Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Prema svakojakim istrazivanjima i analizama ovih dana, najveci procenat ljudi bi da u velikom finalu gleda Boston i Lakers-e! 7&@%q

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      [quote author=T-Mac link=topic=2955.msg274630#msg274630 date=1300718024]
      Memphis i Z-Bo ozbiljno pregovaraju o novom ugovoru i jako su blizu dogovora, ocekuje se da potpise na 4 godine. <cw> <cw> <cw>


      http://www.commercialappeal.com/news...-nearing-deal/
      [/quote]

      Bice klasican efekat velikog ugovora, nece da zna nista...

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Tesko da Z-Bo nece znati nista $#^%RT

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg274794#msg274794 date=1300729824]
          Tesko da Z-Bo nece znati nista $#^%RT
          [/quote]

          Ima da padne 100% klasican sindrom h5g6k8

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            Joe Johnson sindrom? $#^%RT

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg274807#msg274807 date=1300730241]
              Joe Johnson sindrom? $#^%RT
              [/quote]

              Ne samo on ali moze se uzeti za primer <thumbsup>

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg274742#msg274742 date=1300728109]
                Bice klasican efekat velikog ugovora, nece da zna nista...
                [/quote]
                Sada ce da se uvalja u kes i da pocne da se odaje raspusnom i raskalasnom zivotu! h5g6k8
                Neka i treba tako! Jedan je zivot da bi se stracio, a narocito ako imas toliko kesa! <spiteful>

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Kakav bi Bane bio profesinalac $#^%RT

                  Nego da ne bude off da napisem nesto u vezi sa kosarkom- %&ES7 $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Z-Bo je ubica, igarcina ! #&^4A


                    Docice on u Miami, trade-ovacemo Jamal-a i Joel-a za njega.... *%54a $#^%RT
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Eh ovako, pozdrav svima prije svega.
                      Naime, na jednom portalu sam poceo jednu diskusiju.
                      Da li Kobe Bryant moze biti u top10 igraca kosarke ikada, i da li moze da potisne nekog od ovih igraca, tj da ih izbaci iz top10

                      wilt, russell, west, robertson, jabbar, bird, malone , magic johnson, olajuwon, jordan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        [quote author=Arnel.S link=topic=2955.msg274994#msg274994 date=1300740410]
                        Eh ovako, pozdrav svima prije svega.
                        Naime, na jednom portalu sam poceo jednu diskusiju.
                        Da li Kobe Bryant moze biti u top10 igraca kosarke ikada, i da li moze da potisne nekog od ovih igraca, tj da ih izbaci iz top10


                        [color=rgb(51, 51, 51)]wiltrussellwestrobertsonjordanjabbarbirdmalonemagi c johnsonolajuwon[/color]
                        [/quote]


                        Ne znam ja gde si ti nasao tih 10 da su najbolji, stvarno, ali Kobe Bryant je sto se mene tice najbolji igrac svih vremena a jedino je Jordan mozda ali mozda bolji od njega.

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg274999#msg274999 date=1300740565]

                          Ne znam ja gde si ti nasao tih 10 da su najbolji, stvarno, ali Kobe Bryant je sto se mene tice najbolji igrac svih vremena a jedino je Jordan mozda ali mozda bolji od njega.
                          [/quote]


                          I ja to kazem, da je poslije Jordana najbolji, ali ovamo ljudi se prave mnogo pametni, misle da su pokupili pamet cijelog svijeta.
                          Pa sam ovdje postavio, jer znam da je ovdje diskusija kvalitetnija
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Ponovo se pokrece to...kazem ljudima ce biti uvek bolje ono sto je starije,zapravo,ono sto je istorija.Bryanta ce tek za nekih 10-20 godina ljudi poput tih koji su pravili anketu(a tada se budu bavili kosarkom) uvrstiti u TOP10. #%d*
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Arnele to su neki koji pate za svojom mladoscu...Za nas mlade je Bryant u top3 svih vremena $#^%RT

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg275034#msg275034 date=1300742450]
                                Arnele to su neki koji pate za svojom mladoscu...Za nas mlade je Bryant u top3 svih vremena $#^%RT
                                [/quote]


                                To i ja kazem
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X