Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam isto uvijek za Begovica,bolji je golman realno...ali to u ovakvim utakmicama ne mora da igra toliku ulogu,Keno je branio uvijek bez ikakvih uvjeta i ultimatuma,karakterno najjaci igrac u ekipi i veliki lider,kako se blizi utakmica osjecam da je bolje da Keno brani,srce je njegovo uvijek na terenu,nema tu matematike,takvi nam trebaju sutra
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Koscielny bi bio naš joker.

      Comment


      • Nova pobjeda juniora

        Kvalifikacije U-19: BiH – Bugarska 2:1

        Strijelci: 5. minuta Safet Šivšić i 78. minuta Amer Rahmanović.
        Igrali su:
        Kristijan Jajalo (GK), Armin Sarvan, Dino Bevab, Muhamed Plakalo, Ivan Kukavica, Danijel Graovac, Zdenko Bilać (C)(od 61. minute Amer Rahmanović), Sanjin Prcić, Marko Maletić(od 77. minute Irfan Hadžić), Nermin Zolotić, Safet Šivšić(od 83. minute Boban Đerić)

        Pored naši momaka iz ove grupe prošlan je reprezetacija Republike Irske. Imamo strašne momke za budućnost, Sanjin Prcić igra za Sochaux, Muhamed Plakalo za Nacional, Safet Šivšić za Dinamo ZG, Marko Maletić za Utrecht, Nermin Zolotić za Željezničar .......

        Dan je dobro počeo sada(u 17 sati) je na redu reprezetacija do 21 godine koja igra protiv Kipra u Zenici i onda Francuska.
        Last edited by danijelkr; 11-10-11, 15:55.

        Comment


        • Hasagic
          Mujdza Spahic Pandza Papac

          Zahirovic Medunjanin Rahimic Lulic

          Pjanic

          Dzeko

          Ovo su ljudi koji trebaju(moraju)poceti i imaju najvece srce koje ce odigrati veceras(samo jos da je Sejo tu,Vedo ima mjesta takodje ako zagusti),nadam se da Misimovic nece igrati od prve,prodao nas je jednom,a koga zmija ujede i gustera se boji,tako je i sa mnom,ne zasluzuje da igra od pocetka,nema on srce i znate vec sta za ovo...mislio sam i da je bolje da Begovic brani,al Keno je sve dao ovoj repki-bezrezervno...sta god veceras bilo ovi momci ce poginuti,a ako ne dobiju idemo u baraz,jos jaci...SRETNO MOMCI VECERAS
          Last edited by AK47; 11-10-11, 16:05.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Edin Višća 1:0, iz penala koji je izborio Nemanja Bilbija

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Hasagic
              Mujdza Spahic Pandza Spahic

              Zahirovic Medunjanin Rahimic Lulic

              Pjanic

              Dzeko

              Ovo su ljudi koji trebaju(moraju)poceti i imaju najvece srce koje ce odigrati veceras(samo jos da je Sejo tu,Vedo ima mjesta takodje ako zagusti),nadam se da Misimovic nece igrati od prve,prodao nas je jednom,a koga zmija ujede i gustera se boji,tako je i sa mnom,ne zasluzuje da igra od pocetka,nema on srce i znate vec sta za ovo...mislio sam i da je bolje da Begovic brani,al Keno je sve dao ovoj repki-bezrezervno...sta god veceras bilo ovi momci ce poginuti,a ako ne dobiju idemo u baraz,jos jaci...SRETNO MOMCI VECERAS
              Slazem se za ovaj sastav a mislim da si lijevo htio staviti Papca a ne dva puta Spahice Mladi vode u 2. minuti 1:0 strijelac Edin Visca

              Comment


              • Tako je hamza,adrenalin me uzima pod svoje pa sam se zajebao...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Neda se Bilbiji druga stativa

                  Comment


                  • Bilbija za 7 minuta pogodio 2 stative i izborio penal

                    Comment


                    • 2:0,odlicna kombinacija Susic-Visca i na kraju centarsut za Bilbiju koji pogadja
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Stevanovic pogadja glavom za 3:0 BRAVO MOMCI!

                        Comment


                        • Al ih ubijamo

                          Comment


                          • Odlicna uvertira za vecerasnju utakmicu.

                            Ima da ocerupamo pjetlove
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Koja dominacija u svim segmentima ove igre. Ovi su zreli za desetke, ako naši budu igrali do kraja punom snagom

                              Comment


                              • Valjda ovi mladi mogu na kraju do druge pozicije

                                Comment

                                Working...
                                X