Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Fuck the capitalism!!!
      Sa Srbijom uvijek, pod Srbijom nikad!!!
      Koja je razlika između fudbalera i nogometaša? Fudbaleri igraju za PARTIZAN, a ovi za zvjezdicu.

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Kako je ovo jedan laicki komentar, '' protieni, steroidi i tako to '' pa tada je bilo najvise dopinga covece boziji kontrole su bile nikakve retke i loseg kvaliteta svi zivi su uzimali nesto i to ne samo u NBA nego svuda. Sto se tice leprsavosti Kobi Brajant je daleko igrac sa najlepsim stilom svih vremena ja mozda nisam pratio tada ali sam gledao na stotine snimaka i utakmica iz tog doba i mogu da kazem da se ni najveci, MJ po tome sa Kobijem ne moze porediti Kobi sve radi u slow mo' izgleda kao da protivnici imaju svojevrstan oblik retardacije kada ga cuvaju a on je on top of is game. Druga stvar danas je odbrana podignuta na mnogo visi nivo sta god da neki od vas rekli, jednostavno statistika jasno govori o tome. Trece i najbitnije prosecna ekipa danas i prosecna ekipa tada je kao nebo i zemlja, danas u NBA postoji 4,5 superstarova i jos 15 igraca koji su na granici tog epiteta i jos njih 20 preko tih 15 koji imaju priblizan kvalitet samo im nesto fali u karijeri '90tih si imao Bullse LA u poznim godinama + Magic dobije sidu, Bad Boyse koji su stvarno bili jedini tim koji je kidao odbranu ali danas imamo Cikago i Boston koji su takodje bolesni defanzivno a nisu ofanzivno potpuno osakaceni kao tada Detroit, Juta je imala c'ship ekipu sa 2 zvezde i eventualno kada Hjuston i Portland nesto ukomponuju sa Drekslerom i Barklijem koji bi danas bili pandan jednom Dirku ili sta ti je znam Krisu Polu koji su iznad njih po svemu(mozda je glup primer ali me mrzi sad da razmisljam). I stvarno pun mi je klinac i mog caleta kako sernja o nekom basketu pre 100 godina i ja pogledam snimak jbt izgleda mi smesno. Sa onim kratkim sorcicima i onim vodjenjem lopte na pola metra od zemlje stvarno mi pripadne muka, isto kao i u fudbalu ono nekad je bilo sjajno leprsavo bla bla, jeste moj .1. dajte najbolju ekipu tada protiv Intera Celzija Barse Mancestera pa ne bi znali gde biju glavom a kamoli da nesto urade. Tako da ljudi molim vas stvarno je lepo sto se secate tih vremena ali ono smesno mi je slusati vise o jebenim devedesetim i kako je tad bilo zlatno vreme, smesno.

        Ne mogu da kazem ko je je vreme bolje kad nisam gledao kosarku 90-ih u NBA ali u Evropi jesam. Kosarka u Evropi je definitivno bila 2 klase bolja nego sad.

        Izvini druze, ali ovo sto si napisao je totalna glupost. Oprema tada je bila 100x bolja nego danas. Sta danas imamo? Kristijano menja roze kopacke sa 6 krampona na kojima pise C.R sa belim kopackama sa 13 krampona koje nemaju pertle. Totalne gluposti. A tek mi je veca glupost ovi sorcevi ispod kolena, pa nisi baletan majku mu jebem.

        A sto se tice fudbala? Tu si potpuno pogresio. Fudbal je pre bio mnogo kvalitetniji i sumnjam da ce fudbal dostici taj kvalitet i tu draz kao sto je nekad imao.

