Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Biće zanimljivo!

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      Ja sam nezadovoljan, Dallas je uvek radio trade, sada kad je ekipa dobra, kada imaju sanse da nesto urade u PO, i kada imaju situaciju da je Butler out i da mu istice ugovor, oni ne prave trade ??? Jos Donnie kaze kako je ovaj tim zasluzio da zavrsi sezonu zajedno #^GH*# , jedino ako ocekuje da Butler ode kod Marijane

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        [quote author=Roddy link=topic=2955.msg254895#msg254895 date=1298580483]
        A najvise bili aktivni. Neki klubovi mi se gade. Daju extra igrace za jebani rebuilding i vecina zavrsi kao Minesota.A posebno sranje su ovi pikovi(sto svi traze ko mutavi),od kojih 90 % nikad ne postane igrac.E sad lepo Butler kod nekog vraca, pa da igra PO. Ceo dan ga gledam u bazenu kako se decko sprema, oporavlja. Ajde sad.Boze,svake godine ista stvar. #%d*
        [/quote]


        Neka dodje kod one doktorke u BG. $#^%RT


        Sta sam ja veceras sve prespavao.
        Ni Golden State(ne racunam Murphy-a,nikokvo to pojacanje nije),a Boga mi ni L.A. nista ne uradi.
        sigpic

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Opa fghj48d fghj48d stigo i cika Nazr Mohammed %G8_ %G8_ ovo vec ima smisla +*@WT*48* +*@WT*48*

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            A na B92 ( vest za Krleta) neko stavio u potpisu Roddy. #%d* E bre, od toliko imena:Pera,Zika, Laza,Mita...

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2955.msg254966#msg254966 date=1298582499]

              Neka dodje kod one doktorke u BG. $#^%RT


              Sta sam ja veceras sve prespavao.
              Ni Golden State(ne racunam Murphy-a,nikokvo to pojacanje nije),a Boga mi ni L.A. nista ne uradi.
              [/quote]
              Marijana se bavi samo povredama fuzbalera. Bio sam na njenom sajtu, sa cudnom idejom da na forumu Dalas-a ostavim taj podatak.

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=Roddy link=topic=2955.msg254973#msg254973 date=1298582665]
                Marijana se bavi samo povredama fuzbalera. Bio sam na njenom sajtu, sa cudnom idejom da na forumu Dalas- ostavim taj podatak.
                [/quote]


                Ja sam cuo da je kod nje dolazio i onaj bivsi kosarkas Partizana Palacio,a cini mi se i neki teniser. &%@5w8&* $%&5qw7
                sigpic

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2955.msg254976#msg254976 date=1298582787]

                  Ja sam cuo da je kod nje dolazio i onaj bivsi kosarkas Partizana Palacio,a cini mi se i neki teniser. &%@5w8&* $%&5qw7
                  [/quote]

                  Moze biti. @(*6sd$% http://www.marijanakovacevic.com/index_en.html Ovo je njen sajt. Mada nema potrebe,Butler ima da igra makar ina jednoj nozi. Hteo da ostane, Slepci iz uprave mu veruju,e pa nek igra.Glava me vise boli od ovih trejdova. $#^%RT

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    [quote author=Roddy link=topic=2955.msg254979#msg254979 date=1298583059]
                    Glava me vise boli od ovih trejdova. $#^%RT
                    [/quote]

                    i mene isto... ubih se da se prisetim kakvi su Jeff Green (koga sam pomesao sa nekim) i Nazr Mohammed... (%fsd%&j h5g6k8
                    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Ne sumnjam ja da ce on igrati, samo me zanima kako, posto nije igrao min 3 meseca (&$E#
                      Nije impresionirao ni prosle godine kada je bio zdrav, videcemo ove sezone...

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Charlotte se rasformirao, sada ce im Mo Pete igrati u prvoj petorci, inace jedan od Mambinih omiljenih igraca. $#^%RT


                        Ne mogu da verujem za sta su dali Wallace-a, kakvo ludilo od dana, jos veceras Miami-Chicago. h5g6k8
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [quote author=D-Wade link=topic=2955.msg254987#msg254987 date=1298583244]
                          Ne mogu da verujem za sta su dali Wallace-a
                          [/quote]

                          odlican trade za Portland, sto neko rece jebo te pikove od kojih 90% ne bude nista
                          sada cu jos vise da ih gledam $#^%RT

                          [quote author=D-Wade link=topic=2955.msg254987#msg254987 date=1298583244]
                          kakvo ludilo od dana, jos veceras Miami-Chicago. h5g6k8
                          [/quote]

                          dodaj na sve to i NHL $#^%RT #$&+|r
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Izgleda propao trade Memphisa i Indiane, zakasnili za neki minut @(*6sd$%

                            [quote author=D-Wade link=topic=2955.msg254987#msg254987 date=1298583244]
                            Ne mogu da verujem za sta su dali Wallace-a
                            [/quote]
                            Oslobodili su se jako velikog ugovora, a dobili su 2 pika prve runde

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              [quote author=D-Wade link=topic=2955.msg254987#msg254987 date=1298583244]
                              Charlotte se rasformirao, sada ce im Mo Pete igrati u prvoj petorci, inace jedan od Mambinih omiljenih igraca. $#^%RT
                              Ne mogu da verujem za sta su dali Wallace-a, kakvo ludilo od dana, jos veceras Miami-Chicago. h5g6k8
                              [/quote]


                              Sa igrica $#^%RT ,pogotovo NBA live 2003,kako je trojke pucao tu. &8@^J
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                I meni je drago za Portland, gotivim ja njih. Imaju sjajnu ekipu, ko zna sta bi uradili da ih ne muce toliko povrede. Sada stvarno imaju dobar tim. h5g6k8


                                Znam Mamba, secam se kada smo prelazili sa Raptors-ima zajedno, a ti hteo iskljucivo zbog njega. $#^%RT h5g6k8


                                @Mandanda
                                Jesu brate, ali da li mislis da ce neko doci u Charlotte ? Borili su se za PO sa Pacers-ima, a sada od toga nema nista. Ne moze Jackson sam.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X