Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ako ti dodjem na kucu ima tako da te izlupam da ces ostati na ta dva pa ces Rasela moci da gledas samo u jpg formatu
    Meni je Russell urezan u pamcenje, ne treba mi ni internet, ni nista
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Ja imao dugo 16, placao 1.5, i onda mi jednom debili uspore potpuno, pa sam morao da ih cimam i vratili na samo 4
      brate, odradi onaj "jednokratni" SpeedUp koji traje šatro 3 sata xD ubaguje 100% bre i ostane ti 6 a plaćaš cenu paketa koji si potpisao u ugovoru.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Kad smo vec kod neta, 10mb/s, povecali mi pre par dan sa 8,5mb/s, placam 1,4k... Nije lose...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          brate, odradi onaj "jednokratni" SpeedUp koji traje šatro 3 sata xD ubaguje 100% bre i ostane ti 6 a plaćaš cenu paketa koji si potpisao u ugovoru.
          Ozbiljno?
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Normalno. Pa šta misliš da ću da im plaćam 2, 3 soma za net ? oću boli me Džekson. To bre postoji dugo vreme brate, ja to pročitao na benčmark forumu, i odmah odradio i ostalo tako evo već par meseci. A uredno stiže račun na click 1 i 1558 dinara
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Boli vas neka stvar meni je 2mb.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • 'Ocu kad mi se popravi lap, obavezno.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Mambara ima 11 mb/s, placa velikih 0 dinara, ne javljajte se misevi.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Mambara ima 11 mb/s, placa velikih 0 dinara, ne javljajte se misevi.
                    Bolje ti, nego ja, ispalo bi da se hvalim.
                    Toliko o Doboju !
                    sigpic

                    Comment


                    • Плаћа 0 динара и 5000 марака.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Uros94 View Post
                        Плаћа 0 динара и 5000 марака.
                        0=0 Nije bitno koja valuta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Kad smo vec kod neta, 10mb/s, povecali mi pre par dan sa 8,5mb/s, placam 1,4k... Nije lose...
                          Ako ti je sbb onda ti je 11, nemas pojma Fresaro pitaj mene 900 kablovska, 1500 net. Ja pre godinu i po uzeo 6mb i evo odavno mi je net 11.
                          Sutra patch da odradimo nemoj da zabusavas, vidis da smo Mambinjo i ja stara skola
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Не, не. Он је рекао да плаћаш 0 динара. А ја кажем да не плаћаш 0 динара него 5000 марака.
                            Значи нисам рекао да је 0 динара 5000 марака. То мора да укапираш. Капирам да ти треба времена. Слободно ти размисшљај.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Da nije bilo Wade ne bi ni cracka bilo. Kakva Frashara, zaludjen PES-om. Samo FIFA !
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Da nije bilo Wade ne bi ni cracka bilo. Kakva Frashara, zaludjen PES-om. Samo FIFA !
                                Mogu da ti kazem da je to veliki kiks Fresh-a Vedara batalio PES jos pre par godina i samo ganja Blaterovu FIFU a na kraju se ispostavi da vise zna za PES od doticnog gospodina. Sve se to obrnulo, posle se pitamo sto propadamo.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X