Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Meni je ovaj bolji: %&ES7


    Nash's Top 10 Career Assists
    sigpic

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      @Mamba,svaka cast za ukus. h5g6k8
      sigpic

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2955.msg228596#msg228596 date=1295043768]
        Meni je ovaj bolji: %&ES7


        Nash's Top 10 Career Assists
        [/quote]

        Upravo gledam taj klip pa obojica su bolesni pored njih protivnicki igraci izgledaju kao da su blago retardirani. Ali sigurno najbolji od svih ikada Top 10: Magic Johnson Assists

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          On se zapravo zajebava o.O

          TOP 10: Magic Johnson Clutch Plays

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...


            Sta tek reci za ovo. h5g6k8 7. mi se neverovatno svidja.Ali naravno nije najbolja. $#^%RT

            NBA Top 10 All-Time Assists
            sigpic

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              @LBJmvp takodje odlican ukus

              NBA BEST- JOHN STOCKTON
              sigpic

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Negde sam cuo i pocuo da je moguc neki Nash-ov trejd.Kao moguce destinacije se spominju Miami,Lakersi,Charlotte i Atlanta.Opet najrealnije bi mi bilo da dodje u Lakerse od svih ovih,ili Miami...ali ne znam da li je tacno.
                Znate li vi sta,T-mac???
                sigpic

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Meh, nista zvanicno, ali prica se o njegovom trejdu od pocetka sezone.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Ma onaj Rick Kamla nesto pricao o tome,pre 2-3 dana. $%&5qw7
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Ja sam cuo samo za njegov odlazak u NYK kod Amarea nista vise...

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Pa sa Knicksima se najvise povezivao,ali ko ce ga znati.Valjda nece u Miami,nece mu James dati da organizuje igru.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          Nash ako ode u Miami, mogu odmah da im uruce pehar h5g6k8


                          Wade i James bi se trebali onda samo koncentrisati na postizanje poena, a to bi bilo zlo, niko ih ne bi mogao zaustaviti, jos tome dodas Bosh-a, i Nash utrpa koju trojku, mada nema nista od toga, sve zavisi koliko su klubovi spremni da ponude za njega, ipak nije ni on najmlađi, ali bi ja opet dao sve plejeve iz Miami-a za njega, i koga vec Phoenix hoce h5g6k8
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            [quote author=D-Wade link=topic=2955.msg228810#msg228810 date=1295055637]
                            Nash ako ode u Miami, mogu odmah da im uruce pehar h5g6k8


                            Wade i James bi se trebali onda samo koncentrisati na postizanje poena, a to bi bilo zlo, niko ih ne bi mogao zaustaviti, jos tome dodas Bosh-a, i Nash utrpa koju trojku, mada nema nista od toga, sve zavisi koliko su klubovi spremni da ponude za njega, ipak nije ni on najmlađi, ali bi ja opet dao sve plejeve iz Miami-a za njega, i koga vec Phoenix hoce h5g6k8
                            [/quote]
                            Samo se ti nadaj. $%&5@$A $#^%RT
                            Isti slucaj i da ode u Lakerse.Ali mislim da je Fish-u mesto zacementirano,jos makar ovu sezonu.


                            I da,da napisem svoju zelju.A ona glasi: da Curry za godinu,dve,najvise 3 predje u Lakerse. &^@4(
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Sta da ponude Heati??? Arroya,Juwona i Dampiera

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                Ma James je navikao da ima loptu kod sebe 60% utakmice ko Barca,ne bi se on pomirio sa tim da on nije taj koji organizuje igru.Sivonja ne bi dao Nashu loptu a Nash je navikao da on organizuje igru i ne bi mogao u Miamiju da nadje sebe.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X