Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da Ricky moze da igra vrhunski u NBA, a pogotovo u ekipi kakva je Heat. Mozda u nekoj manjoj, neka Minasotica, ili tako nesto. Atletski je 0 za NBA, sut mu je los, ima brze ruke i solidan pregled igre ali mislim da u NBA nema sta da trazi na vrhunskom nivou.

    Comment


    • Moje misljenje je da Miami Heat na mestu plejmejkera nikako ne treba Rikija ... Riki mozda i moze da postane solidan PG, ali ono sto Heat-u treba jeste igrac sa dobrim sutem, koji bi mogao da koristi viskove koje prave D-Wade i LBJ, koji su u neku ruku i sami plejmejkeri...

      Comment


      • Stephen Curry Wins 2010-11 NBA Sportsmanship Award

        http://www.nba.com/warriors/news/cur...ip_050511.html
        sigpic

        Comment


        • A sta je dobio Artest? Zar nije i on sportsmanship?

          Comment


          • Ne treba Miami-u plej kao sto je Rubio, oni su pogodili sa Bibby-em, cesto pogađa otvorene trojke, solidan u odbrani, isto vazi i za Chalmers-a. A, sa druge strane, Rubio ne moze da dobaci sa trojke.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
              A sta je dobio Artest? Zar nije i on sportsmanship?
              Evo ga:

              RON ARTEST NAMED WINNER OF 2010-11 J. WALTER KENNEDY CITIZENSHIP AWARD

              http://www.nba.com/lakers/news/11042...nedyaward.html
              sigpic

              Comment


              • http://espn.go.com/blog/truehoop/mia...n-lebron-james

                Sedi 1 glupi majmune.

                Comment


                • Pitam se zašto navijači Majamija na njihovom zvaničnom sajtu govore o reviziji ugovora velike trojke i dolasku Krisa Pola,koji je inače Lebronov najbolji prijatelj?????

                  Comment


                  • 99% sam siguran da CP3 dolazi u NY naredne godine. Iskorišćena je klauzula u ugovoru Billups-a da on ima platu 14 miliona godišnje iako je mogao da se završi posao i za manje para. Što znači oslobađa se veliki prostor u salari cap-u za Paul-a.

                    A i na Melovom venčanju prošle godine u NY on je dao izjavio da će zajedno sa Melom i Amar'e-jem da napravi trio u NY.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Izgleda da ce Philadelphia u offseason-u trejdovati Iggy-a!

                      http://www.sbnation.com/nba/2011/5/8...a-trade-sixers

                      (izvinjavam se sto jos nisam otvorio offseason temu, hocu da to bude odradjeno kako treba, a nemam vremena)
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment




                      • Honor the legacy! Honor the greatness! Hail to Zen master! Hail to Black mamba!

                        Comment


                        • http://espn.go.com/video/clip?id=6509409

                          Kakav majmun.

                          Comment


                          • Izgleda ce All-Defensive First Team ove sezone da budu Rondo, Bryant, Lebron, Garnett i Howard. Ima na nba.com. Pa jel Bryant bio bolji ove godine od Wade-a u odbrani? Nesto mi se cini i da nije, mada mozda grijesim.

                            Comment


                            • Jao lazi, Wade-a nema ni u prvom ni u drugom timu, pa o cemu mi ovde pricamo ?

                              Ajde da se kladimo da nece biti ni u All NBA First Team ? Naravno da ce Kobe da bude, znaci neverovatno.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Da sam ovo video na nekom blogu rekao bih da je glupost al na nba.com je

                                Comment

                                Working...
                                X