          -Gojko Cimirot (Leotar)
                          -Miloš Stojcev (Leotar)
                          -Sabahudin Jusufbasic (Gosk)
                          -Anel Hebibovic (Velez)
                          -Bojan Letic (Velez)

                          Nasi su jos zainteresirani za Sasu Kajkuta (Celik) ali tesko da ce ostati u BiH vjerovatno ide u inostransvo.
                          Last edited by _cortex_; 05-06-13, 18:58.
                          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                          Comment


                          • Nije Sarajevo objavilo vec se spekulise da su to ti igraci s kojima se pregovara. Ne zeli Dino Selimovic u javnost da izlazi o imenima.

                            Comment


                            • Nakon Radulovica novo ime u FK Sarajevo je mladi reprezentativac Gojko Cimirot.


                              Sretan sam zbog toga što se na kraju sve završilo kako treba. Prije svega bih se zahvalio FK Leotar, čiji su čelnici korektno postupili prema meni. FK Sarajevo je jedan od većih klubova na našim prostorima, uvijek ima visoke ambicije, što samo po sebi govori da se radi o ozbiljnom klubu. Bore se za titulu svake godine i izađu u Evropu, imaju odlične uslove, ambijent, navijače, profesionalne ljude koji vode klub te, naravno, odličnog trenera i saradnike. Mislim da možemo ispuniti zacrtane ciljeve u narednoj sezoni. Jedva čekam da počnem treninge, vjerujem i da će me saigrači prihvatiti i da ću se brzo ukopiti. Dolazak u FK Sarajevo je pravi korak u mojoj karijeri
                              Napokon cemo i mi imati reprezentativca u mladoj, a do kraja prelaznog roka mogao bi jos koji doci u Sarajevo

                              Comment


                              • Smajic napustio Grbavicu, a vjerovatno ce i Bogicevic koji bi trebao u Izrael...bez obestecenja, naravno

                                Comment

                                Working...
                                X