Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    [quote author=NebojsaNS link=topic=2955.msg275638#msg275638 date=1300815105]
    Zanimljiva vest danas, Ettore Messina ide preko bare da bude asistent Gregu Popovichu. Pretpostavljam da je ovo delom zelja da nauci nesto novo od pravog majstora, ali i ispunjavanje formalnog uslova da bude prvi evropski trener u NBA. Odavno se u tom kontextu pominje Toronto. Sta mislite koliko u NBA ima mesta za evropske trenere i njihov nacin razmisljanja, koji se prilicno razlikuje od americkih trenera? Recimo, gore pomenuti Popovich ima stil vrlo slican evropskom i njegovi Spurs kidaju vecd godinama. Da li bi eventualni uspeh Messine doveo do egzodusa trenera iz Evrope, zbog nesumnjivo vecih plata i boljih uslova rada? Zanima me sta mislite, cenim da vecina vas bolje razume kosarku od mene, pogotovo NBA od mene?
    [/quote]
    Duda Ivkovic je imao ponudu Denver Nagetsa 2002. godine da dodje u Denver i da im bude glavni trener,s tim sto bi prvu godinu ugovora radio kao pomocni terner a drugu kao glavni.On se covek na to samo nasmejao i otisao u CSKA.Duda je mogao u NBA da bude dobar da je otisao tad a sad sa 70 i kusur godina ne vidim svrhu da se nekome dokazuje.Mesina je dobar trener ali nista vise od toga(moje licno misljenje).Igor Kokosov je prvi inostrani terner u NBA,tako da je pitanje vremena kada ce neki trener iz Evrope dobiti sansu u NBA ligi.Dule Vujosevic je proveo par meseci u San Antonio nakon otkaza u CSKA.

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      [quote author=Drazen 3 link=topic=2955.msg275844#msg275844 date=1300827996]
      Duda Ivkovic je imao ponudu Denver Nagetsa 2002. godine da dodje u Denver i da im bude glavni trener,s tim sto bi prvu godinu ugovora radio kao pomocni terner a drugu kao glavni.On se covek na to samo nasmejao i otisao u CSKA.Duda je mogao u NBA da bude dobar da je otisao tad a sad sa 70 i kusur godina ne vidim svrhu da se nekome dokazuje.Mesina je dobar trener ali nista vise od toga(moje licno misljenje).Igor Kokosov je prvi inostrani terner u NBA,tako da je pitanje vremena kada ce neki trener iz Evrope dobiti sansu u NBA ligi.Dule Vujosevic je proveo par meseci u San Antonio nakon otkaza u CSKA.
      [/quote]

      Pa to Dudu ne cini nekim velikim covekom vec jednostavno nije se smeo prihvatiti izazova. Da se razumemo Duda je vrlo verovatno jedan od najboljih trenera svih vremena ali cinjenica je da nije smeo da pokusa, prvi koji ode i prvi koji se dohvati izazova bice car. Je l se slazes fungi? $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg275893#msg275893 date=1300833256]
        Pa to Dudu ne cini nekim velikim covekom vec jednostavno nije se smeo prihvatiti izazova. Da se razumemo Duda je vrlo verovatno jedan od najboljih trenera svih vremena ali cinjenica je da nije smeo da pokusa, prvi koji ode i prvi koji se dohvati izazova bice car. Je l se slazes fungi? $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT
        [/quote]
        Ja se slazem sa tvojom konstantacijom.

        P.S. Izvinjavam se ali ko je "fungi"? (%fsd%&j $#^%RT

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Cekaj,ti smatras da je Duda trebao da prihvati poziv??? fghj48d Za ovo Fungi- &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 %QWT&W

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            [quote author=Drazen 3 link=topic=2955.msg275978#msg275978 date=1300837695]
            Cekaj,ti smatras da je Duda trebao da prihvati poziv??? fghj48d Za ovo Fungi- &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 %QWT&W
            [/quote]

            Naravno da je trebalo ispao bi smeker da vodi Denver jos tad im dolazio Entoni milina...

            @Bane ja nesto kenjam

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              http://vukajlija.com/pretraga/izraz?q=fungi




              hahahahahahaha $#^%RT

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg275984#msg275984 date=1300838219]
                http://vukajlija.com/pretraga/izraz?q=fungi

                hahahahahahaha $#^%RT
                [/quote]
                Mislim... $#^%RT

                Ali da ne bude off, Duda je trebao bar da pokusa.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg275980#msg275980 date=1300837848]
                  Naravno da je trebalo ispao bi smeker da vodi Denver jos tad im dolazio Entoni milina...

