Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Moze li neko biti ljubazan da mi kaze hoce li se Shaq vratiti do playoff-a?
    Trebalo bi. Predvidjaju da bi mogao da igra 3. aprila protiv detroita.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Moze li neko biti ljubazan da mi kaze hoce li se Shaq vratiti do playoff-a?
      Mozda se vrati 3. aprila, ali nije sigurno, ali ja mislim da ce se vratiti pre PO-a sigurno.

      Comment


      • Hvala obojici;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Džejms, Boš i Vejd oborili rekord star 50 godina

          "Trio fantastiko" opravdao je u punom smislu reči taj epitet u pobedi Majamija nad Hjustonom. Lebron Džejms, Kris Boš i Dvejn Vejd oborili su rekord star 50 godina, pošto su ostvarili "dabl-dabl" učinak sa 30 i više poena na istoj utakmici. Poslednji put u meču bez produžetka to se dogodilo 3. februara 1961. godine, kada je trojka Sinsinatija Oskar Robertson, Džek Tvimen i Vejn Embri briljirala u porazu od Filadelfije.

          - Neverovatno – bio je jedini komentar Džejmsa.

          Majami je u duelu sa Rokitsima pobedio peti put u nizu. Lebron Džejms je zabeležio 33 poena, 10 skokova i sedam asistencija, Kris Boš 31 poena i 12 skokova, a Dvejn Vejd 30 poena, 11 skokova i pet asistencija. Ostatak ekipe ubacio je samo 31 poen (četvrtina od 125 poena Hita) i sakupio 15 skokova!

          - Zato nas toliko plaćaju – poručio je Dvejn Vejd.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Au LB fan jbt, uhvatio se za ono sto sam pricao prvih mesec dana sezone i ne pusta.
            Ako mi nadjes post od nove godine gde sam rekao bilo sta lose o Lu-u brisem svoj nalog.

            Salim se malo, igra fenomenalno, nema sta da se prica... Melo i Lebron su se zalili na svoje minute, a on je u igri 40 minuta u proseku, na parketu je cak i kada vodimo sa 20-30 razlike i rec nije rekao, zbog toga mi postaje sve draze sto Anthony nije dosao u Chicago. Lu je ratnik, samo takvi nam i trebaju!
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Stvarno,kapa dole za partriju ove trojice vanzemaljaca sinoc protiv Houston-a-!

              Comment


              • LBJ i Wade ce i u PO da pune,ako Bosh bude igrao kao sto igra u poslednje vreme Majami osvaja sigurno...ali ne verujem da ce moci tako da igra...

                Comment


                • Borba za 8.mesto i ulazak u PO na istoku i zapadu !!!


                  Sve smo blizi kraju regularnog dela sezone, uglavnom se znaju ucesnici Playoff-a ali je jos ostala borba za poslednje PO mesto u obe konferencije.Na zapadu necemo gledati proslogodisnje finaliste konferencije Phoenix Suns-e, koji nisu uspeli da nadoknade gubitak Amar'e Stoudemire-a. Velika mogucnost je da ce nakon 2005. godine Memphis Grizzlies-i ponovo zaigrati u doigravanju. Nakon sinocne pobede nad Spurs-ima nacinili su veliki korak ka osiguravanju 8. mesta, a dosta im je pomogao poraz Houston-a od Miami-a, koji ih je dosta udaljio od poslednjeg mesta za ulazak u doigravanje. Jos veci problem za Rockets-e ce prestavljati laksi raspored Memphis-a, koji se oslonio na Zach Randolph-a, koji je postao glavni igrac od povrede Rudy Gay-a. Sjajno predvodi tim i doveo ih je u odlican polozaj pred sam zavrsetak regularnog dela sezone. Grizzlies-i imaju jos 8 utakmica, među kojima su najtezi susreti sa Golden State-om i Portland-om. Ostale ekipe su New Orleans, sa kojima igraju dva puta ( eventualna sansa Rockets-ima), Clippers-i, Sacramento i Minnesota. Memphis igra 4. utakmice u gostima, od kojih je najteze gostovanje kod Portland-a. Sa druge strane, Houston igra jos 9. utakmica do kraja. Imaju znatno tezi raspored od glavnog rivala, igraju sa Spurs-ima, Dallas-om, Atlanta-om, New Orleans-om, Sacramento-m, Philadelphia-om, Nets-ima, Clippers-ima i Minnesota-om. Od toga 5. utakmica igraju kod kuce, gostuju kod Philly-a, Minnesota-e, Nets-a i kod Hornets-a. Trenutno je Memphis ispred Rockets-a 2.5 utakmice, da li je ovo nemoguca misija za Rakete ? Sto se tice istocne konferencije, tu je malo komplikovanija situacija. Za poslednje mesto se bore tri tima, koja razdvajaju dve tekme, za sada je u prednosti Indiana, a svoju sansu traze Charlotte i Milwaukkee. Indiana je na putu da zadrzi svoju poziciju, zbog izuzetno teskih rasporeda Milwaukee-a i Charlotte-a. Dolazi do direktnog okrsaja između ove dve ekipe, gde ce se naciniti veliki korak u poteri za Pacers-ima. Pored tog duela, obe ekipe igraju sa Magic-om i Heat-om na Floridi. Razlika je u tome sto Charlotte igra dva puta sa Orlando-m, jednom kod kuce i jednom u gostima. Milwaukee-u predstoji i duel sa Indiana-om, koji ce mngo toga pokazati.. Indiana ima nesto laksi raspored od svoja dva rivala, osim okrsaja sa Bucks-ima, ceka ih duel sa Orlando-m i sa Boston Celtics-ima. Pored tih duela, imaju jos jedan susret sa New Orleans-om, Atlanta Hawks-ima, Wizards-ima i u ovom trenutku veoma losim Knicks-ima. Kako stvari stoje, mnogo zanimljivije ce biti na istoku, moj tip je Milwaukee, jednostavno po meni imaju najkvalitetniji tim od navedenih i verujem da ce uspeti da se domognu poslednjeg mesta za doigravanje. Sta vi mislite ko ce se na kraju radovati PO-u na istoku i da li je sve gotovo na zapadu ? Obrazlozite svoj odabir, da malo ozivimo diskusije...
                  Last edited by D-Wade; 28-03-11, 15:56.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Mislim da je na zapadu Memphis siguran,a na istoku bih voleo da to budu Bucksi...Janings moze svakog da zapali u PO,a Bogut moze svakog centra da zatvori...Delfino je u fantasticnoj forumi,kao i Mbah a...

