Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po ovom sto smo napisali meni je najbolji (da bi se izbjegle suspenzije) sastav Adilovic-Belosevic, Torlak, Zrnanovic, Tatomirovic-Husic,Comor-Matko,Bajraktarevic ,Suljic-Krpic (Haskic) (4-2-3-1) .

    Mozda je jucer logicnije bilo da mjesta zamjene Krpic i Haskic, ali eto na kraju se pobjeda upisala. Samo je igra daleko od dobre.

    Comment


    • Trojica igrača GOŠK-a nisu danas mogla doći u Banja Luku zbog kvara na autu.


      Pa zar ne idu kolektivno autobusom?
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Sloboda - Čelik 1-0
        Borac-GOŠK 6-0
        Zvijezda - Velež 2-0
        Olimpic - Sarajevo 1-0
        Travnik - Leotar 2-0
        Rudar Prijedor - Široki Brijeg 1-1

        Večeras se igraju još 2 utakmice 25. kola a sastaju se: Zrinjski - Kozara i Željezničar - Slavija.

        Vrlo važna pobjeda Slobode. Tijesna utakmica i na kraju minimalna pobjeda Tuzlaka koja im ostavlja nadu da bi mogli izboriti opstanak u društvu najboljih. Čelik nastavio svoju seriju loših rezultata. Sada Sloboda ima isti broj bodova kao i Slavija s tim da Slavija ima utakmicu manje.

        Još bih izdvojio veliku i zasluženu pobjedu Borca protiv izgubljenog i bezidejnog GOŠK-a. Protiv ovih većih klubova imaju strah koji ih na kraju košta. Nakon 5-0 na Grbavici sada 6-0 u Banja Luci. U narednom kolu GOŠK dočekuje Slobodu i pobjedom bi vjerovatno osigurao opstanak.

        Sarajevo pred kraj meča izgubilo i onaj jedan bod koji su imali u igri, te im se sada Borac približio na svega 1 bod zaostatka.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Sarajevo i Borac ce u medjusobnom duelu odluciti ko ce biti 3 a ko 4 iako je to u ovom trenutku manje bitno ;)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Danas ovaj poraz nismo zasluzili jer prvi ozbiljin sut na gol i primili smo gol i to u momentima kad vise nista ne mozes napraviti.Igrali smo bez Huseinovica, Torlaka, Belosevica i Husica koje je Jovic cuvao za derbi. Igra od pojedini igraca dosta borbena, ali bez neke kreativnosti. Dok pojedince treba istjerati sakama iz kluba. Imali smo dvije 100% sanse, jedan sut Haskica i dosta sitni prilika... Iz protivnicke ekipe bi izdvojio Harbu koji odskace od ostali kolega i bio bi pojacanje za bilo koji klub u nasoj ligi.

            Stadion je bio krcta. Kada je nestalo karata za danasnju utakmicu poceli su prodavati ulaznice od prosli utakmica. Jos pored stadiona je bilo neki 200-tinjak gledalaca.

            Comment


            • Posjeta,je,bila,nevjerovatna.Cuj,prodavali,ulaznic e,od,prosli,meceva


              Sigurno,nismo,zasluzili,izgubiti,ali,onaj,gol,stva rno,je,glupo,primljen,ja,nisam,mogao,da,vjerujem,s tvarno.

              Onaj,sut,Haskic,je,bio,potez,meca,da,je,ono,uslo,a li,nije.Steta,zbog,poraza,sad,ide,derbi,i,da,nekim ,cudom,prekinemo,Zeljin,niz

              Comment


              • Dino popravljaj tu tastaturu

                Haskic mora biti prvi izbor Jovica. Krpic ponovo kriminalan fuj.

                Comment


                • olimpik-sarajevo2012_15.jpg

                  Comment


                  • Harba je vjerovatno najbolji igrač malog fudbala u BiH, a nije ništa slabiji ni u velikom fudbalu.

                    To je bilo i za očekivati da bude pun stadion. Samo ovaj Olimpic gdje god igrao sa gradskim rivalima igra u gostima.

                    Evo Željo rutinski odrađuje Slaviju i grabi prema titulu. Ovom pobjedom su dobro pomogli i Slobodi.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Jest Harba medju pet nasi najbolji igraca u malom fudbalu, ali je po meni su najbolji Cuni i mladji Novoselac. Harba je se odlucio za veliki fudbal i nije pogrijesio. Ocekivao sam ga na ovom prelaznom roku u Sarajevu, ali nije dosao i produzio je ugovor sa Olimpicom. Jos je navijac Sarajeva.

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Jest Harba medju pet nasi najbolji igraca u malom fudbalu, ali je po meni su najbolji Cuni i mladji Novoselac. Harba je se odlucio za veliki fudbal i nije pogrijesio. Ocekivao sam ga na ovom prelaznom roku u Sarajevu, ali nije dosao i produzio je ugovor sa Olimpicom. Jos je navijac Sarajeva.
                        Igra on i mali fudbal, za ove što su sad bili prvaci čini mi se Centar ili tako nekako. Znam da je propustio utakmicu u Banja Luci između Borca i Olimpica jer su ovi igrali nekakvo doigravanje za prvaka.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Pa ako nastavi igrati mogao bi imati jos problema jer je zbog toga je bio i suspendovan. Nisam znao za to, ali sigurno je morao igrati jer on je igrac od Dzeke Muminovica koji prijeti svojim igracima ako odbiju da igraju mali fudbal. Pod hitno se treba rijesiti Muminovica kako menadzera jer bi mu Olimpic mogao biti vrh u karijeri.

                          Comment


                          • Željezničar novi prvak. Sasvim zasluženo, večeras rutinska pobjeda protiv Slavije za ovjeru titule. Čuo sam da je bilo belaja na jugu, nisam upućen u to ali im nije trebalo to sada...

                            Nego Zrinjski vodio do 89. minute i onda preokret Kozare koja je davno otpisana i koju svi pobjeđuju, znači ništa drugo sem kladionice nije u pitanju.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Bitno je da je Borac pobedio i nadam se da mogu do tog treceg mesta koje vodi u evropu, ova sezona je do nedavno izgledala kao izgubljena. Banja Luka i Beograd, dva grada koja imam u srcu, bila sam na stadionu Borca zimus a volela bih da dodjem i na neku utakmicu.
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Pa i cetvrto mjesto vodi u Europu na kojem su trenutno.

                                Comment

                                Working...
                                X