                  @Bane ja nesto kenjam
                  [/quote]
                  Smeker???Covek koji je osvojio sve sto moze da se osvoji treba da ispadne smeker tako sto ce da ide u NBA po svaku cenu???Tad je imao 60. godina i njemu su nudili posao da bude prvu sezonu pomoni trener sto on nije hteo da prihvati jer nikad nije bio pomocni trener sto je i logicno sa vise strana.Prvo sto bi on isao sa 60 godina u NBA po njihovim uslovima,drugo i sto je najvaznije-treneru njegovg renomea ne treba ta stavka u karijeri da je bio u NBA cisto da se kaze da je bio.Zar trener koji je u rangu sa Krizevskim i Popovicem treba da prihvati takav ugovor zarad neke slave koju je on obezbedio i bez NBA???Stvarno smesno,Duda je po svim parametrima dokazao koliki je covek sto nije otisao u NBA nego u CSKA te sezone.Mozda nekome zvuci glupo i smesno ali Duda je No.1 u svetu ikada i prevazisao je Acu Nikolica
                  Da ljudi,ja sam Drazen zvani Fungi sa Vujaklije h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    [quote author=Drazen 3 link=topic=2955.msg275992#msg275992 date=1300838665]
                    Smeker???Covek koji je osvojio sve sto moze da se osvoji treba da ispadne smeker tako sto ce da ide u NBA po svaku cenu???Tad je imao 60. godina i njemu su nudili posao da bude prvu sezonu pomoni trener sto on nije hteo da prihvati jer nikad nije bio pomocni trener sto je i logicno sa vise strana.Prvo sto bi on isao sa 60 godina u NBA po njihovim uslovima,drugo i sto je najvaznije-treneru njegovg renomea ne treba ta stavka u karijeri da je bio u NBA cisto da se kaze da je bio.Zar trener koji je u rangu sa Krizevskim i Popovicem treba da prihvati takav ugovor zarad neke slave koju je on obezbedio i bez NBA???Stvarno smesno,Duda je po svim parametrima dokazao koliki je covek sto nije otisao u NBA nego u CSKA te sezone.Mozda nekome zvuci glupo i smesno ali Duda je No.1 u svetu ikada i prevazisao je Acu Nikolica
                    Da ljudi,ja sam Drazen zvani Fungi sa Vujaklije h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8
                    [/quote]

                    Ma ne kenjaj $#^%RT

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg275996#msg275996 date=1300838990]
                      Ma ne kenjaj $#^%RT
                      [/quote]


                      hahahahaha,ovako se diskutuje $#^%RT


                      Nego da ne bude Off-Dudi ili je bilo ispod casti da bude pomocni trener u 60-oj godini ili nije zeleo da mozda neuspehom uprlja svoju karijeru...

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg276001#msg276001 date=1300839226]

                        hahahahaha,ovako se diskutuje $#^%RT


                        Nego da ne bude Off-Dudi ili je bilo ispod casti da bude pomocni trener u 60-oj godini ili nije zeleo da mozda neuspehom uprlja svoju karijeru...
                        [/quote]
                        To, to! "Ne kenjaj, ne seri, jedi govna, faluscino jedna..." &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                        Nego da ne bude off, ja mislim da je Duda ipak bio svestan razlike izmedju evropske i americke kosarke. Ali i dalje mislim da je trebao da pokusa!

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [color=rgb(68, 68, 68)]Prije svega dobro vece svima.Evo sada se upravo raspravljam sa jednim momkom oko listica, da li je istina ili laz. Na ovim listicima nema poreza, jer kako on kaze kladio se online, preko clanskog. Do danas se on kladio na listice po 1km, i sad odjednom 200km.Eh sada vjerujem da je ovo laz, ali ne znam kako se napravilo, vjerovatno preko ps-a, ali zanima me kako ?Sada jos neki momak stavlja listic sad zanima me sta vi mislite je li ovo istina, ako nije kako se ovo radi Havla unaprijed.[/color]

                          [color=rgb(68, 68, 68)]Eh evo listica : [/color]

                          [color=rgb(68, 68, 68)]http://www.dodaj.rs/f/30/ow/27tpJkiZ/hehe.png [/color]

                          [color=rgb(68, 68, 68)]http://www.dodaj.rs/f/15/hM/1DXb5kXb/hehehehe.png[/color]

                          [color=rgb(68, 68, 68)]http://img862.imageshack.us/img862/3595/12077376.png[/color]
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Ljudi zajebite ovo sa fungijem nece na telefon da mi se javi $%&RQa nemojte molim vas vise $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              [quote author=Arnel.S link=topic=2955.msg276015#msg276015 date=1300840581]
                              [color=rgb(68, 68, 68)]Prije svega dobro vece svima.Evo sada se upravo raspravljam sa jednim momkom oko listica, da li je istina ili laz. Na ovim listicima nema poreza, jer kako on kaze kladio se online, preko clanskog. Do danas se on kladio na listice po 1km, i sad odjednom 200km.Eh sada vjerujem da je ovo laz, ali ne znam kako se napravilo, vjerovatno preko ps-a, ali zanima me kako ?Sada jos neki momak stavlja listic sad zanima me sta vi mislite je li ovo istina, ako nije kako se ovo radi Havla unaprijed.[/color]

                              [color=rgb(68, 68, 68)]Eh evo listica : [/color]


                              [color=rgb(68, 68, 68)]http://www.dodaj.rs/f/30/ow/27tpJkiZ/hehe.png [/color]


                              [color=rgb(68, 68, 68)]http://www.dodaj.rs/f/15/hM/1DXb5kXb/hehehehe.png[/color]


                              [color=rgb(68, 68, 68)]http://img862.imageshack.us/img862/3595/12077376.png[/color]

                              [/quote]
                              Koja je kladionica u pitanju?

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                [quote author=Branislav link=topic=2955.msg276021#msg276021 date=1300841047]
                                Koja je kladionica u pitanju?
                                [/quote]


                                Premier, iz Sarajeva je kladionica ja mislim.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X