Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
    Ma i mi smo imali dosta svadjalačkih perioda, spamovanja i ostalih stvari, ali sada kada se završila sezona svi su se smirili .

    Ma ok je bilo i tokom sezone, samo sam ja digao ruke zadnjih par nedelja od PO teme jer sam se iznervirao zbog nekih stvari, mislim da je stanje extra. (mozda se i varam, al' to je neko moje vidjenje)
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
      Ma i mi smo imali dosta svadjalačkih perioda, spamovanja i ostalih stvari, ali sada kada se završila sezona svi su se smirili .
      meni se cini da je LBJmvp imao dosta svadjalackih periodaa mi ostali manje vise

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ti molim te nista ne radi,ne znam ko ti dade da budes VIP
        Amin.

        Comment


        • Ma kozmetika je u najboljem redu, Mamba mi je otvorio oci po tom pitanju.
          Ne, ja i ne volim da ulazim u konflikte, jer to obicno ne izadje dobro po drugu stranu, leti perje.
          Ne znam ni ja ko mi dade, izgleda da su i oni bili neobavesteni ko Kostunica.

          Comment


          • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
            Ma i mi smo imali dosta svadjalačkih perioda, spamovanja i ostalih stvari, ali sada kada se završila sezona svi su se smirili .
            Da ali ovo je skroz drugacije,ovde kruze raznorazne poruke o opasnim adminima,prave se grupe i prozivaju pdf-i bez ikakvog razloga. Ono su bar bile zdrave svadje zbog adrenalina koji radi tokom meca gde svako kaze sta misli a posle se sve smiri i idemo ispocetka.
            sigpic

            Comment


            • Ne, meni je samo krivo sto se ovo pokrece sa jedne jedine strane, a ta strana niti zna o cemu prica, niti ima neke argumente, al' su nam opet digli pritisak.


              Jebote, mi brisemo postove i banujemo bez razloga.


              Ajde i vas moram da pitam, jesmo li ikad uradili tako nesto? (u principu ja jer sam ovde 90% vremena)
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Na ovom pdf-u nema svadja, jer ono ne mogu biti svadje. To je samo stanje afekta, ali koje prodje brzo, i nema daljeg svadjanja. NIje LBJ svadjalica, on samo previse se przi na James-a.

                Kruze raznorazne poruke? Sta je ovom danasnjem narodu, ovo je bre forum, razmena misljenja, virtuelni svet, mislim ono.....

                Comment


                • Ma ovde niko nije normalan....
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • I molim vas ko je za to da se Wadeu skine status?Ko god bude za ima jedan veliki plus kod mene
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      I molim vas ko je za to da se Wadeu skine status?Ko god bude za ima jedan veliki plus kod mene
                      Ja sam

                      Ali otkad ti pitas nekoga za nesto? Zar ti ne radis sta ti hoces i sta se tebi svidja?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        I molim vas ko je za to da se Wadeu skine status?Ko god bude za ima jedan veliki plus kod mene
                        Evo, je li vazi moj glas ? Predlazem Mambu kao moju zamenu, ako se to ista racuna.

                        Ali, nosis ti taj lepi avatar jos.

                        Nash, razgovaracemo ti i ja jos....videces ti svog Boga....
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Ma ovde niko nije normalan....
                          Gde ce biti pored takvog SM-a?!?


                          EDIT: Vladane, ja sam.

                          EDIT2: Nemoj mene...necu ja.I ovako radim i za tebe i za sebe.

                          A avatar je odlican,ko ti ga nadje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mene je prisilio da se uclanim u njegovu grupu,pretio mi je da ce me banovati
                            Vlatko uz tebe sam
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • To malom tamno plavom, status obavezno ukinuti, ionako nista ne radi. Dva puta dnevno prazni svoj inbox, to mu je glavni posao.

                              Comment




                              • Vladane, sada ih imamo, popunio sam listu za banovanje....
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X