Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Nesto mi pade na pamet jedna potencijalna diskusija

    Ako San Antonio ispadne u prvoj rundi,a verovatno i hoce,sta mislite sta treba da rade u sledecoj sezoni ili sledecih par sezona...da li neka rekonstrukcija tima,neki trejdovi? Oni nemaju niti jednog mladog ekstra talentovanog igraca. Najveci talenat im je Blair,a mislim da on nikad nece biti all star igrac. Oko cega graditi ekipu? Ili samo malo popunjavati i nadati se necemu sto nece skoro doci (prsten).
    Tu se ne bih slozio . George Hill je strasan potencijal, daleko veci nego DeJuan . Mada, oko ova 2 igraca i mozda Neal-a se moze izgraditi sasvim solidan tim, jos plus potpisati dobre slobodne agente i izvesti neke trejdove, bice to opet PO tim . Poznato je da su SASpursi "organizacija" sa odlicnim potezima u toku off sezone i da imaju sjajno rukovodstvo, nema za njih zime .
    Last edited by ЕлБиЏеј; 28-04-11, 12:27.

    Comment


    • A u pravu si,ali obojica nisu igraci oko kojih moze da se gradi tim,bar po meni...ali i to sto kazes SA zna kako se radi ovaj posao,mada procice dosta godina pa da opet budu contenderi

      Comment


      • Pa dobro,svakoj ekipi naidje period kad se zavrsava put jednog tima i pocinje okupljanje drugog.Samo sto u NBA taj proces zna biti veoma bolan.Mjja najranija sjecanja iz NBA datiraju iz poslednje 3,4 sezone Dzordanove ere.Sjetimo se samo kako je cikago posle bio kanta za napucavanje dobrih desetak godina. mislim da ista sudbina ceka i mamuze.

        Comment


        • Pa zato sam i pokrenuo ovu temu

          Bas me zanima kakav plan imaju Mamuze...

          Comment


          • najverovatnije ce da prodju ko cikago posle dzordana,al dobro ne ide dankan jos u penziju valjda

            Comment


            • pa cini se da i nemaju meki poseban plan,vjerovatni ce i Greg uskoro u penziju

              Comment


              • Imaju sigurno,stari su to lisci

                Treba im centar kao leba,i neka trojka da bi i sledece sezone bili u igri za prsten...ali sta posle toga,to samo ludi greg zna

                Comment


                • imaju parkera ,on moze jos nekoliko sezona lagano,ako bi spliteer recimo dosegao neki novi Scole,uz neki trejd malo jaceg igraca na trojci,uz ovog malog Nila i Hila,mozda bi se i mogl iscupati nekako.

                  Comment


                  • Mislim da ce morati da urade neku malu rekonstrukciju ako misle da ostanu u Top 4 Zapada i da izbegnu sudbinu Chicago-a posle MJ-a. A Prsten skoro nece videti.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • A sta mislite mogu li se iscupati protiv memfisa?

                      Comment


                      • Originally posted by mfro View Post
                        A sta mislite mogu li se iscupati protiv memfisa?
                        Ja licno mislim da mogu, a i voleo bih iako mi nijedan tim sa Zapada nije drag.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • mozda bi dobro bilo da prodju prve 4 iz obje konferencije,sa izuzetkom orlanda,koji je po meni,ispod prosjecna ekipa,ali imaju dvajta i to je to.

                          Comment


                          • Originally posted by mfro View Post
                            A sta mislite mogu li se iscupati protiv memfisa?
                            Nece Zakarije ce da ih unisti u sledecoj

                            Comment


                            • E, sad malo zelja, cestitaka i pozdrava od strane NBA igraca...

                              Kenyon Martin bi da ostane u Denver-u, ali kao sto i sam kaze, ne pita se previse.

                              Kenyon Martin Unstr free agent, wants to re-sign with Denver. “Yeah I don’t want to leave But it’s out of my control right now So we’ll see'

                              Andre Iguodala zeli da cele karijere igra za jedan tim, ali mislim da je svima poznato da su vec ove godine pokusali da ga trejduju, tako da od toga cisto sumnjam da ce biti nesto.


                              Nene-u je ostalo jos godinu dana na ugovoru koji je bio petogodisnji, vredan 60 miliona. Medjutim, ima opciju da ga na kraju ove sezone raskine i istrazi vode sto ce najverovatnije uciniti. Ipak, lepo mu je u Denver-u, odlicna organizacija, zena mu je odatle, a u skoro dobija i sina, tako da bi voleo da ostane, ali ce Nuggets-i morati da ispljunu minimum 10 milijuncica po sezoni.

                              http://www.denverpost.com/nuggets/ci...=Google+Reader


                              Sto se tice Andre Miller-a, tim drzi opciju po kojoj mogu na kraju sezone da raskinu ugovor s njim, a ako veceras izgube, to ce najverovatnije biti njegov zadnji mec za Portland.


                              http://www.oregonlive.com/blazers/in...m_door_th.html



                              I verovatno ste vec procitali da bi Wilson Chandler voleo da se vrati u NY...



                              Toliko za sada, uskoro ce biti otvorena i offseason tema, pa cemo moci o svemu ovome da pricamo kako treba.



                              EDIT: Angel of Stern izgleda hoce da unakazi ligu...


                              http://sports.yahoo.com/nba/blog/bal...urn=nba-wp2222
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Reci Jose Calderona:

                                Lockout je mesecima jedna od glavnih tema vezanih za NBA.

                                "Nadam se da će biti postignut dogovor koji ne podrazumeva prekid takmičenja. Tačno je da su dve strane malo udaljene, ali ima još dosta vremena da se do 30. juna sve reši. To je u inetersu svih nas."

                                Plej Toronta poželeo je sreću Marku Gasolu u duelu sa San Antoniom i označio Lejkerse kao glavne favorite za prsten.

                                "Lejkersi, dok se ne pokaže suprotno, su moji favoriti. Još uvek imaju uspone i padove, ali znaju šta treba da rade da bi došli do titule. Voleo bih da se u finalu 'Zapada' sastanu Mark i Pau. Mislim da će pobednik na 'Istoku' biti bolji iz serije Majami-Boston. Što se tiče MVP priznanja mislim da bi ono trebalo da ode u ruke Derika Rouza. Svaka čast i Durantu i igračima Majamija, ali Čikago je doveo samo Karlosa Buzera i od osmoplasirane ekipe na 'Istoku' postali su tim sa najboljim skorom u ligi."
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X