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Tacno se vidi ko je ovde uporan i ko pise sastave...Kakvoj gresci covece? Pa kosarka je tada bila dobra i sada je...zasto bi ti nekog ubedjivao u nesto...Sta decu od 15 godina(lupam) boli uvo kako je igrao drexler ili pippen,njega zanima sadasnje vreme sto je i normalno...Od proslosti se ne zivi &+I}\


          Misli da ne postoji gluplja rasprava od ove...pa pricamo o dva razlicita vremena,sveta...to ti je kao da pricas o razlici marsa i jupitera @(*6sd$%

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            Samo sam cekao kad ce Ljuba da se javi. $#^%RT U pravu si, ali pusti ljude neka suoce svoja misljenja, ima svasta da se procita. %QWT&W

            Comment


            • Fuck the capitalism!!!
              Sa Srbijom uvijek, pod Srbijom nikad!!!
              Koja je razlika između fudbalera i nogometaša? Fudbaleri igraju za PARTIZAN, a ovi za zvjezdicu.

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=D-Wade #3 link=topic=2955.msg271434#msg271434 date=1300464321]
                Ne mogu da kazem ko je je vreme bolje kad nisam gledao kosarku 90-ih u NBA ali u Evropi jesam. Kosarka u Evropi je definitivno bila 2 klase bolja nego sad.

                Izvini druze, ali ovo sto si napisao je totalna glupost. Oprema tada je bila 100x bolja nego danas. Sta danas imamo? Kristijano menja roze kopacke sa 6 krampona na kojima pise C.R sa belim kopackama sa 13 krampona koje nemaju pertle. Totalne gluposti. A tek mi je veca glupost ovi sorcevi ispod kolena, pa nisi baletan majku mu jebem.

                A sto se tice fudbala? Tu si potpuno pogresio. Fudbal je pre bio mnogo kvalitetniji i sumnjam da ce fudbal dostici taj kvalitet i tu draz kao sto je nekad imao.
                [/quote]

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Decko stvarno je l si obukao ti nekad kopacke iz '80tih ili '90tih znas li da kada padne kisa na Puma King ili Coppa Mundial da postanu teske 1kg ne mozes da se mrdnes? Nisi zato takve gluposti i pricas. Druga stvar fudbal je danas jedan od takticki najsavrsenijih sportova posle NFL-a. Igre se brze igra se tehnicki tacnije ima presinga ima zone, uostalom posle ovoga sto si napisao stvarno ne vidim poentu mog posta *E8$


                  Au brate, danas fudbaleri ko manekeni. Nije teren pozorisna scena ili modna pista. Ti ako znas da igras fudbal, moces da igras i bos a kamoli u mokrim kopackama. &+I}\

                  Sto se tice fudbala nekad i sad? Koliko si odgledao utakmica iz proslosti?

                  Nekad

                  Sad

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    To sto zvezdasi spominju 1991 je za drugu diskusiju zbog koje sam se jednom i potukao,jbg bio sam mladji $#^%RT


                    E sad,ja ne kazem da je sad bolja ili gora NBA nego ranije,kazem da je drugacija...Meni je licno svaka sezona sve bolja i bolja...kao sto mi je i Partizan najbolji ove sezone,a onda ce mi biti najbolji sledece...a dobro znam da je bio najbolji u vreme Tumbakovica(racunam samo onaj Partizan koji sam uzivo gledao).


                    A ljudi mogu da hejtuju ligu koliko god hoce,boli nas PRAVE sladokusce NBA lige ona stvar sta ce ko da kaze...Ja i jos dosta ljudi samo na ovom forumu znamo sve o ovoj ligi,ne spavamo nocima,znamo ko ce biti izabran na draftu,gledamo po 10 sati March Madness,gledacemo PO dok oci ne pocnu da nam krvare...a to je samo na ovom forumu...ja znam jos mnogo ljudi koji obozavaju NBA a nisu na forumu,a verujem da svako od ostalih clanova isto zna...


