Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniske igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde hostam mec,da ti objasnim,idi na manda!
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • VUna , sto se tice tih turnira , ja cu ti oko toga pomoci , a to za demo ne znam , jer imam full ;)

      Ovako : http://www.managames.com/Forum/

      Registruj se tu na forum , pa idi temu Barcelona , nadji link u toj temi za registraciju za Barcelonu , zatim upises podatke i opet se vratis na temu i napises check my application i to je to ..

      Imas vremena do subote , kada je zrijeb , u ponedjeljak i utorak se igraju kvalifikacije , dalje je glavni zrijeb , odlicno je vjeruj mi , prijavi se ;)


      Edit : http://challengertetour.webs.com/Mon...%20Singles.htm

      Dusane , tamo kod Igora na turniru ti protiv mene u drugom kolu , sutra igramo ;)
      Last edited by Dale; 12-04-11, 23:47.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • I jel i vi skupljate poene ili kako to? :P

        Comment


        • mando aj ja cu hostovati,vidim da igras pa kad zavrsis udji na gulbis

          Comment


          • Kako mislis jel skupljamo poene

            Dokle dodjes , toliko poena dobijes , samo sto sam su meni ove sedmice prvi turniri , a mislim da su i Dusanu

            Roberte , hoces na zemlji da igramo na 2 seta sad ?
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Da, i meni su to prvi turniri.

              Comment


              • A jbg Dale, ja bio pred spavanje juče A i skidam u zadnje vreme dosta pa ne mogu da igram online Zabavljao sam se juče sa Managerom, al to mi dosadilo istog dana

                Comment


                • Jel se moze manager da se gleda mec ali samo onako rezultat ko ima full ?
                  Sad sam nastimao igraca i dobio odmah lika 6-0 , hoce neko ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Vladane,nasao sam resenje sto nece da mi hostuje pricao sa sa tvorcem igrice ovih dana,i nakon iscrpnog njegovog obajsanjvanja,na kraju se svede da samo treba da se promjeni port:4321 u 80,i meni proradilo,aj probaj ti,ako ti proradi castis
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • I dalje nista
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni proradi,inace kod mene poceo snjega malo da pada,ali prestao sad
                        Mozes se naparaviti da se igra zadnji set na razliku kao na GS,zamisli to izmedju mene i tebe,50-50
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • U menageru samo gledaš kako se dobijaju poeni i koji, ili odmah skratiš muke na rezultat

                          Comment


                          • Pobedio sam zadnja 2 meca,jedno sa 6-2 a drugo sa 7-5,napredujem
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Hoces samnom jednu Bice ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Hocu,ali ja ne mogu da hostujem nece nesto ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X