Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    [quote author=Arnel.S link=topic=2955.msg276025#msg276025 date=1300841352]

    Premier, iz Sarajeva je kladionica ja mislim.
    [/quote]
    Ne razumem zasto bi morao stajati porez na listicu ako je on - line kladjenje? Zna se tacno koliki je procenat kladionice ili onoga sto uzima drzava ako je kladjenje legalno. Ni na Betfair-u ne stoji da ce ti se oduzeti 5% od ukupnog dobitka.

    Meni listici izgledaju ok mada se nisam nikada kladio u pomenutoj kladionici. E sada, to sto ti sumnjas da su lazni zbog visine ulozenog novca, oni se mogu falsifikovati preko raznih programa i takvi pustiti u javnost.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      [quote author=Branislav link=topic=2955.msg276027#msg276027 date=1300841584]
      Ne razumem zasto bi morao stajati porez na listicu ako je on - line kladjenje? Zna se tacno koliki je procenat kladionice ili onoga sto uzima drzava ako je kladjenje legalno. Ni na Betfair-u ne stoji da ce ti se oduzeti 5% od ukupnog dobitka.

      Meni listici izgledaju ok mada se nisam nikada kladio u pomenutoj kladionici. E sada, to sto ti sumnjas da su lazni zbog visine ulozenog novca, oni se mogu falsifikovati preko raznih programa i takvi pustiti u javnost.
      [/quote]


      Ok
      sigpic

      Comment


      • http://sports.yahoo.com/nba/news?slu...irement_031811
        sigpic

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg274999#msg274999 date=1300740565]

          Ne znam ja gde si ti nasao tih 10 da su najbolji, stvarno, ali Kobe Bryant je sto se mene tice najbolji igrac svih vremena a jedino je Jordan mozda ali mozda bolji od njega.
          [/quote]
          Potpuno se slazem sa tobom!

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            Samo za Baneta signature! MVP MVP MVP MVP MVP!

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              Pojavila se mogucnost da Kings-i ostanu u Sacramento-u!!!


              http://www.fox40.com/news/headlines/...,6232256.story
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg276744#msg276744 date=1300951093]
                Samo za Baneta signature! MVP MVP MVP MVP MVP!
                [/quote]
                Hvala LBJmvp! $#^%RT

                Evo i ja nasao nesto za potpis. Kako odbrana Chicago-a "cuva" James-a u PO! &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  http://www.mondo.rs/s201259/Sport/Sp..._Lejkerse.html

                  Postovanje zaista. Retko ko u sportu moze da kaze da je njegov tim njegovo zivotno. Coach K najbolji. Mada bi ga bilo zanimljivo videti u NBAu, mislim da bi prosao kao Dule u CSKA jednostavno zvezde ne vole takve trener, bar vecina.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Covek je legenda Duke-a, ja ga iskreno ne mogu zamisliti kao trenera neke druge ekipe, tu ne racunam reprezentaciju. $#^%RT
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Ja kao navijac Duke tek ne mogu, govorim tesko hipoteticki.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Navijaci Seattle-a zele da na sledecoj utakmici Oklahome u Portlandu upadnu sa dresovima Sonicsa i transparentima...kako bi pokazali da zele ponovo kosarku u gradu grunge-a. $8#a
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2955.msg277203#msg277203 date=1301009055]
                          Navijaci Seattle-a zele da na sledecoj utakmici Oklahome u Portlandu upadnu sa dresovima Sonicsa i transparentima...kako bi pokazali da zele ponovo kosarku u gradu grunge-a. $8#a
                          [/quote]
                          Pametni ljudi! <thumbsup>

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Ajde ovde da napisem...Sullinger se najverovatnije vraca na drugu godinu u Ohaju...a mozda bi bio i prvi pik,ne razumem ga...spreman je fizicki i mentalno za NBA...ne moguce da toliko zeli da osvoji titulu sa Ohajom...

                            Comment


                            • Da, a ja sam procitao i da ce Harrison Barnes najverovatnije ostati na UNC-u...
                              Bas me zanima sta li ce Irving odluciti jer jako malo igraca odlazi sa Duke-a tako rano, a opet sa druge strane ce u ovakvoj postavci stvari najverovatnije biti prvi pik.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Dosta njih ce se odluciti da ostanu na koledzu zbog moguceg lockouta...svi ti koje si naveo,plus mozda irving,jordan hamilton,trsitan thompson...Ima Vesely da bude u prvih 5 ako se ovako nastavi

                                Comment

                                Working...
                                X