Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Mozete samo protivnici da budete.
    Kako bre protivnici ako je H2H?

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Originally posted by Branislav View Post
      Kako bre protivnici ako je H2H?
      Uvek si sam, nikad u paru. Imas klasicnu ligu gde se svaki statisticki parametar posebno boduje. I H2H ligu gde ako imas vise boljih statistickih parametara onda ti se racuna kao jedna pobeda. Malo je tesko za objasniti, ali shvatices sigurno.

      I jos jednom, cilj je istrositi svo vreme kod biranja pika na draftu.

      Comment


      • Kad cemo da krenemo da pikamo? Draft je najbolje da bude posle ponoci.

        Comment


        • Ovako otprilike to izgleda:



          Sa ovim timom sam zavrsio na 3. mestu prosle godine.Veci deo sezone sam imao D-Willa umesto Nasha.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            I jos jednom, cilj je istrositi svo vreme kod biranja pika na draftu.

            I jos jednom, to ce te dovesti do trajnog bana. Ako mislis da se zajebavam probaj slobodno.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Kad cemo da krenemo da pikamo? Draft je najbolje da bude posle ponoci.
              Nemoj, nemoj, bices janpi, kako ces da biras?

              Comment


              • Meni ce to neko od ovih NS bitangi morati detaljno objasniti, posto je poznato da sam priglup...
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Meni ce to neko od ovih NS bitangi morati detaljno objasniti, posto je poznato da sam priglup...
                  Pa pogledaj Mandu, osvojio ligu.

                  Comment


                  • Al se ovaj Dusan prokur..o...

                    Nego,Draft je najbolje da se ostavi za nedelju,recimo 10h uvece,ni rano ni kasno.

                    EDIT:Nista nema da se objasnjava,videcete kad pocnete igricu,najinteresantnije je kada biramo igrace i kada ih draftujemo,odmah posle,tad je ludilo
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Al se ovaj Dusan prokur..o...

                      Nego,Draft je najbolje da se ostavi za nedelju,recimo 10h uvece,ni rano ni kasno.

                      EDIT:Nista nema da se objasnjava,videcete kad pocnete igricu,najinteresantnije je kada biramo igrace i kada ih draftujemo,odmah posle,tad je ludilo
                      Rani jadi cekaju...

                      Comment


                      • Dule,bices rastavljen i ove godine,pruzicu ti to zadovoljstvo,vidim sumljas u moje znanje.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Dule,bices rastavljen i ove godine,pruzicu ti to zadovoljstvo,vidim sumljas u moje znanje.
                          Sreca, samo sreca.

                          Moli se da ne budes poslednji.

                          Comment


                          • Prosle sezone sam bio finalista u jednoj, tu me Mandarinica posteno dobio, nema sta. Samo da dobijem bolje pikove od prosli puta...

                            BTW, Ljubasu, ti si diskvalifikovan, nisi usao u PO ni u jednoj ligi, tako da ono...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ja sam preuzeo Krletov tim koji je bio u rasulu...skoro sam sve tekme pobedio u H2H,ali nije bilo dovoljno

                              Comment


                              • OOo Manda, možda te prati tamo sreća, ali sa tim klađenjem u avatare nešto nemaš baš. Kad vidim šta sve "nosiš", pa zar opet "neprijatelja"
                                Ovo mora da je JCovo maslo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X