Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post

    To sam napisao jer ima dosta ljudi koji se registruju, napisu par postova i vise ih ne vidimo.
    pa onda oni su pasivni

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Culi smo da Nikola ganja neke preka livada i njiva,je l' to istina?

      Jel to bese ona prica kada je bio atakovan od strane caleta deflorirane cerke sa vilama i grabuljama?

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by Branislav View Post

        Jel to bese ona prica kada je bio atakovan od strane caleta deflorirane cerke sa vilama i grabuljama?
        Da,ta prica.

        Uteko je sada.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Da,ta prica.

          Uteko je sada.
          ne dirajte mi komsiju da ne tabam

          Comment


          • Originally posted by Branislav View Post
            Nemoj Olja da ides, vrati se. Svi ovde misle sve najbolje o zenama nego ne znam sta im je veceras?
            Pa pogledaj samo moj avatar i sve ce ti biti jasno!
            Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Ja sam to napisao pod uticajem LBJmvp-a...znas kakav on ima odnos prema zenama.
            Nisam ja takav,izvini Olja!?!
            E, dobro, pošto ste me dovoljno moljakali i izvinjavali se.... eto me nazad...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Eh,da ste i u ozbiljnim temama ovako pricljivi,bili bi najbolji forum na svetu

              Grupa dzivdzana koji se samo sprdaju

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                E, dobro, pošto ste me dovoljno moljakali i izvinjavali se.... eto me nazad...
                izvini olja i od mene red je da se izvinim ako sam te uvredio

                Comment


                • Opa, vidi, nema me i odmah paljba po meni! Wade, daj traceve za Mambu!

                  Sta ces prijatelju, okruzen selima i nezasitim seljankama, a ne vole njihovi roditelji da vide u kuci "lopova".

                  Zato je najsigurnije da dovdem kod sebe kuci.


                  @AFA nisam izlazio, mzim ovo mesto i ove kafice i te izlaske, slusam drugu vrstu muzike i mrzim seljake koji izadju da bi se sibali i ta sranja, prerastao sam te gluposti.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Eh,da ste i u ozbiljnim temama ovako pricljivi,bili bi najbolji forum na svetu

                    Grupa dzivdzana koji se samo sprdaju
                    Ti da nesto radis, ljudi bi diskutovali, a ne da samo miris ljude i siris pozitivnu energiju.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Dzoni je hipster

                      @ e Wada,da si ti meni ziv i zdrav pa da uradis bar 20% necega korisnog na ovom forumu,koliko sam ja uradio...ne mozemo Mekinja i ja sve sami

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        E, dobro, pošto ste me dovoljno moljakali i izvinjavali se.... eto me nazad...
                        Triput ura za Olju: URA, URA, URA!

                        I TRIPUT URA ZA MIAMI! 1,2,3,4 LET' GO MIAMI HEAT!

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Originally posted by Nikola_89 View Post
                          Opa, vidi, nema me i odmah paljba po meni! Wade, daj traceve za Mambu!

                          Sta ces prijatelju, okruzen selima i nezasitim seljankama, a ne vole njihovi roditelji da vide u kuci "lopova".

                          Zato je najsigurnije da dovdem kod sebe kuci.


                          @AFA nisam izlazio, mzim ovo mesto i ove kafice i te izlaske, slusam drugu vrstu muzike i mrzim seljake koji izadju da bi se sibali i ta sranja, prerastao sam te gluposti.
                          haha isit si ja,jao majko samo se sibaju svake nedelje ono je strasno


                          a sta slusas od muzike?

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Dzoni je hipster

                            @ e Wada,da si ti meni ziv i zdrav pa da uradis bar 20% necega korisnog na ovom forumu,koliko sam ja uradio...ne mozemo Mekinja i ja sve sami
                            A ko bi vam sekao slike,radio Box Score,a?!?

                            Prebacivao postove?!?

                            sigpic

                            Comment


                            • Ovaj, ukoliko niste znali, postoji funkcija koja se zove privatna poruka, gde mozete razmenjivati podatke. Ne zanimaju nas detalji o Nidzi....

                              Vidi Ljube, jesi ti onaj sto ne zna boxscore da uradi ?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ovaj, ukoliko niste znali, postoji funkcija koja se zove privatna poruka, gde mozete razmenjivati podatke. Ne zanimaju nas detalji o Nidzi....

                                Vidi Ljube, jesi ti onaj sto ne zna boxscore da uradi ?
                                E Ljubisa na sta si spao.

                                Nidzo verovatno slusa house.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X