Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne kupuje se tu igrac nego se kupuje njegov ugovor,Said skoro da ga nije ni imao dok je Sesarov ugovor daleko jaci,odnosno duzi pa je zbog toga ovakva cifra.Said je imao jos pola godine da igra pa je zbog toga sica bila;)
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ma ja mislim da nije ni pola godine,ja mislim da mu je isticao za 20-etak dana,dobro smo neku sicu i dobili ali sam se tada razocarao u upravu sto se tice prodaje igraca da svaku paru koju dobijemo,ja sam prezadovoljan

      Comment


      • Ma 250k je odlicna para za klub,kriza je velika i nema se za lijeka,nije tu ni mnogo uprava kriva jer vecina igraca nece dugo da se obavezuju na ekipe iz nase lige jer samim tim sebi otezavaju mogucnost odlaska u inostranstvo,prosto nece klubovi da daju pare za nekoga iz nase lige...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Upravu si ti,ali za neke igrace koji odskacu od ove lige i koji su klasa za sebe za koje se moze para uzeti,mora se bolje raditi na njihovim ugovorima.

          Comment


          • 50.000 smo vec dobili kad je otiso zimus.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Borac počinje da liči organizaciono na nešto ozbiljiniji klub sa ovom novom upravom. Da li je to samo privid ili tendencija pokazaće vrijeme pred nama.
              Ali je obezbjeđenje utakmice i pretres na ulazu mnogostruko rigorozniji i nema ulaza i izlaza na poluvremenu. UO ima najmanje jednom sedmično sastanke, skupili su i nešto novca, praviće pomoćni teren, raspustili SŠ a u pregovorima su sa Zvezdanom Cvetkovićem da opet preuzme klupu. Po meni apsolutno najbolji naš trener od rata na ovamo. Kad se samo sjetim kako smo se muški nosili sa Makabijem a bilo je mnogo inovacija i u trenažnom procesu.
              Od licence i Evrope sam digao ruke... jbg

              P.S. ima nekih info. da ta VO neće u PLBiH a možda čak ni Sloga. Ići će klub koji može infrastrukturno i organizaciono da se nosi sa PLBiH tako rekoše neki dan, ali sad .... U suštini ABA sindrom se širi na sve strane, niko više ne gleda rezultat, lige se igraju za klikere
              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 22-05-13, 22:08.
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Zasto Sloga ne moze u Doboju da igra ? Stadion ?
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Zasto Sloga ne moze u Doboju da igra ? Stadion ?
                  Nije druže Doboj imao nikada stadion kao ni dvoranu. Njima treba sve, jeste čudno jer spadaju u veće opštine ali oni nemaju ništa. A ko će im baš sad to praviti u ovoj krizi???? Kozara, Rudar Ugljevik imaju lijepe stadione, Mrkonjić bi mogao malo još doraditi, Sloboda NG takođe ima odlične uslove, Drina Zvornik može ...
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                    Nije druže Doboj imao nikada stadion kao ni dvoranu. Njima treba sve, jeste čudno jer spadaju u veće opštine ali oni nemaju ništa. A ko će im baš sad to praviti u ovoj krizi???? Kozara, Rudar Ugljevik imaju lijepe stadione, Mrkonjić bi mogao malo još doraditi, Sloboda NG takođe ima odlične uslove, Drina Zvornik može ...
                    Како наброја све, а прескочи Модричу и Сутјеску 2 клуба чији стадиони имају рефлекторе у ПЛРС - једино они - и то по УЕФА стандардима. Свима њима недостаје једно - новац! Све друго би могли направити...
                    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                    Comment


                    • Naravno Modriča i Sutjeska imaju takođe te uslove, mada su pri dnu tabele
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-05-13, 20:27.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • G.C. ce navodno biti prvo pojacanje Sarajeva za novu sezonu.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Kako ovo smijesno djeluje


                          Tim menadžer ekipe Olimpica Nermin Demirović je izjavio kako su navijači Čelika dobrodošli na Otoku. „Olimpic nije pravio nikakva ograničenja, broj navijača Čelika koji bi prisustvovali utakmici je neograničen. Osim toga, nećemo mijenjani ni cijene ulaznica. One su uvijek za naše utakmice 5 KM i tako će biti i u nedjelju“,

                          Comment


                          • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                            Naravno Modriča i Sutjeska imaju takođe te uslove, mada su pri dnu tabele
                            Svi su u nekoliko bodova razlike. Rudar iz Ugljevika je najlošije plasiran od nabrojanih timova....
                            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                            Comment


                            • Ako Gosk dobije Borca sutra, Zrinjski bi pobedom nad Velezom , komsije poslao van lige.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr.M View Post
                                Ako Gosk dobije Borca sutra, Zrinjski bi pobedom nad Velezom , komsije poslao van lige.
                                Ne bi.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X