                    U ostalom koga boli uvo sta je bilo pre 20 godina,mene zanima sta ce biti ove godine i narednih 20 godina...a za 20 godina ce me boleti uvo za Bryanta i LeBrona...U mnogo brzom vremenu zivimo...Ko nije svestan toga,debelo se zajebao @(*6sd$%

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      [quote author=D-Wade #3 link=topic=2955.msg271452#msg271452 date=1300465263]
                      Decko stvarno je l si obukao ti nekad kopacke iz '80tih ili '90tih znas li da kada padne kisa na Puma King ili Coppa Mundial da postanu teske 1kg ne mozes da se mrdnes? Nisi zato takve gluposti i pricas. Druga stvar fudbal je danas jedan od takticki najsavrsenijih sportova posle NFL-a. Igre se brze igra se tehnicki tacnije ima presinga ima zone, uostalom posle ovoga sto si napisao stvarno ne vidim poentu mog posta *E8$


                      Au brate, danas fudbaleri ko manekeni. Nije teren pozorisna scena ili modna pista. Ti ako znas da igras fudbal, moces da igras i bos a kamoli u mokrim kopackama. &+I}\

                      Sto se tice fudbala nekad i sad? Koliko si odgledao utakmica iz proslosti?

                      Nekad

                      Sad
                      [/quote]


                      Gatuzo,Vidic,Terry su manekeni...Ima samo 1 maneken i jos par pokusaja manekencica i ti se uhvatio za to...Dobar je sad fudbal...Pa svi koji se iole razumeju u fudbal kazu da Barsa igra najlepsi fudbal u istoriji(jbg LBJmvp... )

                      Comment


                      • [/quote]


                        &+I}\ / &8@^J


                        Koliko likova znam da se ne skidaju sa lokalnih koseva i sebe zovu "kosarkaskim napaljenikom", a pritom ne znaju ko je osvojio proslogodisnju titulu i takve stvari .


                        Sad cu u Ljubinom stilu ( $#^%RT ) : 90. su imale svojih prednosti, poput Michael-a, ujednacenosti timova i gledanost je bila veca, a ovovremena kosarka je zanimljiva koliko i nekadasnja, sa novim zvezdama i drugacijim stilom .
                        Kao i vecina stvari, i ovu odlucuje ukus .


                        Aj' u zdravlje . h5g6k8


                        Da se i fudbalu malo okrenem . Ovo nije zlatno doba, iskreno cu reci . Ko je gledao sezone 2005/2006, 2006/2007 ce znati o cemu zborim .

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg271457#msg271457 date=1300465609]

                          Gatuzo,Vidic,Terry su manekeni...Ima samo 1 maneken i jos par pokusaja manekencica i ti se uhvatio za to...Dobar je sad fudbal...Pa svi koji se iole razumeju u fudbal kazu da Barsa igra najlepsi fudbal u istoriji(jbg LBJmvp... )
                          [/quote]

                          Pod maneken ne mislim samo zalizanu frizuru i pederske kopacke.
                          Moj brat sa bas razume u fudbal i kaze da je Barsa igrala lepse za vreme Krojfa i sta sad?

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            E moj brat je igrao fudbal u Nemackoj i kaze da je ova Barsa najbolja i sta sad? Vecina ljudi misli da je ova Barsa bolja,ali to je totalno nebitno...Ljudi zivite u sadasnjosti,a ne u proslosti...Sta meni znaci sto je Pele najbolji na svetu ikada,ili Maradona...Ja ih nisam gledao,za mene je najbolji Ronaldo(debeli,celavi $#^%RT ) Za neke jos mladje je najbolji Messi,a za neke koji ce tek da pocnu da prate fudbal ce mozda biti najbolji Sterling iz Liverpoola(ovo pisem zato sto je on bas mlad pa ce taman biti dobar kada neki novi klinci budu poceli da prate fudbal) .

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Ovo ide iz krajnosti u krajnost, najbolje zavrsiti pricu o ovome. &+I}\

                              Napred Miami, napred Wade +*@WT*48*

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                Ajmo malo da se vratimo na NBA, odoste na kopacke totalno. $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X