Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Nije realno

    Comment


    • Мало пре погледао ...
      Какав осмех има девојка ... пиххххххх.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment



      • LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Nisam mog'o da lajkujem, mor'o sam da volim...


          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Comment




            • what is this :S

              Comment


              • Srecna nova godina najludjoj ekipi sa foruma

                Zelim vam zdravlja,srece i redovnog sexa...ostalo ce vec doci samo

                Comment


                • Zahvaljujem!

                  Mi tebi zelimo i u sledecoj godini da uspesno obavljas funkciju najveceg mirotvorca na forumu.

                  Comment


                  • Srecna Nova godina najjacoj frakciji na forumu, i naravno najboljoj. Sve najbolje momci u sledecoj, samo da je vina, zena, kafana. Kazanovi papuci zelim da manje pije jer zena ce da ga ostavi, Wadi da malo manje gleda zenske po faxu, Mambi da ne pada u depresiju sto nema zena na faxu, Terminatoru da pohara sto vise sela oko Mladenovca, MVP-iju da vise voli zene , a Branislavu da bude fin inace ce so u oci da dobija i dalje, a T-Macu da dobije nekad nesto na kladionici.

                    I NBA naravno da pratimo i dalje.

                    Comment


                    • Originally posted by Bledi View Post
                      Srecna Nova godina najjacoj frakciji na forumu, i naravno najboljoj. Sve najbolje momci u sledecoj, samo da je vina, zena, kafana. Kazanovi papuci zelim da manje pije jer zena ce da ga ostavi, Wadi da malo manje gleda zenske po faxu, Mambi da ne pada u depresiju sto nema zena na faxu, Terminatoru da pohara sto vise sela oko Mladenovca, MVP-iju da vise voli zene , a Branislavu da bude fin inace ce so u oci da dobija i dalje, a T-Macu da dobije nekad nesto na kladionici.

                      I NBA naravno da pratimo i dalje.
                      Mislim da je obrnuto.
                      Mamba juri svakakve zenske, a Wade pada u depresiju sto ih na faksu nema.

                      Comment


                      • Srecna Nova godina Bledonja

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Mislim da je obrnuto.
                          Mamba juri svakakve zenske, a Wade pada u depresiju sto ih na faksu nema.
                          Ne jurim svakakve,samo odabrane.

                          Hvala svima na lepim i iskrenim zeljama.
                          I ja vama zelim sve najbolje,pre svega mnogo zdravlja i ljubavi...a ostalo je,realno,nevazno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da i vama cestitam ovdje. Ima dobrih likova na ovom djelu foruma.

                            Sve najbolje i zivi bili, da naredna bude bolja od prethodne! ;)
                            Spoiler
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • srecna nova godina
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Srecna vam Nova svima, i da bude bolja nego prethodna. Moje novogodisnje obecanje

                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X