Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Ma gde jak... h5g6k8

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      realno u ovom NBA-u timovi bi trebalo vise da se fokusiraju da unaprede svoju igru, a ne da se oslanjaju toliko na pojacanja

      a i dzaba trejdovi, Lejkersi su sampioni

      Sto je Utah pustila i Derona i Sloana?!?!? (mada realno Sloan nije uzeo titulu 20-tak godina, gledao sam jedno finale sa Chicagom, dobijen mec imali )

      Comment


      • Thanks to all my fans for ur support I love all of u guys, love the haters too

        http://twitter.com/nate_robinson

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          [quote author=Pobesneli_Vepar link=topic=2955.msg255094#msg255094 date=1298591412]
          realno u ovom NBA-u timovi bi trebalo vise da se fokusiraju da unaprede svoju igru, a ne da se oslanjaju toliko na pojacanja

          a i dzaba trejdovi, Lejkersi su sampioni

          Sto je Utah pustila i Derona i Sloana?!?!? (mada realno Sloan nije uzeo titulu 20-tak godina, gledao sam jedno finale sa Chicagom, dobijen mec imali )
          [/quote]

          #%d* x ~

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            jel tradeovan na kraju Mayo kod Indijanaca?
            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              Nije...kao zakasnili su sa trade-om... #%d*

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Evo mene, nije prosao trade Mayo-a u Pacers-e jer su zakasnili za koji minut, a verovali ili ne od nas su odbili 3 pika prve runde + Brewer-a, ja nisam mogao da verujem kad sam procitao malopre. #%d* #%d* #%d*
                Neka im sad, neka se jebu sa igracem koji ih mrzi iz dna duse.
                Marquis Daniels je poslat u Sacramento za cini mi se pika prve ili druge runde, nemojte me drzati za rec, mrzi me sad da trazim. Pretpostavljam da je druga runda jer ce pik Kings-a biti visok.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Ovo je prilika za Krleta da osvoji prsten...

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Jedino ako predje u Miami ce da osvoji prsten. $#^%RT

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Mozda ga i trejduju...

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Uh covece koliko samo trejdova u zadnjim satima je bilo.

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          Jel pita neko igrace da li hoce da idu u klub gde ih salju?
                          Vec vidim neke situacije:
                          Baron Davis: Meni se nesto ne igra.
                          D -Will: A tek meni...
                          Perkins: Jebote, gde sam ja dosao(kad vidika kakav je westbrook divljak)

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Zato vise cenim Evropsku kosarku,nego Nba,tamo lepo potpises ugovor na nekoliko godina,u Nba samo sele igrace...

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              [quote author=Vule_89 link=topic=2955.msg255298#msg255298 date=1298617579]
                              Zato vise cenim Evropsku kosarku,nego Nba,tamo lepo potpises ugovor na nekoliko godina,u Nba samo sele igrace...
                              [/quote]

                              Ni Evroliga nije cvecka.
                              Gomila klubova menja mnogo igraca, neki i ceo roster.Partizan je ove godine promenio tri pleja za kratko vreme i skoro ceo timu odnosu na proslu.( to radi i Cibona, Olimpija, Zvezda). Litvanski klubovi samo menjaju igrace, ruski osim CSKA mada i oni poceli, Jedino bogati klubovi mogu da zadrze nekog igraca duze vreme (PAO( Dijamantidis, Batist,Focis),OLY(Teodosic, Burusis), Barca(Navaro, Rubio), Maccabi(ovo je neki novi tim, tu sam se zajebao,samo Sharp), CSKA( Holden, Langdon,Smodis, Siskauskas),Real( oni su izgleda najgori,nov tim , samo Rejes) .Svud su najbitnije pare.

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg255017#msg255017 date=1298584493]
                                Svi gotive Portland,niko ne gotivi A.Millera $#^%RT Atlanta misli da je Kirk bolji plej od Bibija,sto i jeste...ali nije toliko bolji da im garantuje da ce nesto da urade u PO...
                                [/quote]Pa posto je gurnuo Grifina onako, mislim da ga mnogi sada i vole

                                Comment

                                Working...
                                X