Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Burzuji, sve bih ja vas motkom tuk'o

    P.S. Laganas su scene seksa i nasilja 24/7 na svakom mogucem mestu. Prljavi ruzni zapadno evropski sljam se sjati dole, pu kuga ih zahvatila
    Last edited by LBJmvpFORlife; 19-04-13, 02:14.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Кажу да је Кавос кева и то ми је дестинација догодине. Што се тиче Закинтоса и Рапсодија, ортак ми ради као водич у Рапсодију и каже да се баш мало људи пријављује за Занте, и што је главна фора сваке наредне године све мање риба. Прве каже биле све рибе, прошле кад сам и ја био боло исто доста риба, али мушки пол победио, ове ћеш ми ти рећи како је било, али ми каже да није навала на Занте као претходних година.
      Сад ми препоручио Лефкаду, а и неки људи које сам упознао на Закинтосу прошле године иду тамо, па оно...углавном мораш тамо лепо да се проведеш, блуд на све стране, оно није нормално, заплакаћеш кад кренеш кући.
      Vodimo mi 8 riba

      Ja cu sledece godine ili Lefkadu, a ako se ustede pare mozda padne i tronedeljni eurotrip

      P.S. Sto je najgore ne idem ja na ova mesta zbog provoda (iako je do jaja), nego sto svi iz ekipe hoce. Ja ionako najvise vremena provedem na terasi ili u dvoristu uz kafansku muziku, amstel i sljivu. Mada nije lose ni popiti 2,3 koktela preko dana uz bazencic

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        P.S. Laganas su scene seksa i nasilja 24/7 na svakom mogucem mestu. Prljavi ruzni zapadno evropski sljam se sjati dole, pu kuga ih zahvatila
        Брате не волим ја странкиње, само домаћа радиности, одрасле у Шумадији, свеж ваздух, сир, кајмак, бели лук, пршута

        ЕДИТ:
        Originally posted by Ljuba90 View Post
        Vodimo mi 8 riba
        Није то трип брате, ја девојке из Лазаревца доле посматрам као стране објекте, то може и код куће да се напада, само остале локације широм Србије, велики избор хвала Богу
        Last edited by Brajkula; 19-04-13, 02:18.

        Comment


        • Dje god su Englezi, to mjesto precrtajte.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Brajkula
            Није то трип брате, ја девојке из Лазаревца доле посматрам као стране објекте, то може и код куће да се напада, само остале локације широм Србије, велики избор хвала Богу
            Ma normalno, ovo bre sve drugarice
            Ali sam cisto hteo da se iskurcim

            EDIT: Englezi braca. Pijani 24/7, u more ne idu...mozda se malo brcnu u bazenu i to je to.
            Jesu stoka pogana, ali ne prave probleme

            Comment


            • Sta ne prave, nama se popeli na kola i jebu se na sred ulice, ne mozes ih sklonis, drogirani, kako da objasnis da se pomeri.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Sta ne prave, nama se popeli na kola i jebu se na sred ulice, ne mozes ih sklonis, drogirani, kako da objasnis da se pomeri.
                A ti bi voleo da te neko smara dok "opremas" neku pijanu mucenicu koju si na prevaru navatao?

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  A ti bi voleo da te neko smara dok "opremas" neku pijanu mucenicu koju si na prevaru navatao?
                  Ne zna se ko je ruzniji bre, pu najgora nacija ikad

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ne zna se ko je ruzniji bre, pu najgora nacija ikad
                    Jesu ruzni i pogani, sta da se radi.
                    Uopste nisi Evropejac

                    Comment


                    • Треба и овде да кренем да пљујем пегави народ...нека овог пута

                      Comment


                      • Kad sve prodjes, najbolje kuci. U Podgorici noci 30 stepeni, ne mozes da spavas, po danu treninzi na 50 stepeni. Nista ljepse.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Kad sve prodjes, najbolje kuci. U Podgorici noci 30 stepeni, ne mozes da spavas, po danu treninzi na 50 stepeni. Nista ljepse.
                          Ne izlazim iz kuce bre leti dok se ne smrkne, samo ako moram

                          Comment


                          • http://www.mondo.rs/s286947/Ostali_s...ve_godine.html

                            Slazem se sa naslovom.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Ne izlazim iz kuce bre leti dok se ne smrkne, samo ako moram
                              Tako i ja ranije, ne izlazim iz kuce dok ne smrknem.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Tako i ja ranije, ne izlazim iz kuce dok ne smrknem.
                                Igraj Velez u lajvu, kaze sef igraju im svi a na tabeli losi jer su osvojili prvi deo i samo igraju Libertadores a cekaju onaj mec za titulu kad se zavrsi klauzura. A sad iz nekog razloga igra prva postava. Igrajte u lajvu ti i mekinja

                                Comment

                                Working...
                                X