Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pici neko dotu?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Pici neko dotu?
      Otvoreno hejtujem dotu, WoW i sve sto je slicno takvim igricama.

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Pa jebes li ga kako moze rezoluciju da ti pokvari. Mozda ti je automatski stavilo na "Software"? To mi jedino pada na pamet, proveri u opcijama.
        Ма може, није само мени, још од неких ликова сам чуо да им је графику појебао. Проверићу сутра.

        Цолке, игра мој ортак.
        Имам је и ја на стиму, али нема Бога да је играм на овом компу распалом.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Otvoreno hejtujem dotu, WoW i sve sto je slicno takvim igricama.
          Kako mozes porediti dotu i WoW? Nemaju gotovvo nikakve slicnosti. Licno takodje hejtujem WoW.
          Last edited by colke995; 19-02-13, 02:11.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Kako mozes porediti dotu i WoW? Nemaju gotovvo nikakve slicnosti. Licno takodje hejtujem WoW.
            Kapiram da nemaju mnogo veze jedna sa drugom, ali ih uvek stavljam pod isti kos. Kao i svi hejteri, nemam neke argumente zasto. Video sam par puta likove kako igraju i jedno i drugo i stvorio mi se taj osecaj jos kao klincu, jebes li ga.. Znam samo da nemam ni najmanju zelju da ih ikada probam.

            Trebao sam da kazem bolje, da sve sto je slicno i jednoj i drugoj igrici.
            Last edited by p4p1; 19-02-13, 02:18.

            Comment




            • Ovo niste postavljali? Razocaran sam u sve Russovce!

              Comment


              • http://www.mozzartsport.com/iz-drugo...v-foto-i-video
                Last edited by Vule_89; 19-02-13, 10:08.

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Pici neko dotu?
                  Pikao sam nekad dotu, a sad sam opet prestao ali je imam instaliranu. DotA 2 takođe imam instaliranu na steamu ali je nisam igrao.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Gotova karijera!
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam letos bas bas pikao LoL, ali shvatis da je vrag odneo salu, kad poznanici u ovim godinama, igraju od jutra do jutra, nerviraju se kao da im zivot zavisi od jedne igrice, a ne shvataju da je sve to jedna zanimacija i ubijanje slobodnog vremena. I onda sam naravno udario uninstall jer sa napaljenim Turcima nemam nameru da igram
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Neke igre su korisnije od drugih. Neke ti pomognu u razvoju, neke ovo, a neke ono... zajedničko za svaku igru jeste da oduzima vreme. Ja trenutno ne igram ni jednu igricu. Sve sam ih sveo na minimum. Trenutno imam instaliran rFactor i dotu kao što sam rekao. Dota mi se opet ne igra, kao ni rFactor. Ono što mene ispunjava i razonodi sa te strane jeste što sam uzeo 3ds Max, Photoshop i Unreal Development Kit i pravim sa drugarom igru. Osećam se dobro kao da igram igru, a makar za to vreme napravim nešto.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment




                        • Баш пред ОлСтар меч.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Хахахахахахаха какав је боготац брееее:







                            Last edited by Урош94; 19-02-13, 18:24.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Nepopravljiv je! Koja mu je to po redu? Četvrta?
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Pikao sam nekad dotu, a sad sam opet prestao ali je imam instaliranu. DotA 2 takođe imam instaliranu na steamu ali je nisam igrao.
                                Jesi li igrao Stalker mozda (bilo koji dio)? Pitam zbog tvog nicka, ako si igrao znas o kome se radi
                                Marked One=Strelok
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X