Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • !!!!!!!!!!!!
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      !!!!!!!!!!!!
      Nije mi dobro brate kad gledam ovo, moracu da odem jednom, jebacu mu mamicu.

      Je l' si gledao mozda uzivo na youtube-u prenos kad bio letos? Postavljao sam ja tacne termine izvodjaca u jednoj temi i linkove za prenos. Odgledao brat sva tri dana!

      Comment


      • Јебеш ме ако не одем. Планирамо ја и ортак у некој будућности да одемо тамо. И има да понесем барјак са заставом Србије да пијем, скачем и машем!

        А брате, веруј ми, до пре месец дана нисам ни чуо за туморовленд
        А летос, нисам имао нет у то време па нисам ни видео ту тему и линкове. Дај да линк теме да бацим сад око на то.

        И са овог клипа морам да издвојим ове три песме:

        http://www.youtube.com/watch?v=q66v9kv1F24
        http://www.youtube.com/watch?v=6klBRhVXF7c

        И ПОСЕБНО:

        http://www.youtube.com/watch?v=MVpVRAbfFsk (како ћу да одем код ортака који има 7-8 вуфера оних најгорих, огромних и да одврнем ово)
        Last edited by Урош94; 17-10-12, 23:12.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Tomorrowland

          Moram sto pre da idem tamo. Jao bre

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Јебеш ме ако не одем. Планирамо ја и ортак у некој будућности да одемо тамо. И има да понесем барјак са заставом Србије да пијем, скачем и машем!

            А брате, веруј ми, до пре месец дана нисам ни чуо за туморовленд
            А летос, нисам имао нет у то време па нисам ни видео ту тему и линкове. Дај да линк теме да бацим сад око на то.

            И са овог клипа морам да издвојим ове три песме:

            http://www.youtube.com/watch?v=q66v9kv1F24
            http://www.youtube.com/watch?v=6klBRhVXF7c

            И ПОСЕБНО:

            http://www.youtube.com/watch?v=MVpVRAbfFsk (како ћу да одем код ортака који има 7-8 вуфера оних најгорих, огромних и да одврнем ово)
            Ma brate, i ne secam se gde sam postavljao, u jednoj od postojecih tema, nisam pravio specijalno za to. Sigurno je zatrpana postovima, da ne trazim.

            Ova prva pesma je uspavanka meni realno, a druga je cista perverzija, jedna od omiljenih.
            Kad odem tamo, ima da letim kao Feliks. To mora da bude unistavanje do kraja.

            Comment


            • реално шта смо који мој живели а да на чекирамо такаву неку манифестацију.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                реално шта смо који мој живели а да на чекирамо такаву неку манифестацију.
                Slika na klipu objasnjava sve. I ja sam tako nedavno postavio klip o Prodigy-u, neka ribetina sa golim sisama, hteli da me banuju.

                Bravo Brajkulicu, lepo si rekao. ;)

                Comment


                • Нисам измислио топлу воду реално
                  Нисам баш у тој причи прогресив хаус, тренс, дам анд бејс, више готивим неки диско, фанки, теч хаус...али брате, Туморовленд, Егзит и Сензејшн вајт су маст си! Капирам да се кући са Туморовленда вратиш са милион и једним доживљајем, а и то се памти целог живота, дакле...само да скинем ову бдеу од факултета са леђа, нађем неки пристојан послић да могу да уштекам конкретну кинту за закав евент, и ђускам птаво тамо

                  Comment


                  • Nije Egzit kao sto je nekad bio, ali u svakom slucaju vredi otici naravno ko gotivi tu vrstu muzike. Ima milion takvih dogadjaja, a zaboravio si i Ibicu, to nije smelo da ti promakne. Senzejsn je isto havarija, ali ja bih pre isao recimo u Holandiji, Portugalu ili Nemackoj, mnogo su bolje opremljene dvorane po pitanju rasvetne tehnike i ostalim stvarima. Mada i ovaj kod nas je dobar, ne mogu da poreknem. Ja kad se vratim recimo sa Tuborg zurke ne znam za sebe 3-4 dana, a od tog festivala u Belgiji mislim da bi mi trebalo bar 3 meseca da se saberem, ako prezivim uopste.

                    Comment


                    • Originally posted by Tim Thomas View Post
                      League ID#: 22331
                      League Name: The World is Mine - Auction
                      Password: knicks
                      Custom League URL: http://basketball.fantasysports.yahoo.c ... /timthomas
                      Draft Type: Live Auction Draft

                      15/16

                      League ID#: 22313
                      League Name: The World is Mine
                      Password: nba
                      Custom League URL: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/points
                      Draft Type: Live Standard Draft

                      15/16

                      ko hoce nek pozuri :P ako ima jos zainteresovanoh nek se jave posto ce veropvatno biti jos jedna liga???ili da napravimo SK Fantasy ako vec nema?????
                      Usao sam u ovu tvoju durgu Fantasy ligu The World is Mine , kada ce biti draft , jel u nedelji i u koliko sati po nasem vremenu ?

                      Comment


                      • Чекај, а може ли ракије да се понесе тамо?
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Skrillex View Post
                          Nije Egzit kao sto je nekad bio, ali u svakom slucaju vredi otici naravno ko gotivi tu vrstu muzike. Ima milion takvih dogadjaja, a zaboravio si i Ibicu, to nije smelo da ti promakne. Senzejsn je isto havarija, ali ja bih pre isao recimo u Holandiji, Portugalu ili Nemackoj, mnogo su bolje opremljene dvorane po pitanju rasvetne tehnike i ostalim stvarima. Mada i ovaj kod nas je dobar, ne mogu da poreknem. Ja kad se vratim recimo sa Tuborg zurke ne znam za sebe 3-4 dana, a od tog festivala u Belgiji mislim da bi mi trebalo bar 3 meseca da se saberem, ako prezivim uopste.
                          Истина, некако је наша Арена мала за такав евент, колико год то смешно изгледало (мсм на Сенз), а што се тиче Ибице, треба чекирати свакако, без обзира што све то тамо постаје "кич".
                          Први Егзит са Карл Коксом и што се тиче Денс арене све лошији, истина убоди са Груви армадом и тсл. али је почело превише да се форсира тај шведски фазоне Аксвел, Стивен Анљло, СХМ итд. што јесту фестивалске ствари за крпу људи, али је музика која стагнира, песме постају готово идентичне. Све то на страну, ако у обзир узмемо евенте код нас у држави, сигурно да је Егзит но1, поготово за људе који нису у могућности да чекирају Експо кад се појави неки добар евент.
                          Намеро нисам убројао Пена парти, јер је исти радовање за дечурлију и ту људи иду дефинитивно да хватају клинке у пени (што и није тако лоше), а не због самог евента и музике, журке...

                          Comment


                          • Nisu bolje opremljeni u Nemackoj i Holandiji jer svuda nose svoja osvetljenja, ozvucenja i sl. Jedina razlika je u mnogo vecem prostoru nego sto mi imamo.

                            Ma ja bih standardnu neku psy zurku u tri kurca u sumi negde.

                            Comment


                            • Verovatnoca nabaviti kartu iz Srbije za Tomorrowland a da te ne obrnu za duplu lovu je ravna nuli...

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94
                                Зашто "Утакмица" великим словом?

                                Избрисаћу касније овај пост.
                                Radi estetike , ako nisi primetio kada otvaram teme uglavnom sve bude velikim slovima , lepse izgleda
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X