Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    [quote author=Arnel.S link=topic=2955.msg274994#msg274994 date=1300740410]
    Eh ovako, pozdrav svima prije svega.
    Naime, na jednom portalu sam poceo jednu diskusiju.
    Da li Kobe Bryant moze biti u top10 igraca kosarke ikada, i da li moze da potisne nekog od ovih igraca, tj da ih izbaci iz top10

    wilt, russell, west, robertson, jabbar, bird, malone , magic johnson, olajuwon, jordan.
    [/quote]




    K.Brajant je najveci kosarkas od Jordana do danas, Jordan najveci svih vremena, a top lista nije lako onake velikane kosarke
    izbaciti sa top 10 liste ali tu je negde Kobe medu top 10 to je moje misljenje h5g6k8
    GIFSoup

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      Jerry West nikako nije bolji od Bryant-a, niti Malone, niti The Dream, niti Oscar, niti Bird .


      Bryant je strasno kompletan igrac, bez gotov nikakve mane u igri i jako je tesko nadmasiti takvog velikana .


      Ako se ja pitam, top lista najboljih svih vremena glasi :


      1.MJ
      2.Wilt
      3.Jabbar
      4.Magic
      5.Kobe
      6.Hakeem
      7.Bird
      8.Shaq
      9. Russel
      10.Iverson/Duncan, verovali ili ne h5g6k8


      Medjutim, mozete ubaciti Stockton-a i Malone-a na bilo koje mesto 6-10, ne bi bilo greske .

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Jesi ti to podelio KAJ na dve poziciji? $#^%RT
        sigpic

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Jes vala, lapsus, pomesao sam Hakeem i Kareem . #%d*

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            [quote author=LBJ link=topic=2955.msg275096#msg275096 date=1300745146]
            Jerry West nikako nije bolji od Bryant-a, niti Malone, niti The Dream, niti Oscar, niti Bird .


            Bryant je strasno kompletan igrac, bez gotov nikakve mane u igri i jako je tesko nadmasiti takvog velikana .


            Ako se ja pitam, top lista najboljih svih vremena glasi :


            1.MJ
            2.Wilt
            3.Jabbar
            4.Magic
            5.Hakeem
            6.Kobe
            7.Bird
            8.Shaq
            9. Russel
            10.Iverson/Duncan, verovali ili ne h5g6k8


            Medjutim, mozete ubaciti Stockton-a i Malone-a na bilo koje mesto 6-10, ne bi bilo greske .
            [/quote]


            OK lista hvala za Iversona on mi je jedan jedini idol celu karijeru sam ga gledao h5g6k8
            GIFSoup

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              ovo zbog Iversona odma si dobio plus od mene LBJ $#^%RT
              GIFSoup

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Koliko mi ne pada napamet da ulazimu ovu beskrajnu i beskrajno glupu diskusiju $#^%RT

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  [quote author=Bokirivaldo link=topic=2955.msg275132#msg275132 date=1300746828]
                  ovo zbog Iversona odma si dobio plus od mene LBJ $#^%RT
                  [/quote]


                  Zahvaljujem . h5g6k8


                  Mislim, realno je covek zasluzio . Imao je sjajan mid range, savrsen crossover, soft touch pri polaganju, solidan odraz i nije mu bilo strano 45+ poena . Jedna od mana je nedostatak prstena, a mogao je i tu prazninu popuniti ostankom u NBA-u .

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Rudy Gay ce propustiti ostatak sezone jer mora na operaciju povredjenog ramena...


                    http://www.commercialappeal.com/news...eds-surgery-w/
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      [quote author=LBJ link=topic=2955.msg275434#msg275434 date=1300799116]

                      Zahvaljujem . h5g6k8


                      Mislim, realno je covek zasluzio . Imao je sjajan mid range, savrsen crossover, soft touch pri polaganju, solidan odraz i nije mu bilo strano 45+ poena . Jedina mana je nedostatak prstena, a mogao je i tu prazninu popuniti ostankom u NBA-u .
                      [/quote]

                      Samo jedno da dodam 40% iz igre %QWT&W

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Zanimljiva vest danas, Ettore Messina ide preko bare da bude asistent Gregu Popovichu. Pretpostavljam da je ovo delom zelja da nauci nesto novo od pravog majstora, ali i ispunjavanje formalnog uslova da bude prvi evropski trener u NBA. Odavno se u tom kontextu pominje Toronto. Sta mislite koliko u NBA ima mesta za evropske trenere i njihov nacin razmisljanja, koji se prilicno razlikuje od americkih trenera? Recimo, gore pomenuti Popovich ima stil vrlo slican evropskom i njegovi Spurs kidaju vecd godinama. Da li bi eventualni uspeh Messine doveo do egzodusa trenera iz Evrope, zbog nesumnjivo vecih plata i boljih uslova rada? Zanima me sta mislite, cenim da vecina vas bolje razume kosarku od mene, pogotovo NBA od mene?
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [quote author=NebojsaNS link=topic=2955.msg275638#msg275638 date=1300815105]
                          Zanimljiva vest danas, Ettore Messina ide preko bare da bude asistent Gregu Popovichu. Pretpostavljam da je ovo delom zelja da nauci nesto novo od pravog majstora, ali i ispunjavanje formalnog uslova da bude prvi evropski trener u NBA. Odavno se u tom kontextu pominje Toronto. Sta mislite koliko u NBA ima mesta za evropske trenere i njihov nacin razmisljanja, koji se prilicno razlikuje od americkih trenera? Recimo, gore pomenuti Popovich ima stil vrlo slican evropskom i njegovi Spurs kidaju vecd godinama. Da li bi eventualni uspeh Messine doveo do egzodusa trenera iz Evrope, zbog nesumnjivo vecih plata i boljih uslova rada? Zanima me sta mislite, cenim da vecina vas bolje razume kosarku od mene, pogotovo NBA od mene?
                          [/quote]

                          Evropski treneri po meni nikada nece uspeti u NBA kao tamosnji je li iz prostog razloga jer su nauceni da svaku utakmicu smatraju kao poslednju, naime velikim klubovima u Evropi nije dozvoljeno da gube tokom sezone i kad izgube to rade vrlo retko te mislim da bi svaki evropski trener vrsio neverovatan pritisak na igrace tokom svake utakmice da ovi ne bi znali sta ih je snaslo. Druga stvar potpuno je PO gde bi po meni mogli da urade velike stvari ali iskreno koja budala ce otpustiti trenera koji je usao u PO da bi uzeli nekog iz Evrope %QWT&W

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Billups je dobio garanciju od Knicks-a da ce igrati i sledece sezone za njih. To znaci da ce tim iskoristiti opciju na zadnju godinu ugovora sa Mr.Big Shot-om.



                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Mike Redd planira da se u petak vrati na teren


                              http://sports.yahoo.com/nba/news;_yl...=ap-bucks-redd
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg275637#msg275637 date=1300814986]
                                Samo jedno da dodam 40% iz igre %QWT&W
                                [/quote]


                                Pa naravno da postoji par mana tog coveka, jedna od tih je procenat suta iz igra, kao i izgubljene lopta . Ali je bio i odlican kradljivac lopti, tako da na 3 izgubljene dodju 2 ukradene .


                                Btw. smatram da ce Messina, kao trener, tesko prilagoditi svoje postavke na NBA stil kosarke . Naravno, za njega je dobar posao otici u takav klub, mada nisam siguran da li je i SA dobio koliko i Messina prilikom ovog potpisivanja .

                                Comment

                                Working...
                                X