Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nova pobjeda na Kosevu koje je veceras bilo solidno popunjeno u pojedinim trenucima je na tribinama bila prava euforija, pogotovo nakon prvog gola Krpica koja je se nastavila do Saidovog gola koji bio velemajstorski. Said ponovo bio najbolji dok je mogao trcati, kasnije ga je ponovo stigao umor. Dosta je bilo nesigurnosti u odbrani i ne povezane igre koja nije dosla do izrazaja jer smo iskoristili nepaznju Zrinjskog i zabili gol. Ponovo Jovic stavlja Krpica na krilo sto ovaj to ne moze odigrati kako treba. Momak sa onakom konstitucijom i (ne) brzinom ne moze igrati onu poziciju. Trebinjac se previse ufurao nakon gola i samo pokusava dalekometne suteve i kad nije u prilici da ugrozi golmana, tako da bi momka trebalo ohladit i objasnit mu da se fudbal ne igra sam. Husic dosta solidno odigrao, ali bi ipak volio u prvih 11 na njegovoj poziciji vidjeti Comu.

    Zrinjski prvenstveno dosao na Kosevo da se odbrani i iz kontri nesto pokusa, ali nije im uspjelo.

    Vidim da Sarajevo stavljate kao putnika u Europu, ali moglo bi da se desi da ne odemo u Europu iako je izborimo pozicijom na tabeli. Nadam se da ce se ovo rijesiti, ali nisam optimista.

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Vidjet ćemo jer Slavija sada ima 3 boda više, a imaju gostovanje kod Borca i Želje, kući im dolaze Zvijezda i upravo Sloboda. Zvijezda će mislim ući u taj meč maximalno angažovano kako bi pomogli komšijama iz Tuzle, dok bi vrlo moguće i to zadnje kolo i duel Slavije i Slobode mogli odlučivati o putniku u niži rang.

      Sloboda nešto lakši raspored ima jer im dolaze Čelik i Velež, a gostuju kod GOŠKa i Slavije. Sloboda i dalje ima neke teoretske šanse mada istina kako igraju vrlo teško će izboriti opstanak.
      Borac ce pustiti Slaviju kao da gledam Ostace Slavija u ligi , za klasu su bolji od Slobode trenutno.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Borac ce pustiti Slaviju kao da gledam Ostace Slavija u ligi , za klasu su bolji od Slobode trenutno.
        Sličnog sam mišljenja, ali nevolim pričati o tim teorijama zavjera.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Nadam se da ce Borac Banjaluka,RS ovo potvrditi, ali Borac i Slavija nisu nikad bili u nekim posebnim odnosima. Ali ove godine iako vecina misli da se manje namjestilo utakmica to nije tacno ponovo je bilo vracanje stari dugova, tako da do kraja se moze svasta desiti.

          Comment


          • Zalosno je sta je grad Tuzla uradila od sporta u tom gradu, ali neka imaju ono more ne znam kako se zove. Ma Slavija ostaje to je 100% i bez pomoci Borca.

            Ko nije pogledao pregled 26. kola evo linka http://www.bihsoccer.com/modules/gal...ideo.php?id=36

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Zalosno je sta je grad Tuzla uradila od sporta u tom gradu, ali neka imaju ono more ne znam kako se zove. Ma Slavija ostaje to je 100% i bez pomoci Borca.

              Ko nije pogledao pregled 26. kola evo linka http://www.bihsoccer.com/modules/gal...ideo.php?id=36


              Panonska jezera.
              Fakat je skroz žalosno šta su posljednjih godina uspjeli uraditi u biti cijelom tuzlanskom sportu. Prvo se ugasio KK Sloboda, pa je osnovan plagijat OKK, pa zatim rukometaši muku muče u drugoj ligi, ni tu ih nema nigdje, mali fudbal također druga liga, ŽKK Jedinstvo je prva liga, ali ne vodi neku bitniju ulogu, sada FK Sloboda pred ispadanjam, a zbog onih silnih dugovanja možda i pred gašenjem... Baš mi danas prijatelj iz Tuzle govori kako su veće šanse da će se klub skroz ugasiti nego da će izboriti povratak u Premijer ligu (ukoliko ispadnu), što je za nepovjerovati.

              Istina da je Slavija u velikoj prednosti jer imaju 3 boda više + u zadnjem kolu dočekuju Slobodu u Lukavici, ali opet kažem 12 bodova je u igri ko zna šta može biti.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Satro slano jezero, jebo ih jezero. Samo su za ovu situaciju krivi i stanovnici Tuzle jer da su se na vrijeme digli ne bi se ovo desilo.

                Nije tema ali jednog europskog prvaka su uspjeli gotovo ugasiti ZKK Jedinstvo nekad je bio dodatak Aida. Koje naumio ovo svaka mu cast kako je samo sve srozo.

