Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rakić već drugu borbu radi "pametno".
    Tako pametno on nikada neće postati šampion. Jednostavno premalo energije pokazuje u oktagonu.
    Poslje kada mu se u odlučujućem meču ponovi bodovanje iz meča sa Ozdemirom svi na svijetu će mu biti krivi.
    UFC 259 je generalno bio brutalan event koji je svojom glupošću umanjio Piter Jan, a na kraju se UFC organizatorima u život usr** Jan Blahovič. Faca Dene Vajta dok u pozadini čeka proglašenje pobjednika između Poljaka i Izija... neprocenjivo [emoji23]

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Niko ne komentarise pobedu Rakica. Kad mu je next fight i sa kim?
      Od kad pratim UFC jedna od tih pobeda koja najmanje zasluzuju komentarisanje. Pogotovo nakon prethodne pobede, gde je kao Inzagi slavio pobedu 10 sekunde pre kraja meca.
      Rakic ne shvata neke stvari.

      Prvi poraz i on ima Corey Anderson status. I sam je kriv za to.

      Comment


      • Sutra Miocic-Nganu

        Kameruncu dajem prednost
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Kad je tačno vreme dvoboja?

          I jel ide prenos negde?

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Comment


            • Main Card pocinje u 4, tako da Stipe ce oko 5 i po, 6. Mozda bude na Nova S, oni su prenosili zadnje vreme.

              #AndStill


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Nova S daje
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Nova S su debili neopjevani. Ako UFC potraje do početka njihovog jutarnjeg programa prekidaju ga instant. Već su to radili u 4. rundi glavne borbe.
                  Takvima trema zabraniti otkup prava.

                  Comment


                  • Što se samog eventa tiče, on je značajno oslabljen koronom kod volkanovskog, ali opet donosi ono što većinu zanima, obračun za titulu teške kategorije.
                    Za razliku od trilogije sa Miočić vs DC, ovo sada je nešto kao utakmica u kojoj se prvo izvode penali, pa ako ostane nerješeno onda se igra utakmica.
                    Ja ne znam gdje to stručnjaci vide "napredak" kod Nganoua. Čovjek udara duplo jače od svakoga u rundi i ako pogodi tu je kraj. Tako je završio sve borbe od poraza protiv Miočića. Opet ni Miočiću to što je 3 klase bolji borac ne garantuje ništa jer i pogodak u rame, doslovno u rame, može da ga obori. Jednom je uspio eskivirati te prve dvije kritične runde. Matematika kaže da je sada vjerovatnoća da to ponovi manja.
                    Ono gdje mislim da su Nganoua umaprijedili je da su ga kondiciono podigli da može mahati pola runde duže nego ranije, a i to je ozbiljna opasnost.
                    Dena je već na konferenciji krajnje bezobrazno rekao da Miočiću ne može obećati revanš ako Nganou dobije. Pa je jasno da za Stipu prvi poraz znači i penzija.
                    Meni je zanimljivo šta mislite kome se Jones više raduje?

                    Comment


                    • Originally posted by forum1nick View Post
                      Što se samog eventa tiče, on je značajno oslabljen koronom kod volkanovskog, ali opet donosi ono što većinu zanima, obračun za titulu teške kategorije.
                      Za razliku od trilogije sa Miočić vs DC, ovo sada je nešto kao utakmica u kojoj se prvo izvode penali, pa ako ostane nerješeno onda se igra utakmica.
                      Ja ne znam gdje to stručnjaci vide "napredak" kod Nganoua. Čovjek udara duplo jače od svakoga u rundi i ako pogodi tu je kraj. Tako je završio sve borbe od poraza protiv Miočića. Opet ni Miočiću to što je 3 klase bolji borac ne garantuje ništa jer i pogodak u rame, doslovno u rame, može da ga obori. Jednom je uspio eskivirati te prve dvije kritične runde. Matematika kaže da je sada vjerovatnoća da to ponovi manja.
                      Ono gdje mislim da su Nganoua umaprijedili je da su ga kondiciono podigli da može mahati pola runde duže nego ranije, a i to je ozbiljna opasnost.
                      Dena je već na konferenciji krajnje bezobrazno rekao da Miočiću ne može obećati revanš ako Nganou dobije. Pa je jasno da za Stipu prvi poraz znači i penzija.
                      Meni je zanimljivo šta mislite kome se Jones više raduje?
                      Au... i mene iznenadio moram priznati.

                      Ne znam ko moze dobiti ovakvog Ngannoua, koji ima jos ogroman potencijal. Kakva borba, uzasno mi je zao Miocica, nije bilo ono lako gledati.

                      Ngannou opasno napredovao u TDD, a i onaj reversal koji je uradio, tu sam znao da je kraj Stipea, a i njemu se lice promenilo, nije ocekivao. Ngannou mnogo strpliviji takodje, ovakav Francis je the scariest man on the planet. Monstrum.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        tu sam znao da je kraj Stipea,
                        Ja sam kraj znao odma na pocetku kad sam video kolko je krupniji Nganu. Ruke, noge. Ovaj Miocic cica glisa
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by forum1nick View Post
                          Opet ni Miočiću to što je 3 klase bolji borac


                          Nemoj leba ti...
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Razumijem da ti nije jasno.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Ngannou opasno napredovao u TDD, a i onaj reversal koji je uradio, tu sam znao da je kraj Stipea, a i njemu se lice promenilo, nije ocekivao. Ngannou mnogo strpliviji takodje, ovakav Francis je the scariest man on the planet. Monstrum.
                              Strategija je bila jasna da se čekaju kasne runde i da se Nganou "izmaše" do tada. Ali Kametunac je na to očigledno bio pripremljen i imao je drastično manji volumen u odnosu na prvi meč.
                              Tada je Stipe odlučio da pokuša obaranje.
                              Napredovao je Nganou svakako, a rekao bih i da ga je Stipe tu ozbiljno podcijenio i računao da će obaranje glat proći. Osim što se ti nije desilo Nganou mu je uzeo i leđa i to je bio potpuni šok za Miočića. I to je taj izgubljeni pogled.
                              I Jones će imati ozbiljan problem. Obzirom da je on dosta mekši od Miočića ne vjerujem da će imati luksuz da izdrži udarce koje je Mirović izdržao.

                              Comment


                              • Vjerujem da će Jones sada drastično podići finansijske zahtjeve. I ne vidim da UFC ima opciju da mu ne izađe u susret.
                                Obzirom da je Jones i bolji hrvač od Miočića jedini izlaz je pokušaj rušenja u prvih 15s [emoji23]
                                Jeste matori lisac, sa najvećim skilom u svijetu borbi, ali protiv onako brutalne snage... sve je lutrija.
                                Ko zna. Možda UFC dozvoli i Jonesu da se opet nasvira.

                                Comment

                                Working...
                                X