                    Bice cupavo do kraja,a za nas gledaoce veoma zanimljivo

                    Comment


                    • Mislim da na Istoku Indiana ide u PO...ne sto su sada 8. vec sto je premalo utakmica do kraja da bi ih Milwaukee stigao,a Charlotte ne moze,jer su se sjebali onim trejdom i igraju veoma lose.
                      Na Zapadu bih voleo da ostane ovako kako trenutno jeste...iz vise razloga:
                      1.Lakersi ce igrati sa NO gde postoji sansa za metlu i vise odmora.
                      2.Duel Memphis - San Antonio,gde cu navijati da se ponovi PO 2007.
                      3.Duel Portland - Dallas,mozda i najzanimljiviji u prvoj rundi Play-Offa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sto se mene tice, voleo bih da vidim Indianu u doigravanju . Ne volim ih kao tim, jer su klasicni Tripkovici i gotovo sve se svodi na sut za 3 i Hibbertovu bitku pod kosem . Medjutim, kada se zapale, zanimljv su tim za gledanje i mogu dobiti svakoga .

                        A Charlotte je gotivan tim, poceli su igrati znatno brze od dolaska Silasa, ali ih je poremetio trade .

                        Na zapadu ce smatram ostati bez promena . Ali ovaj Memphis ne bi bio ni senka Memphisu sa raspolozenim Mayom i oporavljenim Gayom .

                        Comment


                        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                          Sto se mene tice, voleo bih da vidim Indianu u doigravanju . Ne volim ih kao tim, jer su klasicni Tripkovici i gotovo sve se svodi na sut za 3 i Hibbertovu bitku pod kosem . Medjutim, kada se zapale, zanimljv su tim za gledanje i mogu dobiti svakoga .

                          A Charlotte je gotivan tim, poceli su igrati znatno brze od dolaska Silasa, ali ih je poremetio trade .

                          Na zapadu ce smatram ostati bez promena . Ali ovaj Memphis ne bi bio ni senka Memphisu sa raspolozenim Mayom i oporavljenim Gayom .
                          Kod Indijane zaboravljas Tylera aka Psycho T-a, nisu oni uopste tako los tim, kao navijac Bullsa nisu mi bas prvi izbor za prvu rundu, cak bih pre uzeo Buckse nego Pacerse.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ja bih voleo da vidim Buckse u PO, i nadam se da ce uspeti da se izbore. Na zapadu mislim da nece biti promena a ako ih i bude, mogu samo Hornetsi pasti na 8. mesto s obzirom da igraju sa Memphisom dva puta. Ovo ne bi preporucivao Memphisu, bolje da budu osmi, nego sedmi pa da nalete odmah na Lakerse, vise sansi imaju protiv Spursa koje su dobili oba puta ove sezone kod kuce. Takodje Dallas-Portland moze biti strasna serija nalik onoj iz 2003-e.

                            Comment


                            • Kakav bre Milwaukee, ja sam rekao da hocu Indiana-u u prvom kolu i tu nema sta da se prica!
                              Mrzim ih kao nista posle onog poraza od pre par nedelja, Rose je obecao da ce im sve naplatiti tako da to mora da se vidi!
                              Na zapadu bih voleo da vidim Houston, Memphis igra mnogo ruznu kosarku i jos im fali Rudy Gay tako da pitanje koliko ce moci protiv jacih u doigravanju. Mada Rockets-i su potpuno zaboravili za odbranu, ono sinoc je bilo nesto kao laksi trening za Miami.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • http://www.miamiherald.com/2011/03/2...rick-rose.html

                                Comment

                                Working...
                                X