                Comment


                • Upravo to, organizuju neke proteste i skupove, najavljuju nešto nevjerovatno, ali dođe nevjerovatnih 20-ak ljudi na te proteste. Kad bi prešli s riječi na djela bilo bi nešto, do tada teško.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • SC Sport napisao da je na Kosevu bilo svega 3000 ljudi. Po onome sto sam ja vidio, bilo je mnogo vise.
                    Jako vazna pobjeda za Sarajevo. Sve je odluceno u par trenutaka. Najbitnije je da se drzi ta treca pozicija i sve je izvjesnije da ce se na kraju igrati Evropa. Jos je tu utakmica protiv Zelje, pa zadnje kolo dolazi Borac. Imamo sve u svojim rukama. Sto se tice Slobode, za njih jos nista nije gotovo. Sljedece kolo Slavija ide Zelji a tu ce tesko uzeti i bod. Sloboda docekuje Celik i realno je oceivati pobjedu Slobode.

                    Comment


                    • Raspored 27. kola:

                      Rudar P. - Široki B.
                      Travnik - Leotar
                      Zrinjski -Kozara
                      Olimpic - Sarajevo
                      Željezničar - Slavija
                      Zvijezda - Velež
                      Borac - GOŠK
                      Sloboda - Čelik

                      Sve utakmice igraju se u srijedu 09.05.


                      Sloboda se pojačala sa 2 igrača, a to su Stefan Gavarić i Mirza Mešić. Gavarić je skoro od Slobode naplatio dug u iznosu od 37.000 KM, a eto sad se vratio da pomogne klubu.
                      Last edited by Merlin; 07-05-12, 20:53.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Sarajevo ''gostuje'' na Otoci kod vucova s Otoce. Ne znam koji bi sastav voli da u ovoj utakmici igra. Najbolji sastav i da rizikujemo da jedan od ovih igraca propusti, a to su derbi Belosevic, Dupovac, Torlak, Husejinovic, Sesar, Matko i Obuca (iako se za njega ne zna da li ce biti spreman) ili da izadjemo bez neki od navedeni igraca i smanjimo sanse za pobjedu u mecu s Olimpicom. Ulaznice za utakmicu ce biti 5 KM, a postoji mogucnost ako se bude navijalo da se stadion isprazni

                        Crni Gavaric je presedan u svijetu fudbala. Odmah se sjetim da je igrao utakmicu koju nije imao pravo igrati i ponovo Sloboda nije kaznjena onako kako bi svugdje u svijetu trebala biti kaznjena.

                        Comment


                        • Čuj da se isprazni tribina...

                          A čuo sam nešto da Olimpic pred te derbije sa Željom i Sarajevom često zna povećati cijenu karata do čak i 10KM. Dupovac nevjerujem da će igrati pored Zrnanovića i Torlaka, a Zrnanović sinoć bio jedan od boljih u redovima Sarajeva čak je spasio jedan čist gol. Husejinović bi mogao i odmoriti onda ako će se Suljić vratiti, bolje da bude odmorniji za derbi, a vidjeli smo kako nije dovoljno fizički pripremljen.

                          Ja priželjkujem pobjede i Želje i Sarajeva, jedni da ovjere titulu drugi Europu, pa da konačno gledamo jedan dobar najveći bh. derbi. Da obje ekipu mogu igrati rasterećeno, napadački i za gol više, da ne budu navijači u prvom planu kao do sada.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Merline namazan je Gracic svim bojama i on je skontao da ako poveca cijene nece mu niko doci ovako ce popuniti tribinu i dobro zaraditi.

                            Zrnanovic i Torlak ce biti stopreski par, ali je problem ako zuti dobije Said i Sesar kako njih zamijeniti? Ne znam jer oni su dva najbolja igraca Sarajeva i tesko zamjenjivi.

                            Comment


                            • To ti govorim da bi Said mogao malo odmoriti, isto tako ne bi bilo loše ni Sesar da odmori, vidio si kako ga sinoć grčevi hvataju pred kraj svaka 2-3 minuta. Nevjerujem da bi mogli izdržati svhi 90 minuta i na Otoci i na derbiju, Said sigurno ne može, a i Sesar teško.
                              Mislim da i Krpić treba da ide na svoju prirodnu poziciju, a Haskić možda na klupu jer jučer nije mnogo pokazao.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Sarajevo ''gostuje'' na Otoci kod vucova s Otoce. Ne znam koji bi sastav voli da u ovoj utakmici igra. Najbolji sastav i da rizikujemo da jedan od ovih igraca propusti, a to su derbi Belosevic, Dupovac, Torlak, Husejinovic, Sesar, Matko i Obuca (iako se za njega ne zna da li ce biti spreman) ili da izadjemo bez neki od navedeni igraca i smanjimo sanse za pobjedu u mecu s Olimpicom. Ulaznice za utakmicu ce biti 5 KM, a postoji mogucnost ako se bude navijalo da se stadion isprazni

                                Crni Gavaric je presedan u svijetu fudbala. Odmah se sjetim da je igrao utakmicu koju nije imao pravo igrati i ponovo Sloboda nije kaznjena onako kako bi svugdje u svijetu trebala biti kaznjena.
                                Znaci,bice,karta,ipak,5KM,ok,to,nije,lose.Ali,to,p raznjenje,tribine,je,glupo,pa,sigurno,ce,se,navija ti

                                Comment

                                Working...
                                X