Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pred velike okrsaje u 2K12,upuceno jednom navijacu Heata:

    Spoiler

    Sve je pocelo tako sto su Heatovci naljutili Fishera...
    -"Gotovi ste! Vi bradonje... 'Alo! Da, ti Wada i ti LeBron gotovi ste. A tebi cu polomiti vrat Bosh. Ub'cu te liku!"


    Kako je utakmica odmicala kraju, ponizavanje Heatovaca je trajalo i trajalo...
    Spoiler

    -"Auuu sta im cinimo... Ooo karacemo vas, sve! U nastavku igram samo lijevom rukom."


    Punilo se punilo...
    Spoiler

    -"Sta je ovo ljudi moji? Ne mogu mi nista - jaci sam od sudbnie!"


    Medjutim, na kraju je sreca ipak bila na strani Heatovaca...
    Spoiler

    -"Pu, majku im sminkersku! Pregorio semafor..."
    P.S. Ovo nije moje delo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by carter985 View Post
      el bilo ovo?

      znaci jebeni kralj!
      Najjaci komentar, "Gde ces lopatom na bager?"...

      Darko stena...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Darko kralj, i Dvajta bi pregazio.

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Darko kralj, i Dvajta bi pregazio.
          Samo je stao u blok na vreme
          GIFSoup

          Comment


          • sretna nova godina svima, sa malim zakasnjenjem

            Comment


            • Vidi ovog Mumija sto lajkuje svaki Mambin post, ili stvarno navija za Lejkerse?

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Vidi ovog Mumija sto lajkuje svaki Mambin post, ili stvarno navija za Lejkerse?
                Jok,navijace za starce ili fensere.
                sigpic

                Comment


                • Bolje za njih nego za Lejkerse koje sudije guraju.
                  Majami da bude veci fenserski grad u odnosu na LA.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Bolje za njih nego za Lejkerse koje sudije guraju.
                    Majami da bude veci fenserski grad u odnosu na LA.
                    Kakve veze gradovi imaju?
                    Sto je u Los Angelesu razvijena muzicka i filmska industrija to znaci da je grad fenserski?
                    Ali opet kazem,kakve veze gradovi imaju?
                    Onaj Wada izadje na teren,vesa se po obrucu kao majmun,ode ispred tribine pune guzlatih Amerikanaca sa big macom i kolom,koji se jedva mogu pomeriti sa stolice i govori "this is my house".
                    Onda James izadje i ispred zapisnickog stola baca onaj prah.
                    Zar to nije samo privlacenje paznje?A sta Kobe uradi,nista,izlazi godinama obicno na teren i osvoji 5 titula.
                    Gasol se jedva dovuce do terena i osvoji 2 titule.
                    Bosh je postao toliko pogan u poslednje vreme,covek se nenormalno ufurao.I to sto sam ih nazvao fensericom ne odnosi se ni 1% na Jamesa i Wadu,to je moje subjektivno misljenje zbog debila Bosha.
                    sigpic

                    Comment


                    • Lejkersi nisu fensi klub u odnosu na Majami, ne samo zbog toga sto imaju mnogo manje navijaca nego zbog toga sto svi navijaci koji navijaju za Lejkerse ne navijaju zbog titula koje osvajaju, nego sta ti ja znam zato sto bi zeleli da zive u LA-u..A ne stani ti fanovi ne gledaju NBA, ali navijaju za Lejkerse cisto reda radi.I onda posle LA nije veci fenserski klub?Brojka navijaca sve pokazuje da su Lejkersi fenserski klub u odnosu na Majami svidelo se to tebi ili ne.
                      Lejkersi se mogu zahvaliti sudijama zato sto su im doneli dve titule, za ove tri nista ne sporim.
                      Samo neka nastave ovako, i ni ove sezone ih necemo gledati u NBA finalu.

                      Mislim ti kao navijac Lejkersa si krenuo da govoris o fenserskim klubovima.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Lejkersi nisu fensi klub u odnosu na Majami, ne samo zbog toga sto imaju mnogo manje navijaca nego zbog toga sto svi navijaci koji navijaju za Lejkerse ne navijaju zbog titula koje osvajaju, nego sta ti ja znam zato sto bi zeleli da zive u LA-u..A ne stani ti fanovi ne gledaju NBA, ali navijaju za Lejkerse cisto reda radi.I onda posle LA nije veci fenserski klub?Brojka navijaca sve pokazuje da su Lejkersi fenserski klub u odnosu na Majami svidelo se to tebi ili ne.
                        Lejkersi se mogu zahvaliti sudijama zato sto su im doneli dve titule, za ove tri nista ne sporim.
                        Samo neka nastave ovako, i ni ove sezone ih necemo gledati u NBA finalu.

                        Mislim ti kao navijac Lejkersa si krenuo da govoris o fenserskim klubovima.


                        Imaju manje navijaca?:boske:
                        Ja prvi nikad ne bih ziveo u LA-u,pa ni u Americi (mozda u Kanadi) ,Evropa je centar sveta,Francuska,Pariz.
                        Pola sadasnjih navijaca Miamia je zbog prelaska Jamesa (nista protiv nasih LeBronovaca ),samo zelim da ti kazem kako i zasto sve ljudi odlucuju za koji ce tim navijati.
                        Ja sam u Bundesligi poceo navijati za Werder jer sam Wadu pocistio sa njima sa 4:1 i jos mnogo puta (3:0,5:2,usw.). A on bio mocni Real.

                        Protiv Kingsa su bili nazalost nesto poput Barselone,verujem da su mogli proci i bez stimanja,ali "za svaki slucaj".To mi se ne svidja i priznajem da je namesteno.Drugo finale nije,bar ja ne priznajem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cestike na tome sto nisi prepoznao stilsku figuru koju su te nastavnici trebali nauciti u osnovnoj skoli.

                          Sto se tice drugog finala, neka masa presudi, barem objektivni navijaci.TI i ja smo previse subektivni da bismo doneli neki ispravan sud.

                          Comment


                          • mamba on je naso tebe dirat a ja kao navijac lejkersa sam na tvojoj strani
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Mehh, dodje Love i popisa se po svima
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Cestike na tome sto nisi prepoznao stilsku figuru koju su te nastavnici trebali nauciti u osnovnoj skoli.

                                Sto se tice drugog finala, neka masa presudi, barem objektivni navijaci.TI i ja smo previse subektivni da bismo doneli neki ispravan sud.
                                Mislio si na prave navijace?
                                Ako nisi,ja jesam...imaju ih Lakersi vise.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X