Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Bledi iz Zemuna,ali jeste iz huliganskog kraja.
    sigpic

    Comment


    • Sta da ti pricam? Necu se zaustaviti dok to ne ostvarim. A gde necu, na onoj brasnjari u Mladenovcu, gde kao igras fudbal.

      Comment


      • Brasnjari hahahhahahah Ako znas gde je Sportski centar, onda znas i mene da nadjes. xD Al' Dascara je van grada, tako da sumnjam da znas gde je Sportski centar i brasnjara.

        Comment


        • Znam ja gde je sve to. Dizao sam stubove po svim coskovima zemlje.
          Ne mogu sportski centar u Mladenovcu naci, pa ne trazim United centar u Chicagu.
          Last edited by Bledi; 23-05-11, 16:42.

          Comment


          • Bledi, LBJmvp ti je dao kvotu koja se ne propusta. Ako se odlucis ulozi sve pare sto imas, a ja cu biti garant za isplatu pa da te "izujemo" k'o coveka!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Hehe, Bane nije problem. Samo jos razmisljam da li da ulozim jednu, ili sve tri kuce. Pa da vas zavijem u crno.
              Ima da te se odreknu preko novina.

              Comment


              • Originally posted by Bledi View Post
                Hehe, Bane nije problem. Samo jos razmisljam da li da ulozim jednu, ili sve tri kuce. Pa da vas zavijem u crno.
                Ima da te se odreknu preko novina.
                Sta preko novina, preko TV-a i Face-a!

                Moj savet ti je da ulozis sve tri kuce + novac + celokupno imanje jer kada vec gubis, gubi bar do kraja!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Ma ko jos posecuje Face.
                  Novine batice, novine.
                  A kad vec srdacno predlazes, sta mislis i traktor da tu ukljucim? Moze da povuce mnogo.

                  Comment


                  • Originally posted by Bledi View Post
                    Ma ko jos posecuje Face.
                    Novine batice, novine.
                    A kad vec srdacno predlazes, sta mislis i traktor da tu ukljucim? Moze da povuce mnogo.
                    Pa rekoh - celokupno imanje! Sve sto imas do zadnje zute banke! I dzepove da ispraznis!

                    Eno radnici "Zastave oruzja", zbog neisplacenih plata, zauzeli magacine gotove robe, oruzja i municije. Sada mogu da prodaju top i isplate sebi plate!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Nek se obrate tamo ovima u Africi, mozda njima jos topovi nesto znace.

                      Comment


                      • Originally posted by Bledi View Post
                        Nek se obrate tamo ovima u Africi, mozda njima jos topovi nesto znace.
                        Moram odmah da im kontaktiram Predsednika sindikata jer mi treba jedan omanji tenk, a sada bih mogao da ga "izboksujem" po povoljnoj ceni jer su u "govnima"!

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Uzmi i bazuku pride, nikad ne znas ko ja na suprotnom brdu.
                          A i sobu municije da ima za Novu godinu, i poneku svadbu. Nema da nemaju kalibar.

                          Comment


                          • Originally posted by Bledi View Post
                            Uzmi i bazuku pride, nikad ne znas ko ja na suprotnom brdu.
                            A i sobu municije da ima za Novu godinu, i poneku svadbu. Nema da nemaju kalibar.
                            U pravu si, mada ja to vise najvise zbog zene!

                            Kladi se za veceras na Oklahomu. Dobijaju ove kauboje!
                            Last edited by Branislav; 23-05-11, 17:36.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Haha, koji si ti lik. Nemoj da te zena pretekne, pa kupi neku krstarecu, zemlja-Bane-zemlja. Ne moz' da omasi.

                              EDIT: Ma mrzi me da sidjem do kladze, ovamo monsunska kisa i grad, a i onaj mrtvi Tipsarevic me prodade danas, koja je to prevara od coveka.
                              Last edited by Bledi; 23-05-11, 17:40.

                              Comment


                              • Originally posted by Bledi View Post
                                Haha, koji si ti lik. Nemoj da te zena pretekne, pa kupi neku krstarecu, zemlja-Bane-zemlja. Ne moz' da omasi.
                                Toga se i plasim pa rek'o da uradim nesto po pitanju sopstvene odbrane! Dok si mlad za sve te boli uvo, a kada malo udjes u godine moras poceti da brines o svemu!
                                Osecam da ce da me napadne na spavanju!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X