Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Ja sam pljunuo 5600 za Diablo 3.

    @Indigo, Stronghold je zakon ali kec, po meni bar.
    Fora je u tome sto slabo ima mmorpg-eva koji su besplatni a da otkidaju, a ovi sto se placaju kosatju po 50e
    Last edited by colke995; 15-10-12, 23:45.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Premier Manager 98/99 , najjaci ikad
      E, ovakav ce moj mali da bude. Turbo dete!
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Colke igraj Diablo 2. Grafika jeste smesna,ali ta igrica je verovatno najbolja svih vremena.

        Stvarno si botina

        Comment


        • <3



          P. S. Ljubasine Diablo 2...padam u komu. Kao klinac obrnem sa barbarian-om, gledalo me 5-6 drugara kod mene kuci kad sam cepao Bala hahahah Bio sam najveci dasa i prvi u drustvu koji je obrnuo. U trenutku sam dobio status bozanstva (steta samo sto nije dugo trajao, odmah sam se vratio u svoj vasljivi svet)

          Ja sam vaska
          Spoiler
          Last edited by Condition23; 16-10-12, 00:25.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Neka igra prvo Diablo I, pa onda II sa nastavkom. To je za dz a kida. Ja sam se za sve ove godine igranja nastavka II prezasitio. Ali nisma imao original, za 3 sam ipak uzeo original i prvo sam mislio da je kratka, sto mi deluje da jeste kraca od 2, ali sto ides na sledecu tezinu (sada sam na hellu), vece su mape i duze traje, a videcemo sta ce tek inferno da kaze.


            P.S. BARBARIAN RULES!
            Last edited by Seoski Terminator; 16-10-12, 00:46.

            Comment


            • Naravno Dzoni. Diablo 2 mora sa ekspanziom da se igra

              Meni u dvojci omiljeni bio Nekromanser. Trojku nema sile da cu da platim

              Comment


              • Tesko podnosim te igre sastarijim engine-om zato sam i dotu 1 igrao vrlo kratko, iako je mnogo ljudi odlucilo da ostane na kecu i da ne prelazi na dvojku, nekako mi bode oci. Steta sto guild wars 2 i diablo 3 nisu besplatne, tako da od ostalih poznatijih ostaje jedino wow preko private servera, a to nema sile da igram Nastavice se moje smaranje izgleda
                sigpic

                Comment


                • Sto neces da platis?

                  Da je sezona i dalje na pumpi, lako bi sredio da ti neki Turcin kupi D3.

                  Colke botino jedna, igraj diablo. A 3 ce sigurno izaci crackovan, samo je pitanje kad.

                  Comment


                  • Princip Dzoni

                    @ Stvarno si bot colke. Veruj mi da je dvojka najbolja igrica svih vremena.

                    Comment


                    • Koji bre princip, daj kupuj pa da igramo kao ludaci.

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Koji bre princip, daj kupuj pa da igramo kao ludaci.
                        Nema teorije. Dosta piva moze da se popije za te pare

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Nema teorije. Dosta piva moze da se popije za te pare
                          Nisi svestan kako je lepo kad pijes pivo i igras diablo kao ja do sad, samo me jebe sto sam preumoran pa cu morati da se igram spavanja.

                          Ozb, kupi! Izacice te oko 5300 max. Imas ispod Vuka da kupis.

                          Comment


                          • Dzoni necu kupiti 100%

                            Comment


                            • Mnogo bre 5300 Bolje da kupim devojci flasu tekile koju obozava za duplo manje pare i sebi gajbu piva i plus ce jos da mi ostane da troskarim 3,4 dana Bole me oci od tog zastarelog engine-a, zato ne mogu dugo to da igram Naci ce se valjda nesto, mada ove nedelje ne bi trebao da kenjam puno, imam neke testove svaki dan, pritegli profesori mamicu im Ako znate bilo kakvu multiplayer igru, a da je grafika da solidnom nivou, sobodno preporucite
                              Last edited by colke995; 16-10-12, 02:17.
                              sigpic

                              Comment


                              • E kakav si bot Ljubo.

                                Ma nije puno jer ima da se igra i to samo tako. A jos dolazi zima, raj za gejmere.

                                Comment

                                Working...
                                X