Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    Razumijem da ti nije jasno.
    Pa ja kad sam ih video pred mec kad su stali da se gledaju kakve 3 klase Miocic bolji izgledao ko cica glisa pored zveri
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • To o čemu ti pričaš su fizikalne. Imaš 100 bildera koji su veći od Nganou-a jer UFC limitira borce na 120kg.
      Miočić u troboju protiv DC našao da mu je prednost ova znatno manja težina jer je tako dobio mečeve 2 i 3.
      Protiv Nganoua to moždani jeste bila pogrešna taktika, ali one udarce ne bi izdržao ni danje bio na maksimalnih 120.
      U priči o kvalitetu borca možeš ih razložiti na mnogo tehnika i u svakoj je Miočić znatno bolji, boks, hrvanje, grepling. Nožne tehnike možda ne. Čak i jačina udarca koji Miočić može da primi je nerealna. Ono što je na strani Nganoua je samo sirova snaga a tu su i 4 godine manje.
      Sada izgleda da je nemoguće zaustaviti ovu zvijer, ali sledeći meč radi sa najboljim svih vremena, pa vidimo.
      Da li još nekoga nervira boja glasa koji izlazi iz onolike gromade [emoji23]

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        To o čemu ti pričaš su fizikalne. Imaš 100 bildera koji su veći od Nganou-a jer UFC limitira borce na 120kg.
        Miočić u troboju protiv DC našao da mu je prednost ova znatno manja težina jer je tako dobio mečeve 2 i 3.
        Protiv Nganoua to moždani jeste bila pogrešna taktika, ali one udarce ne bi izdržao ni danje bio na maksimalnih 120.
        U priči o kvalitetu borca možeš ih razložiti na mnogo tehnika i u svakoj je Miočić znatno bolji, boks, hrvanje, grepling. Nožne tehnike možda ne. Čak i jačina udarca koji Miočić može da primi je nerealna. Ono što je na strani Nganoua je samo sirova snaga a tu su i 4 godine manje.
        Sada izgleda da je nemoguće zaustaviti ovu zvijer, ali sledeći meč radi sa najboljim svih vremena, pa vidimo.
        Da li još nekoga nervira boja glasa koji izlazi iz onolike gromade [emoji23]
        Ma vidi meni je smesno da ti kazes da je Miocic 3 klase bolji kad je pre gonga meni bilo jasno ko dobija. Cica glisa pa jel si mu video nogice. A ovaj bicepse duplo vece. Pa njegov biceps veci od Miociceve butine. Pa ko je tu 3 klase ispred koga samleo ga ko mleveno meso. I ti pricas o 3 klase...
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Ok, bicepsi i borilački sportovi...
          Ne vrijedi sve jasno [emoji23]

          Comment


          • Originally posted by forum1nick View Post
            Ok, bicepsi i borilački sportovi...
            Ne vrijedi sve jasno [emoji23]
            Pa ja ne znam sta ti hoces reci. Pricas o bodi bilderima. Pa nije ovo Mister Universe nego UFC. Nganu je borac, krupan, jak, i to je demonstriro. Razbio je hrvata ko beba zvecku.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Pa ti spominješ bicepse i butine u domenu UFC borbe. To je sasvim dovoljno. Ko zna razumjeće [emoji6]

              Comment


              • Originally posted by forum1nick View Post
                Pa ti spominješ bicepse i butine u domenu UFC borbe. To je sasvim dovoljno. Ko zna razumjeće [emoji6]
                Ma ja ne mogu da verujem da si ti izjavio da je hrvat 3 klase ispred. Pa jel si ti gledao borbu? Bice da je kamerunac za dva koplja ispred
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Možda je to 3 malo tendenciozno, a možda si ti samo bukvalista [emoji23]
                  Ali Miočić je svakao kvalitetniji borac od Nganoua. Razumijem da je to teško shvatiti nekom ko pred borbu gleda bicepse [emoji6]
                  Last edited by forum1nick; 29-03-21, 15:55.

                  Comment


                  • Originally posted by forum1nick View Post
                    Možda je to 3 malo tendenciozno, a možda si ti samo bukvalista [emoji23]
                    Ali Miočić je svakao kvalitetniji borac od Nganoua. Razumijem da je to teško shvatiti nekom ko pred borbu gleda bicepse [emoji6]
                    Miocic kvalitetniji/bolji?



                    Prebio ga ko vola u kupusu
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Ja iskreno kao Stipeov fan, zelim da se penzionise sad. Nema sta da dokazuje vise, GOAT je divizije, drzi skoro sve rekorde, ne vidim sta vise moze da uradi, osim da zaradi jos malo para. Ali kao fan ne zelim da bude to triology fight protiv Ngannoua, jer iskreno mislim da ne bi bio drugaciji ishod ni u trecu borbu. Ngannou je relativno mlad u ovoj kategoriji, jos je fresh, nije nikad nokautiran, nije primio ko zna kakav damage. Stipe je istrpeo puno toga, Ngannou 1, u DC 1, 2, 3 su bile bas war borbe, i sad nokautiran opet protiv Ngannoua, iako bi 99% divizije palo jos u prvoj rundi, on je izdrzao do druge.

                      Ngannou je dosta napredovao, jedina Stipeova prednost je bila to sto je smireniji borac, bolja kondicija i wrestling adventage. Ne vidim da sada ima bilo kakvu prednost, osim kondicije, ali Ngannou je ocigledno i tu dosta napredovao, odnosno tempirao je dobro, nije se trosio bezpotrebno kao u prvoj, dobio je taj patience sto bi rekli. Ne zelim da vidim Stipea nokautiranog ponovo, tako da ja zelim da se penzionise, vidjecemo sta ce on odluciti.

                      Svakako je najbolji ikad u toj diviziji za sad, i ako Ngannou pocne da melje svakog contendera i odradi neki rekord, tu ce prva Stipeova borba koju je dobio dobiti jos vise na tezini.

                      Comment




                      • Pobednik ide na sampiona za pojas
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • pa....da vidimo ko je "ril gangster"

                           
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • ufc-279-diaz-vs-ferguson-696x392.jpg

                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by denia_el View Post
                              pa....da vidimo ko je "ril gangster"
                              makar znamo ko zasigurno nije
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • moj ulicar

                                nejt.jpg
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X